Шины 235 R17.5
Замовляю тут вже не перший раз, та не один рік, рекомендація та якість товару дуже чудовий, замовляв постійно на легкові автомобілі, маючі автобус БОГДАН вирішив замовити задню гуму, зателефонував Адміністратору ШИНИ ДІСКІ, зарекомендували один з варіантів KAPSEN HS928, гумою дуже задоволений вже проїхав більше 20000 км, ніякіх нарікань, рекомендую кожному хто має такі автомобілі, протектор високій, не гуде, та дуже добре веде себе на дорозі, дякую всим працівникам за рекомендацію.
Преимущества: Дуже чудова якість товару, швидка доставка, та чудова консультація працівниців, ДЯКУЮ ВАМ.
Недостатки: Відсутні
Хороші шини за низькою ціною катаюсь 3 роки пошкоджень немає майже не зношуються
Преимущества: Витримують великі навантаження
Недостатки: Не виявив
Якщо не зрівнювати з відомими брендами у яких ціна у рази вища то співвідношення ціна-якість відмінна
Преимущества: Ціна
Недостатки: немає
Груз тримають чудово
достойна резина рульова проїхала 240 000км. ще і далі можна катати

None
В наличии 1 шт
| Бренд: | Long March |
| Тип Т/С: | грузовой |
| Ширина: | 235 |
| Профиль: | 75 |
| Диаметр: | R17.5 |
| Страна производитель: | Китай |
Відповідає ціні та якості, машина на маршруті щоденно, на цю зиму знову купив БОТО.
Преимущества: Специфіка роботи заїзд на будмайданчики, зимою виручає…
Недостатки: Для мене немає.
Не рекомендую.. Проходить 40тис.максимум
Недостатки: Розлазиться
купил 4 колеса на рекса. 1 шина на внутряку взялась волдырями. Хотя рисунок хароший и на вид вроде нормальная .но я попал на 4500 грн.
Хорошие шины за эти деньги.
Хорошие цены всегда в магазине шины диски.

None
В наличии
| Бренд: | Royal Black |
| Тип Т/С: | грузовой |
| Ширина: | 235 |
| Профиль: | 75 |
| Диаметр: | R17.5 |
| Страна производитель: | Китай |
Резонанс на перший вигляд не площа но когда начали балансировать это практичними невозможно, такеже сова орали накривають от 8:2 до 8:5 все равно ничего не помагає. Через 20 тисяч проблема з двох сторін резонанс потрескалась и дальнейшая експлуатація просто невозможно,. Советую не брати и другим скажете пусть не беруть
Преимущества: Немає
Недостатки: Всі недоліки в описі. Не піддаються балансуванню, корд розлазиться......
Покупал по рекомендации знакомого водителя, пока замечаний нет.
Взял шины матадор ,соотстветствуют цена качество,хороший накат и стираются не сильно быстро. Обслуживание в этом интернет магазине на высшем уровне, позвонил выслушали сразу оформили заказ, так что шинами и обслуживанием доволен
Преимущества: Все очень хорошо
Недостатки: Нет
Хорошая резина, машину как подменили,дороги держится отлично,несмотря на то,что сейчас зима,руль, после установки этих шин крутиться намного легче и стал чуствительнее, рекомендую.
Преимущества: Качество за умеренную цену.
Недостатки: Пока таковых нет.

