Всесезонні шини 185/60 R15
Як кажуть,краще пізно ніж ніколи!!! Купив в жовтні 2024р.КАПСЕН р-13 всесезонка! Адр.Київ Чорноморська 9 1-ше Персонал дуже привітний! Кваліфікований! Оформлення та видача замовлення зайняло не більше 30-ти хв. І основне,так вийшло що вибралися на дачу таку непогоду а потрібно було їхати! На ОКРУЖНІЙ дорозі попали в сніжну ,,кашу,, сантиметрів 20-ть містями,думав повертатися назад,але коли відчув що авто тримається впевненно продовжив їхати далі. Всю дорогу жодного заносу! І головне:Жодного разу не крутнуло і не занесло задню частину авто!!!!! Повірте це не реклама а реальність! Так що рекомендую! Правда відгук пізно,але краще ніж НІКОЛИ!😀
Автомобиль почти полторы тонны весом с баком ГбО на 45л Откатал на ней 2 сезона: зимой и в лютый снег и в слякоть с гололедицей, и летом в ливни, и на дачу по грязи, брал на пробу 2 колеса , в итоге в январе взял ещё 2 и ни разу не пожалел
Переваги: Ни разу не подвела зимой, дорогу держит вполне достойно, летом тоже все отлично 1я всесезонка, которую я признал
Недоліки: Искал, но не нашел....
Отличная резина., нет вопросов. купил не новую машину в 2019, проехал за два года 80 000 км, был зимой в Карпатах, попал в снегопады на неубранный первал, все отлично, по снегу едет без вопросов, на море летом - без вопросов, в мокрую погоду к дороге как прилипает, езжу в Киеве, одно колесо 2 раза проколол ( где-то тысяч через 20 км,успел не сжевать), сделал, езжу дальше, воду в в лужах отбрасывает отличчно, остаток протектора сейчас где-то 4-5мм (менал через 40 000 местами передние и задние), шумность - не такая у авто шумоизоляция, что-бы грешить резину. В общем оченьрекомендую, дальше куплю такую же.
Очень доволен, тихие, машина как на воздушных подушках стала после континенталя
Недоліки: Не выявил
Оскільки машинка вже старенька, їздить не багато, вибрав "тупо" саму недорогу (на момент вибору) всесезонну гуму з максимальним індексом навантаження 88 (в цьому розмірі), та ще й XL - Powertrac PowerMarch A/S 175/70 R14 88T XL. (До неї їздив на дещо дорожчій, але теж недорогій і теж китайській гумі Maxxis AP-2 175/70 R14 88T. Вона тримала дорогу краще, але, відповідно, була жорсткішою на поганій дорозі.) Powertrac PowerMarch A/S ДУЖЕ м'яка гума, яка береже підвіску автомобіля і вашу спину, беручи на себе удари від ям чи горбів. (Таке враження, ніби пересів з Кангу1 на Кангу2). Але неприємним сюрпризом було, коли на звивистій вниз дорозі завантажений (правда, майже в двічі перенавантажений) автомобіль, сильно розгойдало, що важко було його втримати у своїй смузі руху. Винна в цій ситуації не лише гума, а й перенавантаження, швидкість та високий кліренс (із заводу йшов пакет "погані дороги" + 2см кліренса, та я ще й сам на передок поставив проставки + 3см - вийшов такий собі "козлик-луноходик" :) ). Зимою їздив при -5. По прямій трасі - питань нема. Коли звернув на слабо засніжену (4-7 см) дещо обледенілу ґрунтовку, теж, нормально. (Ну, при розвороті трохи гребеться, але їде!) При, +10, по мокрій траві і глино-піщаній ґрунтовці після дощу під гору буксує, але їде. На крутішу гірку до середини догреблась і зупинилась. Берем більший розгін і вибуксовує на саму вершину. Драйвовенька гума на легкому бездоріжжі.
Переваги: Дуже м'яка гума! Відмінно поглинає нерівності траси і ґрунтових доріг!
Недоліки: Дуже м'яка гума! На швидкості, при маневрах може розкачати автомобіль. Чим більш завантажений автомобіль і більша швидкість, тим сильніше розгойдування. Треба дотримуватись адекватного швидкісного режиму при маневрах! Не ганять!


