Про нас

Shiny&Diski (Шини та Диски)


Компанія заснована в 2012-му році в г. Харьков. Наш профіль це шини та диски та ми в цьому професіонали. За цей час ми стали набагато ближче до клієнта, відкрили свої представництва в Києві, Львові, Одесі та Дніпрі і розширили кількість офісів в Харкові.


Головне в автомобілі - це шина

Багаторічні суперечки про те, який автомобіль краще, - упираються в єдину відповідь: свій. Але навіть протилежні думки сходяться в тому, що шини - це єдині точки контакту з дорогою. Саме в них все обговорювані можливості двигуна і шасі знаходять реалізацію в кінських силах, літрах обсягу і довжині гальмівного шляху. Необхідний в такому випадку величезний вибір протекторів дає можливість компанії «Shiny & Diski» максимально використовувати всі маркетингові ходи, але разом з тим ми усвідомлюємо величезну відповідальність за наданий покупцеві вибір. Підтримувати баланс дозволяє асортимент послуг бренду, в якому продаж покришок - не єдиний пункт. Постійна наявність в магазині топ-моделей автогуми світового рівня дозволяє позиціонувати наш бренд як флагмана шинного ринку.

Офіційно - краще

Конкуренція на світовому ринку автомобільних шин - величезна, і обсяги продажів зростають з кожним роком. Багато з лідерів галузі виступають в якості спонсорів автоспортивних команд і змагань. Це прекрасна можливість одночасно отримати якісний зв'язок з громадськістю та результати випробувань на гоночному треку. Але і між самим виробниками шин існує змагання - рейтинг британського журналу «Tyres & Accessories». Він враховує більшість параметрів протектора, але головною характеристикою вважає обсяг продажів моделі. Що справедливо - позитивні якості покришки завжди знаходять відгук у її затребуваності. Все по науці - попит знаходить пропозицію.

Певне коло марок тримається на вершині рейтингу багато років і виглядає так:

Michelin Goodyear Continental

Далі по списку йде постійна боротьба за місце, яка в економічній площині призводить до відповідності ціни та якості. Конкуруючи на високому рівні між собою, компанії змушені підвищувати якість шин і утримувати їх вартість. І при всіх суперечках про те, чи виправдовує перша трійка свою якість такою ціною, істина знаходиться саме в обсязі продажів. Гарантія надійності і тривалості використання перемагає бажання зекономити на шині.

Нашим клієнтам немає потреби розбиратися в перестановках на вершині шинної галузі, тому що в цьому магазині гарантовано представлені перші топ-15 виробників зі списку. Більш того - «Shiny & Diski» є офіційним представником цих брендів в Україні. Це означає, що рівень нашого сервісу відповідає міжнародним вимогам провідних експортерів світу і означає відповідальність перед клієнтами за офіційне представлення.

Реально і в «онлайні»

У взаємовідносинах з покупцем ми незмінно йдемо йому назустріч. У прямому сенсі - географічно ми маємо можливість доставити товар в будь-яку точку України. Власні склади в Києві, Харкові та Львові, а також інтернет-магазин з усіма сучасними можливостями покупки припускають максимальні можливості для доставки товару. Цей же принцип стосується і ціноутворення. Незалежно від цінової категорії товару, якість обслуговування не змінюється. У правій частині сайту знаходиться кнопка «надішліть нам повідомлення». Це - цілодобовий зв'язок з оператором магазину. Ми будемо раді, навіть якщо ви просто напишіть нам.

У разі, якщо наші погляди зійдуться, пропонуємо широкий асортимент протекторів категорій:

 • Мотоцикли, мопеди та ролери
 • Легкові автомобілі
 • Вантажівки та автобуси
 • сільськогосподарські машини
 • Спеціальна техніка
 • Розуміючи різницю в оформленні документів при покупці покришок різними людьми і організаціями, ми пропонуємо комфортна співпраця для наступних категорій клієнтів:
 • роздрібні покупці
 • Оптові замовники
 • великооптові торговці
 • Фізичні особи
 • Юридичні особи
 • Державні структури

Замовлення через інтернет-сайт забезпечує всі сучасні можливості онлайн-продажів і реалізується за допомогою інструментів і налаштувань, розташованих на веб-сторінці товару. Зліва знаходяться фільтри по параметрам шини - діаметру, профілю і ширині. Тут же - наочний ціновий діапазон і вікна вибору сезонності. Вгорі - шинний калькулятор, який по набору параметрів з маркування розраховує основні характеристики гуми. Праворуч - спадаюче меню сортування результатів пошуку за ціною, популярності та алфавітом. Що стосується труднощів, можна звернутися до консультанта, кнопка зворотного зв'язку - справа внизу.

Синтез шинних можливостей

Крім продажу шин, в нашому магазині є широкий асортимент колісних дисків і мастильних матеріалів. Цим підкреслено не тільки наше розуміння суті роботи протектора, але і зручність для відвідувачів: при потребі можна повністю підібрати пару покришка-диск.

У Києві, Харкові та Львові перебувають фірмові шиномонтажні центри довершують загальну концепцію, в якій комплексно поєднуються спільні бажання і можливості продавця і покупця. Від зберігання шини до її балансування весь цикл вона проходить в «Shiny & Diski».

Повідомляємо: купуючи продукцію нашого магазину, ви застраховані гарантією на заводський брак. Ми свято дотримуємося Закон України «Про захист прав споживача» при зустрічному дотриманні гарантійних умов.

Знижка за відгук до 5%
Встигни отримати знижку,
залишивши відгук про наш магазин
на Price.ua, Hotline або Google Картах
Читати докладніше