Львів, вул. Зелена, 147 (заїзд з вул. Джорджа Вашингтона)
доставка 150 ₴/шт, Забрати з 11 червня
Одеса, вул. Житомирська 116
доставка 150 ₴/шт, Забрати з 11 червня
Дніпро, вул. Любарського, 98
доставка 150 ₴/шт, Забрати з 11 червня
Пункти самовивозу
Київ, Правий берег - вул. Чорноморська, 9
доставка 150 ₴/шт, Забрати з 11 червня
Київ, Лівий берег - вул. Гната Хоткевича, 36А
доставка 150 ₴/шт, Забрати з 11 червня
Харків - вул. Академіка Павлова, 118А
доставка 150 ₴/шт, Забрати з 11 червня
Харків - вул. Академіка Білецького, 34
доставка 150 ₴/шт, Забрати з 11 червня
Харків - просп. Героїв Харкова, 129А
доставка 150 ₴/шт, Забрати з 11 червня
Львів - вул. Зелена, 147 (заїзд з вул. Джорджа Вашингтона)
доставка 150 ₴/шт, Забрати з 11 червня
Одеса - вул. Житомирська 116
доставка 150 ₴/шт, Забрати з 11 червня
Дніпро - вул. Любарського, 98
доставка 150 ₴/шт, Забрати з 11 червня
Доставка
Нова Пошта
Забрати з 8 червня
від 200 ₴/шт
Делівері
Забрати з 11 червня
від 110 ₴/шт
Зверніть увагу
У разі замовлення менше ніж 4 одиниць товару, ціна може бути вищою або продаж неможливий. Якщо товару немає у потрібному місті, до вартості додається доставка. Виробник може вносити зміни без погіршення характеристик в односторонньому порядку без попереднього повідомлення.
У рамках Плану дій з енергоефективності вперше було введено в дію маркування шин ЄС. Відтепер шини в межах Європейського Союзу маркуються за допомогою цього показника та повідомляють про споживання палива, зчеплення з мокрою поверхнею та рівень продукції. З травня 2021 року в Євросоюзі стартувало використання нової євроетикетки для шин, тепер вона містить більше інформації. Для вас ми зібрали всю важливу інформацію.
Мітка шини умовно поділена на три різні категорії, які вимірюються окремо.
D
1 Чим менший опір коченню, тим менше палива ви споживаєте. Найкращим рейтингом у цій категорії є буква "А" із зеленим кольором, а червона "E" - найслабша з вибірки. Від A до E споживання з кожною буквою на 100 км вище приблизно на 0,1 л.
C
2 Зчеплення з вологим покриттям - В умовах мокрої адгезії гальмівний шлях вимірюється на мокрій дорозі. Рейтинг варіюється від "А" до " E ". В оцінці було взято швидкість 80 км/год. Від A до E з кожною літерою гальмівний шлях буде довшим.
72 dB
3 72 dB
- це рівень зовнішнього шуму, який створюється шинами під час руху автомобіля. Вимірюється абсолютна величина в децибелах.
Піктограма відповідності вимог безпеки використання шини на снігу (3PMSF)
Купляв на Е91 ,дану резину ,так би мовити,а би що небудь не сильно кончене,бо планував продавати резину.Коли встановлював,бачив цей глибокий здоровенний протектор,думав буду їхати з шумом колес ,як на УАЗику. Продавець запевняв,що резина супер і я буду приємно здивований.І що ви думаєте,я все ж таки був приємно вражений,при такому протекторі ,вона тиха,по снігу гребе дай боже(хоча в нас снігу таке собі)Так от ,в мене вже як рік нова машина (е60 ХDrive) і я знову купив цю резину,вона мені дуже сподобалась.Рекомендую,беріть не пожалкуєте.А і дуже гарно відбалансувалась.Перший раз купував на базарі по трасі Одеса Київ ,біля Білої Церкви,другий в тирнеті. Всім нам Перемоги!!! Слава Україні!!! Слава ЗСУ!!!!
