Шиномонтаж в Одесі

Ціни на послуги шиномонтажу в м.Одеса

 
Диаметр шины/дискаОдеса
Ціна БЕЗ знижкиЦіна зі знижкою
Легковий автомобіль
12"-14"450 грн360 грн
 15"550 грн440 грн
 16"550 грн440 грн
 17"700 грн560 грн
 18"700 грн560 грн
 19"850 грн680 грн
 20"850 грн680 грн
 21"-22"900 грн720 грн
Паркетник
 15"700 грн560 грн
 16"700 грн560 грн
 17"850 грн680 грн
 18"850  грн680 грн
 19"1000 грн800 грн
Позашляховик
 15"1200 грн960 грн
 16"1200 грн960 грн
 17"1200 грн960 грн
 18"1200 грн960 грн
 19"1200 грн960 грн
 20"1200  грн960 грн
 21"-22"1200 грн960 грн
МікроавтоБУС (спарку не встановлюємо)
 14"-17"850 грн680 грн

* Ціна вказана на послугу "перевзування атомобіля", яка включає в себе монтаж, демонтаж і балансування. Додаткові послуги у вартість не входять.
** Шини з профілем 45 та менше, + 200грн до стандартної вартості за комплект

"Перевзувка" автомобіля з шинами Run Flat плюс 200 грн до стандартної вартості за комплект

Вартість послуги вказана за готівковий розрахунок

Детальніше про послугу шиномонтажу можна дізнатися в адміністратора шиномонтажу

Шиномонтажі обладнані верстатом для прокатки та ремонту дисків, також є послуга аргонового зварювання, що дозволяє проводити весь спекрт послуг.

Послуги шиномонтажу в майстернях "Top Service" м.Одеса.

1. Шиномонтаж без установки на авто: при замовленні комплекту шин і дисків Ви можете отримати змонтовані і збалансовані колеса.
2. Стаціонарний шиномонтаж: повний спектр послуг з шиномонтажу кваліфікованими фахівцями. Підкачка шин газом.
3. Ремонт шин: ремонтуємо бічні порізи та інші пошкодження шин.
4. Ремонт та прокат пошкоджених дисків: виробляємо рихтування та прокатку дисків. Ремонт проводиться на професійному обладнанні з застосуванням аргонового зварювання.

Шиномонтаж - досить затребувана послуга. Найчастіше до неї вдаються в міжсезоння, коли автомобілістам потрібно змінити гуму. Однак шиномонтажні роботи передбачають і інші маніпуляції.

Компанія «Шини і Диски» і мережа майстерень «Топ Сервіс» в Україні пропонує своїм клієнтам послуги шиномонтажу, балансування і вулканізації в Одесі. Ціна балансування коліс в Одесі в нашому автосервісі нижче, ніж в аналогічних сервісах.

У нас ви зможете не тільки замінити шини, але і позбутися від їх дисбалансу, очистити диски від забруднень і отримати кваліфіковану допомогу досвідчених фахівців. Ціни шиномонтажу в Одесі в майстернях «Топ Сервіс» прийнятні.

Сезонна заміна шин - для чого вона потрібна?

Навіть автомобіліст з невеликим стажем знає, наскільки важливо провести заміну покришок при зміні сезону (зима-літо, літо-зима). Це важливий момент, яким не варто нехтувати. Слід проводити сезонну заміну вчасно.

При підвищенні температури вище +7 зимова покришка стає мякшою і швидше зноситься, а літня при падінні цієї ж температури дубіє. Така ситуація призводить до дискомфорту під час водіння і загрожує безпеці водія. Тому, коли сезон добігає кінця, важливо «перевзути» автомобіль.

При цьому варто обов'язково враховувати умови зберігання знятого комплекту. Недотримання правил веде до того, що покришка деформується і дисбаланс буде не єдиною проблемою. Гуму без дисків прийнято складати на зберігання тільки вертикально.

Балансування коліс - коли і навіщо проводиться?

Балансування - це важливий етап шиномонтажу. З її допомогою ви позбудетеся від неприємних вібрацій, викликаних нерівномірним розподілом маси колеса. Суть процесу полягає в тому, що на шину фахівці встановлюють спеціальні важки.

У нашому автосервісі в Одесі є все необхідне обладнання і досвідчені майстри, які зможуть виконати балансування грамотно і якісно. Ми усуваємо дисбаланс як нових, так і старих шин. Варто відзначити, що проводити балансування тільки встановлених шин потрібно вже через 500 км пробігу, а потім через кожні 15 тис. км.

З яких етапів складається процес шиномонтажу?

Шиномонтаж - нескладний процес, складається він з таких етапів:

  • Демонтаж колеса його миття і очищення. Грамотний фахівець ніколи не стане працювати з забрудненим виробом.
  • Видалення старих вантажів з колеса.
  • Викручування гайок і вентиля для спуску повітря з покришки.
  • Акуратне зняття гуми з диска. Важливо не пошкодити вентиль.
  • Монтаж нової покришки на диск з попередньої мастилом бортів монтажної пастою. Шпильки нею не змащувати, так як це потім заважає затиснути гайку.
  • Накачування колеса і перевірка рекомендованого тиску.
  • Балансування гуми на спеціальному обладнанні.

Якщо проводиться шиномонтаж всіх чотирьох коліс, важливо закріпити автомобіль на платформі, щоб знерухомити його.

Де замовити якісний шиномонтаж?

Якщо вам необхідно «перевзути» ваше авто, звертайтеся в компанію «Шини і Диски». У нас вартість проведення таких робіт доступна. Ми працюємо не тільки в Одесі, але і в інших містах України. Наші майстри виконають всі маніпуляції швидко, а головне якісно, що подарує вам не тільки комфорт на дорозі, але і безпеку.

Ціна шиномонтажу розраховується залежно від діаметра колеса, чим він більший, тим вище вартість послуги. Потрібно вигідно замінити покришки? Ціна на переобувку гуми в Одесі в наших майстернях вас приємно порадує. Будемо раді допомогти вам.

 

Залиш відгук та отримай знижку!