Нужна помощь?
Легко, когда работаешь с экспертом
Отзывы наших клиентов
Рекомендует
12 июня 2026
На Toyota
СТАЖ 8 лет
За свої гроші топ. Стоїть на рав4, недоліків немає.
Рекомендует
12 июня 2026
На Опель-зефіра
СТАЖ > 20 лет
Супер
Преимущества: Ціна, тривалий термін експлуатації, добре тримає дорогу.
Недостатки: Не помітив
11 июня 2026
На Seat
СТАЖ > 20 лет
Перед цими шинами використовував Мішелін та Контіненталь. Вважав, що ці шини теж мали б бути на рівні... Насправді їх рівень значно нижчий і шум, як порожньої камери, відчувається кожен найдрібніший камінчик.
Преимущества: Нижча ціна
Недостатки: Після якісних шин шкодуєш, що їх придбав.
10 июня 2026
Хороша резина
Рекомендует
10 июня 2026
На Мазда
СТАЖ 14 лет
Шукала шини серед преміальних китайців, за рекомендацією консультанта Шини і диски обрала Капсени і залишилась задоволена. Керуються добре, на мокрому асфальті не пливуть, шумність нормальна не скажу що тихі але не заважають. Ціна/якість супер. Рекомендую
Преимущества: Не шумна, гарна ккрованість
Недостатки: Не виявила
Рекомендует
10 июня 2026
На Tesla 3
СТАЖ 10 лет
Вибирав для електромобіля. Колесами задоволений , автомобіль зберігає гарну керованість на швидкості . Варто відзначити низький рівень шуму від колеса . Хоча наїздив біля 1500 км на цих колесах то нарікань поки не має . В мокру погоду ( авто в мене задній привід ) колеса при різкому старті дорогу тримають !
Преимущества: Ціна , керованість авто на швидкості , не значний шум ( на Tesla це важливо через відсутність хорошої шумоізоляції )
Недостатки: 1500 км проїхав на даних шинах , недоліків не помітив .
Рекомендует
10 июня 2026
На Mitsubishi outlander ІІІ
СТАЖ > 20 лет
Хороші шини особливо на мокрому асфальті бо на старих трішки заносило на калюжах взагалі задоволена .
Преимущества: Ціна якість
Недостатки: Поки не бачу
09 июня 2026
На Jeep Cherokee
СТАЖ > 20 лет
Придбав дані шини близько двох тижнів назад, після встановлення почалася не зрозуміла вібрація в кермо а потім по кузову. Міняли зад-перед, вібрація присутня. Тож на підйомнику розігнали до 120 і виявилось що одне колесо просто кажучи як желе в різні сторони, при балансуванні на ньому з внутрішньої сторони дефект у вигляді не рівної кромки….. тож замовив ще одне колесо-встановили і все гуд. Звісно одне колесо відправив назад для експертизи…… і тут почалося: їзда на спущеному, все ок, все ціле….. короче рекламації, або ж якогось повернення чи обміну нема…. Майте на увазі
Преимущества: Мʼяка
Недостатки: Шумна
Рекомендует
09 июня 2026
На Volvo XC 90 (2008р.)
СТАЖ 13 лет
Як на китайську резину - непогано. Пробіг ще по суті не великий (до 2000 км - 2 міс.) але перше враження вже є: Ціна гарна як на такий радіус. Шумності особливої - не відчуваю, відклик на кермо - слабкувата, але загалом передбачувана за такі кошти, по жорсткості - середнячок, ями - перетравлює непогано, покищо без нюансів. Відбалансувалась теж без нюансів. Коли підбирав - десь писало, що це китайська копія якогось мішеліну (візерунком) і що непогана на легкому бездоріжжю. Якщо щось ще зміниться - допишу.
Преимущества: Гарна шина по ціна/якість, по відгуках - добре тримає ями.
Недостатки: трішки жорсткуваті
Рекомендует
09 июня 2026
Обслуговування магазину просто жахливе. Мені надійшли бруднючі шини (не просто брудненькі, а реально з кожного боку бружнючі). На моє зауваження менеджер сказав, що їм плювати. Я довго вмовляла його пакувати шини у пакет, але він у грубій формі почав відповідати щось на кшталт:"відвали, тобі все одно ставити їх на колеса". А я просто хотіла нормальні шини. Я їх не монтую одразу біля пошти. Мені їх потрібно покласти до багажника і перевезти, брати руками, врешті решт. Ніхто не попереджав, що вони приїдуть бруднючі, щоб я взяла рукавиці, щоб підготувала багажник...
1 год
расширенной гарантии на все виды повреждений
14 дней
на обмен или возврат
Свои склады
в Киеве, Харькове, Одессе, Львове и Днепре
98% пользователей
положительно оценили нашу работу





















































