Знижки від інтернет-магазину «Шини & Диски»

Шановні покупці!

Одним з напрямків роботи в області якості обслуговування клієнтів є розробка і вдосконалення партнерської програми. Головний спосіб залучення покупців, широко застосовуваний в нашому інтернет-магазині - надання клієнтам знижок при покупці шин або дисків. Такий варіант дозволяє нам формувати найпривабливіші ціни на шинну і колісну продукцію.

Природно, знижки в спеціалізованому шинному магазині не можуть досягати 20-50% (найбільш характерних для схильною до сезонному попиту, індустрії одягу). Знижка в 1-3% цілком може стати приємним доповненням до Вашого придбання, підніме Ваш настрій і поліпшить самопочуття;) Партнерська програма допомагає нам швидше реалізовувати брендову шинну продукцію, удосконалювати сервіс і зміцнювати партнерські відносини.

 

Умови надання знижок:

• Знижка в 1% від вартості замовлення надається клієнтам, уже здобувало у нас шини або диски. (Якщо Вам складно пригадати, купували Ви у нас що-небудь, можете просто звернутисяся до менеджера магазину або зайти в особистий кабінет на сайті і перевірити дані про Ваші замовлення).
• Знижка в 2% від вартості замовлення надається клієтам, які вже придбали у нас шини або диски і залишили відгук (з умовами можна ознайомитись нижче).
• Знижка в 3%-5% від вартості замовлення надається оптовим покупцям, які замовляють більше 20 одиниць товару в одному замовленні.


Знижка за відгук про наш магазин

Шановні клієнти у Вас є можливість поділитися своїм відгуком про роботу нашого магазину. За що ми віддячимо Вас невеликою, але приємною знижкою в 1%.


Ви можете залишити відгук про магазин Шини-Диски на одному з нижче перерахованих сайтів:

шины price.ua

Відгук може охоплювати сферу спілкування з персоналом, відповідність цін, особливості вибору, асортименту продукції і т.д.

Ваші відгуки допоможуть нам поліпшити якість обслуговування!

 

Знижка за відгук про експлуатації шин

Також, у Вас є можливість поділитися своїм досвідом експлуатації шин. Цей процес займе у Вас зовсім небагато часу, а в нагороду, Ви отримаєте знижку 1%.

Вам необхідно - Знайти літні шини (користуючись фільтром на сайті), які Вам доводилося експлуатувати і написати про них свою думку (відгук про шини), користуючись формою відгуку:Натиснути кнопку Залишити Відгук та заповнити відповідні поля:


і натиснути кнопку Залишити відгук.

Знайти зімові шини, які Вам доводилося експлуатувати і виконати ті ж дії.


Разом у Вас повинно вийти 2 відгуки. Сподіваємося, що ви досвідчений автомобіліст і вже встигли протестувати зимові і літні шини.

* Неінформативні, образливі, нецензурні відгуки публікуватися не будуть!

Якщо ж ви експлуатуєте всесезонні шини, не проблема, зробіть відгук про всесезонну гуму, на якій їздили. Після цього повідомте менеджеру Ваше ім'я і моделі шин, на які Ви зробили відгук і отримаєте знижку 1%.