Шини Tigar Winter 195/50 R15 82H

Артикул 22171-T656
tigar winter 195/50 r15 82h
шини tigar winter 195/50 r15 82h
гума tigar winter 195/50 r15 82h
покришки tigar winter 195/50 r15 82h
автошини tigar winter 195/50 r15 82h
автомобільні шини tigar winter 195/50 r15 82h
В наявності менше 4-х шт
Пункт видачі Київ
Київвул. Новокостянтинівська, 4А
Пункт видачі Київ
Київвул. Гната Хоткевича, 27В
Пункт видачі Харків
Харківвул. Академіка Білецького, 34
Пункт видачі Харків
Харківвул. Академіка Павлова 118А
Пункт видачі Харків
Харківпросп. Героїв Харкова, 129А
Пункт видачі Львів
Львіввул. Зелена, 147
Пункт видачі Одеса
Одесавул. Житомирська, 116
Пункт видачі Дніпро
Дніпровул. Любарського, 100
rs   Сербія
2025
Гарантія
Оплата
При отриманні
При отриманні
LiqPay (Карткою будь-якого банку)
LiqPay (Карткою будь-якого банку)
PrivatPay (зручно для клієнтів ПриватБанку)
PrivatPay (зручно для клієнтів ПриватБанку)
Покупка частинами monobank
Покупка частинами monobank
Сплачуйте частинами від ПУМБ
Сплачуйте частинами від ПУМБ
Оплата частинами від ПриватБанк
Оплата частинами від ПриватБанк
Миттєва розстрочка від ПриватБанк
Миттєва розстрочка від ПриватБанк
Безготівковий розрахунок (з ПДВ або без ПДВ)
Безготівковий розрахунок (з ПДВ або без ПДВ)
Доставка
Нова Пошта
Нова Пошта
Забрати з 8 червня
від 200 ₴/шт
Делівері
Делівері
Забрати з 11 червня
від 110 ₴/шт
Зверніть увагу
У разі замовлення менше ніж 4 одиниць товару, ціна може бути вищою або продаж неможливий. Якщо товару немає у потрібному місті, до вартості додається доставка. Виробник може вносити зміни без погіршення характеристик в односторонньому порядку без попереднього повідомлення.

Характеристики

Країна виробництва   Сербія
Рік виробництва2025
Індекс швидкості:H - до 210 км/год
Індекс навантаження:82 - до 475 кг
Тип протектору:Направлений
Економія палива:D
Зчеплення на мокрій поверхні:C
Рівень шуму:72 dB
Тестування використання на снігу:так
EAN:3528704661602
Типорозмір: 195/50 R15
Ширина:195
Діаметр:R15
Бренд: Tigar
Модель:Winter
Сезон:
зимові
Тип Т/З:легковий
Артикул22171-T656
Статус
В наявності менше 4-х шт
Показати все
Tigar Winter
Tigar Winter
195/50 R15 82H
DD
CC
72 dB72 dB
так
* виробник залишає за собою право змінювати параметри в односторонньому порядку
Детальніше про маркування шин ЄС

Схожі товари за параметрами

Країна / Рік виробництва
- / -- / -- / -Угорщина / -- / -Китай / 2025Чехія / -Франція / 2025- / -Китай / 2025
Індекс швидкості
H - до 210 км/годH - до 210 км/годH - до 210 км/годH - до 210 км/годH - до 210 км/годH - до 210 км/годH - до 210 км/годT - до 190 км/годH - до 210 км/годH - до 210 км/год
Індекс навантаження
82 - до 475 кг82 - до 475 кг82 - до 475 кг82 - до 475 кг82 - до 475 кг82 - до 475 кг82 - до 475 кг82 - до 475 кг82 - до 475 кг82 - до 475 кг
Тип протектору
Направлений-НаправленийНаправленийНаправлений---Асиметричний-
Економія палива
C-D----D--
Зчеплення на мокрій поверхні
B-C----B--
Рівень шуму
71 dB-72 dB----70 dB--

