Зимние шины Michelin 255/40 R19
Розчарувала. Розгін,бокови знос - предсказуємо. Тормозний шлях на мокрому асвальті і на слизький дорозі(лід,укатаний сніг)-АВС сходить з ума, не сподобалось. За такі гроші хотілосяб краше.
Преимущества: Якість,балансується ідеально, нешумна.
Недостатки: Тормозний шлях великий.
Найбільш тиха гума на якій я колись загнав! Поставив ці шини на Mercedes E200 з АМГ пакетом! 245/40 R18. Їжджу 2 сезони. Дуже й дуже тиха! Сухий асфальт – чудово, дощ – чудово. сніг – чудово. На льоду стабільно. На мій погляд найкраща липучка на сьогоднішній день! Для Києва ідеальний варіант.
Откатал уже два сезона на этой резине, очень довольный ней. На скоростях и поворотах при морозе ведет себя хорошо, торможения тоже отличное. На каше уже ведет себя чуток похуже. Когда большой снег часто очень зарывается, но это для такого типа резины нормально. Большой только минус цена, а так в целом доволен этой резиной, Michelin как всегда на высоте.
від'їздив сезон на цих шинах на авто Мерседес Е-63 AMG (задній привід) 525л.с. шини різно розмірні перед 255/35/19, зад 275/30/19. Управління простий супер, на будь-яких режимах авто керується дуже впевнено.
Преимущества: асфальт / мокрий асфальт, сніг / мокрий сніг, гальмування, керованість, бічний знос, розгін, курсова, мінімальний знос. тиха, м'яка. Відмінна керованість на асфальті политий реагентом. Відмінно тримає дорогу на швидкості. Також керованість при низьких температурах.
Недостатки: по льоду треба дуже обережно

Нужна помощь?
Легко, когда работаешь с экспертом
Отзывы наших клиентов
Рекомендует
13 июня 2026
На Mazda cx5
СТАЖ > 20 лет
Покупал лето на Мазда сх5,тихая,дешевая Есть на других машинах и Мишели спорт ,и бриджстоун,капсен за свои деньги топ покупка
Рекомендует
12 июня 2026
На Mazda 626 GF
СТАЖ 7 лет
Доброго дня, на сам перед була ціль перевзути свою машину в преміум шини. Після довгого вибору зупинився на цих і не прогадав.
Преимущества: Дуже мʼякі , дуже керовані, в дощ навіть краще ніж на сухому асфальті.
Недостатки: За такі характеристики треба заплатити дуже гарно, ось і головний недолік
Рекомендует
12 июня 2026
На Toyota
СТАЖ 8 лет
За свої гроші топ. Стоїть на рав4, недоліків немає.
Рекомендует
12 июня 2026
На Опель-зефіра
СТАЖ > 20 лет
Супер
Преимущества: Ціна, тривалий термін експлуатації, добре тримає дорогу.
Недостатки: Не помітив
11 июня 2026
На Seat
СТАЖ > 20 лет
Перед цими шинами використовував Мішелін та Контіненталь. Вважав, що ці шини теж мали б бути на рівні... Насправді їх рівень значно нижчий і шум, як порожньої камери, відчувається кожен найдрібніший камінчик.
Преимущества: Нижча ціна
Недостатки: Після якісних шин шкодуєш, що їх придбав.
10 июня 2026
Хороша резина
Рекомендует
10 июня 2026
На Мазда
СТАЖ 14 лет
Шукала шини серед преміальних китайців, за рекомендацією консультанта Шини і диски обрала Капсени і залишилась задоволена. Керуються добре, на мокрому асфальті не пливуть, шумність нормальна не скажу що тихі але не заважають. Ціна/якість супер. Рекомендую
Преимущества: Не шумна, гарна ккрованість
Недостатки: Не виявила
Рекомендует
10 июня 2026
На Tesla 3
СТАЖ 10 лет
Вибирав для електромобіля. Колесами задоволений , автомобіль зберігає гарну керованість на швидкості . Варто відзначити низький рівень шуму від колеса . Хоча наїздив біля 1500 км на цих колесах то нарікань поки не має . В мокру погоду ( авто в мене задній привід ) колеса при різкому старті дорогу тримають !
Преимущества: Ціна , керованість авто на швидкості , не значний шум ( на Tesla це важливо через відсутність хорошої шумоізоляції )
Недостатки: 1500 км проїхав на даних шинах , недоліків не помітив .
Рекомендует
10 июня 2026
На Mitsubishi outlander ІІІ
СТАЖ > 20 лет
Хороші шини особливо на мокрому асфальті бо на старих трішки заносило на калюжах взагалі задоволена .
Преимущества: Ціна якість
Недостатки: Поки не бачу
09 июня 2026
На Jeep Cherokee
СТАЖ > 20 лет
Придбав дані шини близько двох тижнів назад, після встановлення почалася не зрозуміла вібрація в кермо а потім по кузову. Міняли зад-перед, вібрація присутня. Тож на підйомнику розігнали до 120 і виявилось що одне колесо просто кажучи як желе в різні сторони, при балансуванні на ньому з внутрішньої сторони дефект у вигляді не рівної кромки….. тож замовив ще одне колесо-встановили і все гуд. Звісно одне колесо відправив назад для експертизи…… і тут почалося: їзда на спущеному, все ок, все ціле….. короче рекламації, або ж якогось повернення чи обміну нема…. Майте на увазі
Преимущества: Мʼяка
Недостатки: Шумна
1 год
расширенной гарантии на все виды повреждений
14 дней
на обмен или возврат
Свои склады
в Киеве, Харькове, Одессе, Львове и Днепре
98% пользователей
положительно оценили нашу работу























