Переваги та недоліки автогуми Michelin

10 квітня 2022 р.
Шини-Диски
Зміст статті:
Шини Michelin: що потрібно знати споживачуГоловні плюси та основні недоліки

Продукція від концерну Michelin відповідає останнім вимогам світового ринку автошин. Модельний ряд покришок представлений зразками для використання у літній та зимовий період, а також варіантами так званого всесезонного формату. Гума сумісна з машинами всіх типів, включаючи позашляховики.

Шини Michelin: що потрібно знати споживачу

Автомобільна гума від «Мішлен» включає кілька десятків моделей шин, які можна використовувати на авто всіх видів. При пошуку оптимального варіанта важливо враховувати основні характеристики виробів. Відповідно до загальноприйнятих норм покришки можна умовно розділити за:

  • розміром;
  • типом протектора;
  • складом гуми.

Розмірний ряд покришок включає сукупність даних щодо посадкового діаметра обода колеса, ширини шини, висоти профілю. Склад гумової суміші варто підбирати, керуючись дорожніми умовами, в яких автомобіль експлуатуватиметься переважну кількість робочого часу. При оцінці типу протектора варто приділити увагу малюнку та його спрямованості. При підборі оптимального варіанта автопокришок завжди враховують тип транспортного засобу, на якому гума буде експлуатуватися, а також сезонність, що рекомендується.

Відповідність нормативам забезпечить швидкий хід машини та мінімальне споживання палива в нормальних умовах, а також гарантує швидке гальмування ТЗ в екстремальній ситуації, включаючи їзду мокрим асфальтом, снігом, настом, льодом або сезонним бездоріжжям. Відступ від загальних вимог, як і неправильно підібраний якісний склад гуми, вплине на ступінь зчеплення шини з дорожнім покриттям. Це позначиться на керованості авто та граничному терміні використання шин.

Варто зазначити, що до шин для позашляховиків та мікроавтобусів вантажопасажирського формату пред'являється низка вимог щодо влаштування корду, від якого залежить стійкість машини, її витривалість та вантажопідйомність.

Головні плюси та основні недоліки

Автомобільна гума від ТМ «Мішлен» має безліч переваг, завдяки яким попит на продукцію виробника залишається стабільним протягом багатьох десятиліть. У списку основних причин популярності шин Michelin експерти ринку відзначають такі характеристики як:Автомобільна гума від ТМ «Мішлен» має безліч переваг, завдяки яким попит на продукцію виробника залишається стабільним протягом багатьох десятиліть. У списку основних причин популярності шин Michelin експерти ринку відзначають такі характеристики як:

  1. Висока зносостійкість та якість виробів. Підвищена міцність оригінальних покришок для легкових та вантажних автомобілів дозволяє власникам забезпечити тривалий термін експлуатації гуми при їзді в складних дорожніх умовах. Якість гуми та формат корду, що використовується виробником, гарантує надійне зчеплення коліс машини з дорожнім покриттям.
  2. Надійність продукції. Від цього критерію залежить не тільки час експлуатації шин, а й безпека водія та пасажирів ТЗ. Зацікавлення виробника у розширенні ринку збуту продукції під брендом Michelin показує використання інноваційних технологій, що дозволяють удосконалювати характеристики автомобільної гуми.
  3. Універсальність. Автошини ТМ "Мішлен" мають широкий модельний ряд. При цьому ті самі модифікації покришок можуть використовуватися на різних транспортних засобах.

Серед переваг перед іншими автопокришками називають доступність виробів. Шини «Мішлен» можна придбати у будь-якому регіоні країни.

Серед головних недоліків виробів, що випускаються під брендом Michelin, покупці часто називають вартість. Ціна покришок у порівнянні з аналогічними варіантами від інших виробників шин насправді вища. Але всі позитивні характеристики, які в сукупності впливають на термін експлуатації виробів та безпеку ТЗ при пересуванні у складних дорожніх умовах, робить вартісний критерій вкрай незначним.

Найповніший асортимент покришок для позашляховиків, легкових машин та транспортних засобів вантажопасажирського формату представлений на сайті магазину «Шини та Диски». Купити оригінальні автопокришки відмінної якості від надійного виробника, що здатні забезпечити безпеку при експлуатації машини, можна, не виходячи з дому. На всі питання, що виникли під час підбору оптимального варіанта шин, власники автомобілів можуть отримати відповіді у менеджерів торгового майданчика.

Як вам стаття?
  • Currently 3/5 Stars
Коментарі
До цієї статті поки що немає коментарів
Додати коментар