Переваги: не шумна при глибокому протекторі ціна якість
Поставил на два авто: 16й радиус на Kia Cerato и через месяцы взял ее же 15й радиус на VW Golf Plus. Резина отличная! До этого были Bridgstone и Gislaved, как шиповка, так и липучка, Бридж точно не для нашей погоды, Гиславед получше, но шумный. Итак по субъективным ощущениям с двух авто: Снег (как мокрый, так и сухой) гребет только в путь. Сухой и мокрый асфальт - замечательно. Аквапланирование практически отсутствует. Грязная каша - на твердую четверку, иногда несильно проскальзывает. Грязная каша со льдом под ней - троечка, проскальзывает и "ведет". Не сильно, но неприятно. Хотя шиповка цепляла не лучше. Голый лед держит вполне неплохо, главное резких маневров не совершать. В целом сменив три зимних резины я могу с уверенность заявить, что эта - лучшая как по цене, так и по качеству за последние 5 лет. Рекомендую однозначно, но только версию с усиленными бортами (приписка XL) - она для наших дорог.
Купляв на Е91 ,дану резину ,так би мовити,а би що небудь не сильно кончене,бо планував продавати резину.Коли встановлював,бачив цей глибокий здоровенний протектор,думав буду їхати з шумом колес ,як на УАЗику. Продавець запевняв,що резина супер і я буду приємно здивований.І що ви думаєте,я все ж таки був приємно вражений,при такому протекторі ,вона тиха,по снігу гребе дай боже(хоча в нас снігу таке собі)Так от ,в мене вже як рік нова машина (е60 ХDrive) і я знову купив цю резину,вона мені дуже сподобалась.Рекомендую,беріть не пожалкуєте.А і дуже гарно відбалансувалась.Перший раз купував на базарі по трасі Одеса Київ ,біля Білої Церкви,другий в тирнеті. Всім нам Перемоги!!! Слава Україні!!! Слава ЗСУ!!!!
Василий
Поставил на два авто: 16й радиус на Kia Cerato и через месяцы взял ее же 15й радиус на VW Golf Plus. Резина отличная! До этого были Bridgstone и Gislaved, как шиповка, так и липучка, Бридж точно не для нашей погоды, Гиславед получше, но шумный. Итак по субъективным ощущениям с двух авто: Снег (как мокрый, так и сухой) гребет только в путь. Сухой и мокрый асфальт - замечательно. Аквапланирование практически отсутствует. Грязная каша - на твердую четверку, иногда несильно проскальзывает. Грязная каша со льдом под ней - троечка, проскальзывает и "ведет". Не сильно, но неприятно. Хотя шиповка цепляла не лучше. Голый лед держит вполне неплохо, главное резких маневров не совершать. В целом сменив три зимних резины я могу с уверенность заявить, что эта - лучшая как по цене, так и по качеству за последние 5 лет. Рекомендую однозначно, но только версию с усиленными бортами (приписка XL) - она для наших дорог.
Куриляк Юрій Васильович
Кращі шини в бюджетному сегменті, співідношення ціна якість топ
Гвоздь Сергей Алексеевич
Замовляв цю гуму,саме з таким протектором як на фото,а прислали гуму цієї фірми тільки ціна 1922грн за колесо.
Долішний Василь Васильович
Чудово.
Олексій
За свій бюджет резина приємно здивувала, трохи шумнувата, але не критично, і це враховуючи відсутність шумки в мегані..
Валентин
Дуже добра шина купую тількі такі задоволений повністю
Константин
Оценка-отлично. Как для зимней шины то не шумная, управляемая и предсказуемая на всех покрытиях включая лед и укатанный снег с обледенением. Боковина раньше была плотнее. Раньше -это 2015-207 года производства,а модель-Winter 1. С 2019 года боковина мягче и просто по-возможности нужно быть аккуратнее. Вообще, TIGAR-зачёт и уверенность. Езжу и на летних этой марки и на зимних. Всем рекомендую.
