Зимние шины Vredestein 265/50 R20


None
Заканчивается
| Бренд: | Vredestein |
| Тип Т/С: | внедорожник |
| Ширина: | 265 |
| Профиль: | 50 |
| Диаметр: | R20 |


2026
Заканчивается
| Бренд: | Vredestein |
| Тип Т/С: | внедорожник |
| Ширина: | 265 |
| Профиль: | 50 |
| Диаметр: | R20 |
| Год производства: | 2026 |
| Страна производитель: | Нидерланды |


None
Нет в наличии
| Бренд: | Vredestein |
| Тип Т/С: | внедорожник |
| Ширина: | 265 |
| Профиль: | 50 |
| Диаметр: | R20 |

Нужна помощь?
Легко, когда работаешь с экспертом
Отзывы наших клиентов
Рекомендует
12 июня 2026
На Toyota
СТАЖ 8 лет
За свої гроші топ. Стоїть на рав4, недоліків немає.
Рекомендует
12 июня 2026
На Опель-зефіра
СТАЖ > 20 лет
Супер
Преимущества: Ціна, тривалий термін експлуатації, добре тримає дорогу.
Недостатки: Не помітив
11 июня 2026
На Seat
СТАЖ > 20 лет
Перед цими шинами використовував Мішелін та Контіненталь. Вважав, що ці шини теж мали б бути на рівні... Насправді їх рівень значно нижчий і шум, як порожньої камери, відчувається кожен найдрібніший камінчик.
Преимущества: Нижча ціна
Недостатки: Після якісних шин шкодуєш, що їх придбав.
10 июня 2026
Хороша резина
Рекомендует
10 июня 2026
На Мазда
СТАЖ 14 лет
Шукала шини серед преміальних китайців, за рекомендацією консультанта Шини і диски обрала Капсени і залишилась задоволена. Керуються добре, на мокрому асфальті не пливуть, шумність нормальна не скажу що тихі але не заважають. Ціна/якість супер. Рекомендую
Преимущества: Не шумна, гарна ккрованість
Недостатки: Не виявила
Рекомендует
10 июня 2026
На Tesla 3
СТАЖ 10 лет
Вибирав для електромобіля. Колесами задоволений , автомобіль зберігає гарну керованість на швидкості . Варто відзначити низький рівень шуму від колеса . Хоча наїздив біля 1500 км на цих колесах то нарікань поки не має . В мокру погоду ( авто в мене задній привід ) колеса при різкому старті дорогу тримають !
Преимущества: Ціна , керованість авто на швидкості , не значний шум ( на Tesla це важливо через відсутність хорошої шумоізоляції )
Недостатки: 1500 км проїхав на даних шинах , недоліків не помітив .
Рекомендует
10 июня 2026
На Mitsubishi outlander ІІІ
СТАЖ > 20 лет
Хороші шини особливо на мокрому асфальті бо на старих трішки заносило на калюжах взагалі задоволена .
Преимущества: Ціна якість
Недостатки: Поки не бачу
09 июня 2026
На Jeep Cherokee
СТАЖ > 20 лет
Придбав дані шини близько двох тижнів назад, після встановлення почалася не зрозуміла вібрація в кермо а потім по кузову. Міняли зад-перед, вібрація присутня. Тож на підйомнику розігнали до 120 і виявилось що одне колесо просто кажучи як желе в різні сторони, при балансуванні на ньому з внутрішньої сторони дефект у вигляді не рівної кромки….. тож замовив ще одне колесо-встановили і все гуд. Звісно одне колесо відправив назад для експертизи…… і тут почалося: їзда на спущеному, все ок, все ціле….. короче рекламації, або ж якогось повернення чи обміну нема…. Майте на увазі
Преимущества: Мʼяка
Недостатки: Шумна
Рекомендует
09 июня 2026
На Volvo XC 90 (2008р.)
СТАЖ 13 лет
Як на китайську резину - непогано. Пробіг ще по суті не великий (до 2000 км - 2 міс.) але перше враження вже є: Ціна гарна як на такий радіус. Шумності особливої - не відчуваю, відклик на кермо - слабкувата, але загалом передбачувана за такі кошти, по жорсткості - середнячок, ями - перетравлює непогано, покищо без нюансів. Відбалансувалась теж без нюансів. Коли підбирав - десь писало, що це китайська копія якогось мішеліну (візерунком) і що непогана на легкому бездоріжжю. Якщо щось ще зміниться - допишу.
Преимущества: Гарна шина по ціна/якість, по відгуках - добре тримає ями.
Недостатки: трішки жорсткуваті
Рекомендует
09 июня 2026
Обслуговування магазину просто жахливе. Мені надійшли бруднючі шини (не просто брудненькі, а реально з кожного боку бружнючі). На моє зауваження менеджер сказав, що їм плювати. Я довго вмовляла його пакувати шини у пакет, але він у грубій формі почав відповідати щось на кшталт:"відвали, тобі все одно ставити їх на колеса". А я просто хотіла нормальні шини. Я їх не монтую одразу біля пошти. Мені їх потрібно покласти до багажника і перевезти, брати руками, врешті решт. Ніхто не попереджав, що вони приїдуть бруднючі, щоб я взяла рукавиці, щоб підготувала багажник...
1 год
расширенной гарантии на все виды повреждений
14 дней
на обмен или возврат
Свои склады
в Киеве, Харькове, Одессе, Львове и Днепре
98% пользователей
положительно оценили нашу работу