Відгуки про шини Tigar Winter 195/50 R15 82H

34
Написати відгук
Загальний рейтинг
4,7
Керованість на сухому асфальті
4.7
Керованість на мокрому асфальті
4.6
Керованість на снігу
4.5
Керованість на льду
3.4
Шумність
4.3
Ціна/Якість
4.6
Борис Іванович
Рекомендує
19 листопада 2024
На BMW
СТАЖ > 20 років
Купляв на Е91 ,дану резину ,так би мовити,а би що небудь не сильно кончене,бо планував продавати резину.Коли встановлював,бачив цей глибокий здоровенний протектор,думав буду їхати з шумом колес ,як на УАЗику. Продавець запевняв,що резина супер і я буду приємно здивований.І що ви думаєте,я все ж таки був приємно вражений,при такому протекторі ,вона тиха,по снігу гребе дай боже(хоча в нас снігу таке собі)Так от ,в мене вже як рік нова машина (е60 ХDrive) і я знову купив цю резину,вона мені дуже сподобалась.Рекомендую,беріть не пожалкуєте.А і дуже гарно відбалансувалась.Перший раз купував на базарі по трасі Одеса Київ ,біля Білої Церкви,другий в тирнеті. Всім нам Перемоги!!! Слава Україні!!! Слава ЗСУ!!!!
Переваги: не шумна при глибокому протекторі ціна якість
Недоліки: нема
100% користувачів вважають цей відгук корисним
Відгук корисний? 2 0
Рейтинг
5,0
Керованість на сухому асфальті:
Керованість на мокрому асфальті:
Керованість на снігу:
Керованість на льду:
Шумність:
Ціна/Якість:
Василий
Рекомендує
02 грудня 2018
Поставил на два авто: 16й радиус на Kia Cerato и через месяцы взял ее же 15й радиус на VW Golf Plus. Резина отличная! До этого были Bridgstone и Gislaved, как шиповка, так и липучка, Бридж точно не для нашей погоды, Гиславед получше, но шумный. Итак по субъективным ощущениям с двух авто: Снег (как мокрый, так и сухой) гребет только в путь. Сухой и мокрый асфальт - замечательно. Аквапланирование практически отсутствует. Грязная каша - на твердую четверку, иногда несильно проскальзывает. Грязная каша со льдом под ней - троечка, проскальзывает и "ведет". Не сильно, но неприятно. Хотя шиповка цепляла не лучше. Голый лед держит вполне неплохо, главное резких маневров не совершать. В целом сменив три зимних резины я могу с уверенность заявить, что эта - лучшая как по цене, так и по качеству за последние 5 лет. Рекомендую однозначно, но только версию с усиленными бортами (приписка XL) - она для наших дорог.
100% користувачів вважають цей відгук корисним
Відгук корисний? 2 0
Рейтинг
4,0
Керованість на сухому асфальті:
Керованість на мокрому асфальті:
Керованість на снігу:
Керованість на льду:
Шумність:
Ціна/Якість:
Куриляк Юрій Васильович
Рекомендує
26 жовтня 2024
На Audi a6 mazda6 2018
СТАЖ 15 років
Кращі шини в бюджетному сегменті, співідношення ціна якість топ
Переваги: Сніг, болото. Можна докатувати в літку
Недоліки: Не дотягують з брендовою резиною на льоді, тонка і ніжна боковина боїться порізів і бардюрів
100% користувачів вважають цей відгук корисним
Відгук корисний? 1 0
Рейтинг
5,0
Керованість на сухому асфальті:
Керованість на мокрому асфальті:
Керованість на снігу:
Керованість на льду:
Шумність:
Ціна/Якість:
Гвоздь Сергей Алексеевич
26 жовтня 2024
Замовляв цю гуму,саме з таким протектором як на фото,а прислали гуму цієї фірми тільки ціна 1922грн за колесо.
66% користувачів вважають цей відгук корисним
Відгук корисний? 2 1
Рейтинг
5,0
Показати ще
Купляв на Е91 ,дану резину ,так би мовити,а би що небудь не сильно кончене,бо планував продавати резину.Коли встановлював,бачив цей глибокий здоровенний протектор,думав буду їхати з шумом колес ,як на УАЗику. Продавець запевняв,що резина супер і я буду приємно здивований.І що ви думаєте,я все ж таки був приємно вражений,при такому протекторі ,вона тиха,по снігу гребе дай боже(хоча в нас снігу таке собі)Так от ,в мене вже як рік нова машина (е60 ХDrive) і я знову купив цю резину,вона мені дуже сподобалась.Рекомендую,беріть не пожалкуєте.А і дуже гарно відбалансувалась.Перший раз купував на базарі по трасі Одеса Київ ,біля Білої Церкви,другий в тирнеті. Всім нам Перемоги!!! Слава Україні!!! Слава ЗСУ!!!!
Поставил на два авто: 16й радиус на Kia Cerato и через месяцы взял ее же 15й радиус на VW Golf Plus. Резина отличная! До этого были Bridgstone и Gislaved, как шиповка, так и липучка, Бридж точно не для нашей погоды, Гиславед получше, но шумный. Итак по субъективным ощущениям с двух авто: Снег (как мокрый, так и сухой) гребет только в путь. Сухой и мокрый асфальт - замечательно. Аквапланирование практически отсутствует. Грязная каша - на твердую четверку, иногда несильно проскальзывает. Грязная каша со льдом под ней - троечка, проскальзывает и "ведет". Не сильно, но неприятно. Хотя шиповка цепляла не лучше. Голый лед держит вполне неплохо, главное резких маневров не совершать. В целом сменив три зимних резины я могу с уверенность заявить, что эта - лучшая как по цене, так и по качеству за последние 5 лет. Рекомендую однозначно, но только версию с усиленными бортами (приписка XL) - она для наших дорог.