Віктор
Не знаю хто ставить гарні відгуки, мабуть їздили коли снігу не було. Взагалі по асфальту взимку непогана резина, але тільки сніг і все, стає дубовою як пластмаса і ніде не вигрібає, навіть на маленьку гірочку не може виїхати, намучивсься з нею взимку. Тому подумайте для чого вам і що краще взяти.
антон
откатал на ней два сезона продал машину протектор как новый качество Сербия, огонь
АЛЕКСАНДР
Покупал такую резину на два автомобиля, резиной полностью доволен, две зимы прошла и может ещё одну но лучше не рисковать, цена хорошая и качество неплохое, на лето брал тоже из этой серии производства и полностью доволен, цена правда два года назад на резину была 1100-1200 грн за шт. но сейчас всё дорожает. Вообщем резину производства Сербии рекомендую и буду дальше покупать.
Саша
Хорошая резина , хорошая цена
Александр
Всем доволен
Александр
Отличная резина за отличную цену...всем доволен... спасибо
Сергей
Рекомендую,резина класс!!!
Lazar
Гребёт она, может быть и нормально, но по шумности, думал будет меньше. Хорошо принимает неровности, цепкая на поворотах. Конечно, это лучше, чем Б/У. Хотя, смотря какой износ.
Сергей
В целом очень доволен!!!
Александр
Покупал такую резину впервые,был приятно удивлен в такой снегопад проезжал везде резина понравилась, теперь посмотрим насколько её хватает.
Тарас
испортилась, покупал 5лет назад был очень доволен! В 21году купил, очень шумная, когда лед буксует (даже 4*4), на снегу ведет себя норм, раход топлива в норме. Подкупает цена"!"
Костя
Если автомобиль используется для неторопливых поездок на работу домой в магазин - идеальный вариант
Сергей
Рекомендую!
Василь
Резина хороша на снігу йде добре мяхка рекомендую взяв 4 шт задоволений
виталий
Резина хорошая или нет покажет зима, протектор агресивный. По шуму вроде нормально, А вот по балансировке не очень, одна шына вышла 40грам. Может такая попалась, может такой мастер. проеду немного сделаю повторно, потом посмотрим.
Купив в вересні зимову і відразу поставив , шуму не відчув керованість відмінна розхід дз. палива збільшився суттєво , протектор бомба до сантиметра , м'яка що немаловажно при їзді по дорозі з каменю , зберігається підвіска , ходова із-за м'якості , проїхав біля 500 км. Поки що задоволений , в зимку ще напишу.
Віталій
Хороша шина на свою ціну мені сподобалась
Павло Лучин
Резина бомба, рекомендую!!!
Валентин
Стихія цієї резини сніг, в ожеледь веде себе погано.
Владимир
Резина на всех покрытиях ведет себя нормально кроме льда на льду и обледенелой дороге очень плохо.
Макс
Отличная резина за такую цену. Мягкая, безумная, хорошее сцепления с любым покрытием (кроме льда) Износостойкость пока не известно
Екатерина
Делала заказ пару дней назад Менеджер сразу связался Все подробно рассказал Обслуживание на высшем уровне! Помогли с загрузкой (за это огромное спасибо)! Персонал вежливый Рекомендую На этой резине ещё не ездила, но в качестве не сомневаюсь
Александр
Отличная резина. Их несколько названий,но рисунок и состав одинаковый. Брал товарищу взамен премиори! Он приятно удивлен. Да и я тоже. Себе брал Нексен вингвард. Скажу так...по шуму и т.д. разницы нет. И еще комплект брал на грузовую добло. Водитель тоже доволен,стаж у него огромен,есть с чем сравнить. Зима конечно безснежная у нас в этом году,но я думаю все будет и на снегу ок,если со льдом справляется
Роман
Купил эту резину. Тихая. Тормозит отлично на льде и асфальте. Думал, будет хуже, Ханкука, на котором проехал несколько зим до этого, нет - резина не хуже.
Вадим
Хорошая резина, цена/качество соответствует Очень доволен)