None
В наявності
| Бренд: | Matador |
| Тип Т/З: | легковий |
| Ширина: | 185 |
| Профіль: | 60 |
| Діаметр: | R15 |
| Країна виробництва: | Португалія |


2025
Закінчується
| Бренд: | Nokian Tyres |
| Тип Т/З: | легковий |
| Ширина: | 185 |
| Профіль: | 60 |
| Діаметр: | R15 |
| Рік виробництва: | 2025 |
| Країна виробництва: | Румунія |
Придбати всесезонну гуму запропонував син, він же і запропонував варіант Triangle Seasonx TA01 185-60-r15-88h-xl. В день заміни гуми пройшов ливень. Був вражений заходом та проходженням водних "островків" ( дорогу знав чудово, тому заходив практично не збавляючи швидкості). Таке враження - наче ти їдеш по ідеально сухій поверхні. Резина м'яка, нерівності на дорозі, "лежачі поліцейські" проходить дуже комфортно. Перші враження - наче ти пересів на інше авто. Балансування чудове, до 10+, одне колесо 35+, ну тут складників багато, тому в принципі і цим показником задоволений. Їжджу лише четверту добу, проте враження шикарні. Рекомендую тим, хто ще вагається.
Переваги: min балансування. М'яка, гарно тримає дорогу, чудова маневреність на мокрому асфальті, комфортно проходить нерівності дороги.
Недоліки: Поки не бачу.
Начал разрушатся протектор на пробеге 5 тыс км , перед установкой делал развал схождение , после перепроверил так как на задней оси повреждений небыло , проходили меняя перед -зад 20 тыс км на полноприводной машине , другие шины ходили 50-60 тыс км .
Переваги: Дешевле брендовых шин , по снегу едут хорошо .
Недоліки: Крайне мало ходят даже для Китая .
Купил летом. Попробовал в сухую погоду, дождь, ливень в Закарпатье по серпантинам, проехал почти 2000 км. Дождался зимы, попробовал на снегу. Все отлично. В гололед немного на крутых поворотах подносит ( в принципе как любая другая резина). Мне понравилась.
Ожидал немного большего, в принципе для нашей зимы сойдёт, посмотрим как летом она себя поведет. Брал по принципу что концерн Континенталь но до Контика и Гисловеда не дотягивает.
Переваги: Относительно не дорогая
Дуже задоволений. Рекомендую. Резина просто супер.
Переваги: М"яка, безшумна, відбалансувалась просто супер брав для таксі, ХL - боковина
Недоліки: нема


2025
Закінчується
| Бренд: | Grenlander |
| Тип Т/З: | легковий |
| Ширина: | 185 |
| Профіль: | 60 |
| Діаметр: | R15 |
| Рік виробництва: | 2025 |
| Країна виробництва: | Китай |
35 тыс.и зимой и летом,после нашей резины эта небо и земля
Откатал только первый сезон на этих шинах, очень доволен поведением этих шин. Отвод воды отличный, зимой не подвела(езжу очень аккуратно зимой).
Шины норм, прошли проверку на гололеде, на снегу свежем и плотном, в дождь.
Переваги: Экономия денег и времени на сезонном шиномонтаже
Взагалі приємна для користування на тверду 4,5 бала.
Переваги: Не шумна
Недоліки: На льоду трошки хотілось кращого
Дуже гарна резина для цієї ціни. Тримає дорогу добре в зиму . Я задоволений рекомендую
Недоліки: Поки що не маю


2025
Закінчується
| Бренд: | Lanvigator |
| Тип Т/З: | легковий |
| Ширина: | 185 |
| Профіль: | 60 |
| Діаметр: | R15 |
| Рік виробництва: | 2025 |
| Країна виробництва: | Китай |


2026
В наявності
| Бренд: | Viking |
| Тип Т/З: | легковий |
| Ширина: | 185 |
| Профіль: | 60 |
| Діаметр: | R15 |
| Рік виробництва: | 2026 |
| Країна виробництва: | Португалія |

