Умови використання сайту

Правила користування ресурсом shiny-diski.com.ua


Перед переглядом сайту слід ознайомитися з правилами користування ресурсом. У разі Вашої незгоди з ними сайтом користуватися не рекомендується.

 

Користування ресурсом

 


Веб-ресурс shiny-diski.com.ua дозволяє перегляд і завантаження різних матеріалів з сайту без обмежень з метою особистого використання (без отримання від цього комерційної вигоди) зі збереженням інформації про право власності на цю інформацію ресурсу
shiny-diski.com.ua при копіюванні матеріалу. Забороняється проводити зміну матеріалів веб-ресурсу, поширення матеріалів або їх демонстрацію в комерційних або громадських цілях. Забороняється застосування метеріалів, що містяться на сайті, на інших сайтах або в комунікаційних комп'ютерних мережах.

Відповідальність


Веб-ресурс shiny-diski.com.ua не надає гарантій на інформацію, розміщену на сайті (повноту і точність наданих даних про продукцію та послуги, які ми надаємо нашим ресурсом).
Веб-ресурс shiny-diski.com.ua без попереднього повідомлення користувачів може в будь-який момент змінювати матеріали сайту (опис продукції, послуги, ціни) і не несе зобов'язань по своєчасному оновленню матеріалів сайту в разі їх старіння.
Веб-ресурс shiny-diski.com.ua не несе ніякої відповідальності у випадку отримання користувачами ресурсу шкоди внаслідок користування ресурсом, обмеження на користування ним або неможливості користування ресурсом.

Реєстрація на ресурсі shiny-diski.com.ua

При реєстрації на веб-ресурсі shiny-diski.com.ua Ви погоджуєтесь надавати достовірну і точну інформацію контактного характеру.
При отриманні пароля і логіна від створеного в процесі реєстрації на ресурсі профілю Ви несете відповідальність за збереження цих даних і дії, вчинені на ресурсі за допомогою цього профілю. При втраті реєстраційних даних Ви зобов'язані повідомити про це в адміністрацію ресурсу.

Форма зворотнього зв'язку і коментарі на ресурсі shiny-diski.com.ua


При розміщенні коментарів на веб-ресурсі shiny-diski.com.ua Ви несете відповідальність за наслідки їх розміщення. При розміщенні коментарів слід враховувати прихильність нашого ресурсу високим нормам людської моралі і Законам України.
Веб-ресурс shiny-diski.com.ua залишає за собою право видаляти коментарі без Вашої згоди і користуватися ними на свій вибір.
Веб-ресурс shiny-diski.com.ua не несе ніякої відповідальності за розміщувану користувачами ресурсу інформацію.

Користування персональними даними


Веб-ресурс shiny-diski.com.ua користується різними технологіями, спрямованими на збір і збереження певної інформації про користувачів сайту.

Знижка за відгук до 5%
Встигни отримати знижку,
залишивши відгук про наш магазин
на Price.ua, Hotline або Google Картах
Читати докладніше