Терміни доставки

Інтернет-магазин shiny-diski.com.ua здійснює реалізацію товару як за допомогою власних складів (Київ, Харків), так і через складську мережу перевізників Нова Пошта, Міст Експрес та Делівері.

При замовленні нашої продукції з доставкою та видачею її через складську мережу цих двох вантажоперевізників до вартості кожного колеса потрібно додати фіксовану суму відповідно до тарифів на перевезення

Швидкість доставки залежить від часу здійснення замовлення (якщо замовлення здійснено в першій половині дня, він буде відправлений у той же день, в другій - на наступний день після здійснення замовлення) і становить в середньому один-два дня в залежності від віддаленості регіону. За допомогою веб-представництв Нова Пошта і Інтайм можна за номером накладної відстежувати переміщення Вашого вантажу.

Існує можливість самостійної сплати доставки, в цьому випадку її вартість гарантовано буде вище включеної в ціну товару, що купується в нашому інтернет-магазині. При сплаті покупки післяплатою покупець оплачує зворотнє пересилання грошей (1-2% від суми в залежності від компанії).

У певних випадках магазин має право вимагати передоплату за замовлену продукцію.