Потрібна допомога?
Легко, коли працюєш з експертом
Відгуки наших клієнтів
Рекомендує
13 червня 2026
На Mazda cx5
СТАЖ > 20 років
Покупал лето на Мазда сх5,тихая,дешевая Есть на других машинах и Мишели спорт ,и бриджстоун,капсен за свои деньги топ покупка
Рекомендує
12 червня 2026
На Mazda 626 GF
СТАЖ 7 років
Доброго дня, на сам перед була ціль перевзути свою машину в преміум шини. Після довгого вибору зупинився на цих і не прогадав.
Переваги: Дуже мʼякі , дуже керовані, в дощ навіть краще ніж на сухому асфальті.
Недоліки: За такі характеристики треба заплатити дуже гарно, ось і головний недолік
Рекомендує
12 червня 2026
На Toyota
СТАЖ 8 років
За свої гроші топ. Стоїть на рав4, недоліків немає.
Рекомендує
12 червня 2026
На Опель-зефіра
СТАЖ > 20 років
Супер
Переваги: Ціна, тривалий термін експлуатації, добре тримає дорогу.
Недоліки: Не помітив
11 червня 2026
На Seat
СТАЖ > 20 років
Перед цими шинами використовував Мішелін та Контіненталь. Вважав, що ці шини теж мали б бути на рівні... Насправді їх рівень значно нижчий і шум, як порожньої камери, відчувається кожен найдрібніший камінчик.
Переваги: Нижча ціна
Недоліки: Після якісних шин шкодуєш, що їх придбав.
10 червня 2026
Хороша резина
Рекомендує
10 червня 2026
На Мазда
СТАЖ 14 років
Шукала шини серед преміальних китайців, за рекомендацією консультанта Шини і диски обрала Капсени і залишилась задоволена. Керуються добре, на мокрому асфальті не пливуть, шумність нормальна не скажу що тихі але не заважають. Ціна/якість супер. Рекомендую
Переваги: Не шумна, гарна ккрованість
Недоліки: Не виявила
Рекомендує
10 червня 2026
На Tesla 3
СТАЖ 10 років
Вибирав для електромобіля. Колесами задоволений , автомобіль зберігає гарну керованість на швидкості . Варто відзначити низький рівень шуму від колеса . Хоча наїздив біля 1500 км на цих колесах то нарікань поки не має . В мокру погоду ( авто в мене задній привід ) колеса при різкому старті дорогу тримають !
Переваги: Ціна , керованість авто на швидкості , не значний шум ( на Tesla це важливо через відсутність хорошої шумоізоляції )
Недоліки: 1500 км проїхав на даних шинах , недоліків не помітив .
Рекомендує
10 червня 2026
На Mitsubishi outlander ІІІ
СТАЖ > 20 років
Хороші шини особливо на мокрому асфальті бо на старих трішки заносило на калюжах взагалі задоволена .
Переваги: Ціна якість
Недоліки: Поки не бачу
09 червня 2026
На Jeep Cherokee
СТАЖ > 20 років
Придбав дані шини близько двох тижнів назад, після встановлення почалася не зрозуміла вібрація в кермо а потім по кузову. Міняли зад-перед, вібрація присутня. Тож на підйомнику розігнали до 120 і виявилось що одне колесо просто кажучи як желе в різні сторони, при балансуванні на ньому з внутрішньої сторони дефект у вигляді не рівної кромки….. тож замовив ще одне колесо-встановили і все гуд. Звісно одне колесо відправив назад для експертизи…… і тут почалося: їзда на спущеному, все ок, все ціле….. короче рекламації, або ж якогось повернення чи обміну нема…. Майте на увазі
Переваги: Мʼяка
Недоліки: Шумна
1 рік
розширеної гарантії на всі види пошкоджень
14 днів
на обмін або повернення
Cвої склади
в Києві, Харкові, Одесі, Львові та Дніпрі
98% користувачів
позитивно оцінили нашу роботу























































