Шиномонтаж в Києві

Ціни на послуги шиномонтажу в м.Київ

 
Діаметр шини/дискаКиїв
Ціна БЕЗ знижкиЦіна зі знижкою
Легковий автомобіль
12"-14"620 грн500 грн
 15"750 грн600 грн
 16"750 грн600 грн
 17"850 грн680 грн
 18"850 грн680 грн
 19"950 грн760 грн
 20"950 грн760 грн
 21"-22"1100 грн880 грн
Паркетник
 15"900 грн700 грн
 16"900 грн700 грн
 17"1000 грн800 грн
 18"1000  грн800 грн
 19"1150 грн900 грн
Позашляховик
 15"1250 грн1000 грн
 16"1250 грн1000 грн
 17"1250 грн1000 грн
 18"1250 грн1000 грн
 19"1250 грн1000 грн
 20"1250  грн1000 грн
 21"-22"1250 грн1000 грн

* Ціна вказана на послугу "перевзування атомобіля", яка включає в себе монтаж, демонтаж і балансування. Додаткові послуги у вартість не входять.
** Шини з профілем 45 та менше, + 200грн до стандартної вартості за комплект

"Перевзувка автомобіля" з шинами Run Flat плюс 200 грн до стандартної вартості за комплект

Вартість послуги вказана за готівковий розрахунок

Детальніше про послугу шиномонтажу можна дізнатися в адміністратора шиномонтажу

Шиномонтажі обладнані верстатом для прокатки та ремонту дисків, також є послуга аргонового зварювання, що дозволяє проводити весь спекрт послуг.

Послуги шиномонтажу в майстернях "Top Service" м.Київ.

1. Шиномонтаж без установки на авто: при замовленні комплекту шин і дисків Ви можете отримати змонтовані і збалансовані колеса.
2. Стаціонарний шиномонтаж: повний спектр послуг з шиномонтажу кваліфікованими фахівцями. Підкачка шин газом.
3. Ремонт шин: ремонтуємо бічні порізи та інші пошкодження шин.
4. Ремонт та прокат пошкоджених дисків: виробляємо рихтування та прокатку дисків. Ремонт проводиться на професійному обладнанні з застосуванням аргонового зварювання.

Колеса автомобіля - основа транспортного засобу і вони постійно потребують професійного догляду та нагляду. Огляд слід проводити для того, щоб не ризикувати своїм здоров'ям і безпекою інших учасників дорожнього руху.

Провести грамотну діагностику і ремонт коліс допоможуть в мережі автомобільних сервісів «Топ Сервіс» компанії «Шини і Диски». Наші досвідчені майстри професійно і якісно зроблять шиномонтаж в Києві

У нашому автосервісі ви можете провести демонтаж коліс з подальшою установкою нових покришок на катки. Перед тим як встановити нову гуму, майстри виконають балансування. Це важливо, щоб правильно розподілити навантаження.

Коли необхідно звернутися в шиномонтаж?

Ціна на переобувку гуми в Києві невисока, і зробити її необхідно в таких випадках:

  • Якщо ви виявили пошкодження гуми.
  • При зміні сезонів.
  • Якщо ви помітили вібрації при їзді.

Через кожні 15 тис. км необхідно проводити балансування.

Навіщо проводити сезонну заміну шин?

Навіть водій-початківець розуміє і знає, що машину обов'язково варто перевзути при зміні сезонів. Це потрібно для того, щоб підлаштуватися під погодні умови, адже при плюсовій і мінусовій температурі гума поводиться по-різному.

У зимовий час варто купувати і монтувати м'які і еластичні шини, а в літній - навпаки, більш тверді і жорсткі. Нехтування сезонною зміною покришок може стати причиною аварійних ситуацій і ДТП. Проводячи зміну покришок, подбайте про правильне їх зберіганні.

Ціни на послуги шиномонтажу в Києві в нашому сервісі розраховуються в кожному випадку індивідуально, залежно від типу автомобіля та діаметру дисків.

Для чого проводити балансування коліс?

Важливим етапом заміни гуми є балансування коліс. Представлену послугу в Києві вам обов'язково нададуть фахівці нашого сервісу. Майстри, як ніхто інший, розуміють важливість такої роботи і виконають її бездоганно. У нас є професійне обладнання та відповідний інструмент.

Ціна балансування коліс в Києві в нашому автосервісі прийнятна. Суть процесу полягає в тому, що при дисбалансі майстри встановлюють на покришку спеціальні важки. У наших співробітників достатньо досвіду, щоб надати клієнту ідеально збалансовану гуму.

Якщо ви ставите нові колеса, то балансування варто провести вже після перших 500 км. При установці б / у шин наші майстри перевірять і оцінять стан раніше встановлених грузиків. До дисбалансу може призвести не тільки термін використання гуми, але і неправильне зберігання. Якщо необхідно, вони знову відбалансують покришки. При цьому вартість послуг залишиться однією з найбільш прийнятних в Україні.

Варто відзначити, що робота проводиться на сучасному і прогресивному обладнанні. Завдяки цьому, балансування будь-яких дисків проводиться швидко, легко і безпечно.

Шиномонтажні роботи - послідовність

Процес шиномонтажу не дуже складний, однак вимагає деякої послідовності:

  • Спочатку авто закріплюється і знерухомлюється. Особливо, якщо потрібно замінити всі колеса.
  • Потім проводиться зняття коліс. Майстер акуратно відкручує гайки і демонтує їх з місця.
  • Відгвинтивши вентиль, фахівець віджимає покришку для зняття гуми. Паралельно необхідно контролювати стан вентиля, щоб не пошкодити його.
  • Для установки нової шини колесо закріплюється на спеціальному верстаті за допомогою затискачів.
  • Після того, як гума встановлена, майстер проводить огляд коліс і проводить змазування пастою. Далі можна переходити до бортировки.
  • У два етапи проводиться накачування коліс. Спочатку фахівці підкачує колесо для того, щоб воно зайняло своє посадочне місце. Далі під контролем його доводять майстри до потрібного рівня. Після накачування можна провести балансування.
  • В кінці колеса встановлюються на місце. Спочатку майстрами проводиться огляд катка і його очищення при необхідності. Шпильки ні в якому разі не змащуються, так як це призводить до того, що гайка залишається не докрученной.

Компанія «Шини і Диски» і мережа майстерень «Top Service» пропонують якісний і професійний шиномонтаж по запису в Києві. Вартість шиномонтажних робіт в нашому автосервісі прийнятна, а результат виправдовує очікування клієнтів

Вартість шиномонтажних робіт і де їх провести

Незважаючи на те, що вартість заміни шин в Києві не дуже висока, деякі власники авто воліють перевзувати машину самостійно. Це нескладно, але без необхідного устаткування і знань можна допустити деякі помилки, які погано позначаться на вашому транспортному засобі.

Найкраще звертатися в автосервіс, де все зроблять професійно, швидко і якісно. Якщо вас цікавить, ціна перевзування машини в Києві або іншому місті України, вартість послуги можна дізнатися на сайті або у нашого менеджера. Звертайтеся і переконайтеся в якості нашої роботи особисто.

 

Залиш відгук та отримай знижку!