Кращі шини в бюджетному сегменті, співідношення ціна якість топ
Замовляв цю гуму,саме з таким протектором як на фото,а прислали гуму цієї фірми тільки ціна 1922грн за колесо.
Чудово.
За свій бюджет резина приємно здивувала, трохи шумнувата, але не критично, і це враховуючи відсутність шумки в мегані..
Дуже добра шина купую тількі такі задоволений повністю
Оценка-отлично. Как для зимней шины то не шумная, управляемая и предсказуемая на всех покрытиях включая лед и укатанный снег с обледенением. Боковина раньше была плотнее. Раньше -это 2015-207 года производства,а модель-Winter 1. С 2019 года боковина мягче и просто по-возможности нужно быть аккуратнее. Вообще, TIGAR-зачёт и уверенность. Езжу и на летних этой марки и на зимних. Всем рекомендую.
Не знаю хто ставить гарні відгуки, мабуть їздили коли снігу не було. Взагалі по асфальту взимку непогана резина, але тільки сніг і все, стає дубовою як пластмаса і ніде не вигрібає, навіть на маленьку гірочку не може виїхати, намучивсься з нею взимку. Тому подумайте для чого вам і що краще взяти.
откатал на ней два сезона продал машину протектор как новый качество Сербия, огонь
Покупал такую резину на два автомобиля, резиной полностью доволен, две зимы прошла и может ещё одну но лучше не рисковать, цена хорошая и качество неплохое, на лето брал тоже из этой серии производства и полностью доволен, цена правда два года назад на резину была 1100-1200 грн за шт. но сейчас всё дорожает. Вообщем резину производства Сербии рекомендую и буду дальше покупать.
Хорошая резина , хорошая цена
Всем доволен
Отличная резина за отличную цену...всем доволен... спасибо
Рекомендую,резина класс!!!
Гребёт она, может быть и нормально, но по шумности, думал будет меньше. Хорошо принимает неровности, цепкая на поворотах. Конечно, это лучше, чем Б/У. Хотя, смотря какой износ.
В целом очень доволен!!!
Покупал такую резину впервые,был приятно удивлен в такой снегопад проезжал везде резина понравилась, теперь посмотрим насколько её хватает.
испортилась, покупал 5лет назад был очень доволен! В 21году купил, очень шумная, когда лед буксует (даже 4*4), на снегу ведет себя норм, раход топлива в норме. Подкупает цена"!"
Если автомобиль используется для неторопливых поездок на работу домой в магазин - идеальный вариант
Рекомендую!
Резина хороша на снігу йде добре мяхка рекомендую взяв 4 шт задоволений
Резина хорошая или нет покажет зима, протектор агресивный. По шуму вроде нормально, А вот по балансировке не очень, одна шына вышла 40грам. Может такая попалась, может такой мастер. проеду немного сделаю повторно, потом посмотрим.
Вибачаюсь нісан кашкай +2 , качав 2,3 , но думаю 2,1. - 2, 15 вистачить
Купив в вересні зимову і відразу поставив , шуму не відчув керованість відмінна розхід дз. палива збільшився суттєво , протектор бомба до сантиметра , м'яка що немаловажно при їзді по дорозі з каменю , зберігається підвіска , ходова із-за м'якості , проїхав біля 500 км. Поки що задоволений , в зимку ще напишу.
Хороша шина на свою ціну мені сподобалась
Резина бомба, рекомендую!!!
Стихія цієї резини сніг, в ожеледь веде себе погано.
Резина на всех покрытиях ведет себя нормально кроме льда на льду и обледенелой дороге очень плохо.
Отличная резина за такую цену. Мягкая, безумная, хорошее сцепления с любым покрытием (кроме льда) Износостойкость пока не известно
Делала заказ пару дней назад Менеджер сразу связался Все подробно рассказал Обслуживание на высшем уровне! Помогли с загрузкой (за это огромное спасибо)! Персонал вежливый Рекомендую На этой резине ещё не ездила, но в качестве не сомневаюсь
Отличная резина. Их несколько названий,но рисунок и состав одинаковый. Брал товарищу взамен премиори! Он приятно удивлен. Да и я тоже. Себе брал Нексен вингвард. Скажу так...по шуму и т.д. разницы нет. И еще комплект брал на грузовую добло. Водитель тоже доволен,стаж у него огромен,есть с чем сравнить. Зима конечно безснежная у нас в этом году,но я думаю все будет и на снегу ок,если со льдом справляется
Купил эту резину. Тихая. Тормозит отлично на льде и асфальте. Думал, будет хуже, Ханкука, на котором проехал несколько зим до этого, нет - резина не хуже.
Хорошая резина, цена/качество соответствует Очень доволен)
1 рік
розширеної гарантії на всі види пошкоджень
14 днів
на обмін або повернення
Cвої склади
в Києві, Харкові, Одесі, Львові та Дніпрі
98% користувачів
позитивно оцінили нашу роботу
Офіційні представники 
Nokian, Michelin, Continental, Goodyear
Потрібна допомога?
Потрібна допомога?
Легко, коли працюєш з експертом

Питання про гуму Tigar Winter 195/50 R15 82H

До цього товару поки що немає питань
Задати питання

Усі розміри даної моделі

Tigar Winter
155/70 R13 75T
Tigar Winter
175/70 R13 82T
Купити шини Tigar Winter 195/50 R15 82H
Tigar Winter 195/50 R15 82H
2 581 ₴