Відгуки про шини Arivo

arivo winmaster prox arw3
Закінчується
Ціна від
1 097 ₴
Вибрати шини

Відгуки про шини Arivo Winmaster Prox ARW3

452
Загальний рейтинг
4,8
Керованість на сухому асфальті
4.8
Керованість на мокрому асфальті
4.6
Керованість на снігу
4.5
Керованість на льду
4.2
Шумність
4.5
Ціна/Якість
4.7

Фото від покупців

Олександр
Рекомендує
06 лютого 2025
На Hyundai h1
СТАЖ > 20 років
Хороші шини, відбалансувались супер з мінімальними грузками. На мокрій та трохи засніженій дорозі добре тримають в смузі. При навантаженні теж показали себе добре. Якоїсь відчутної шумності не помітив. Два місяці, 3000 км, політ нормальний.
Переваги: Ціна/якість
Недоліки: Не знайшов
100% користувачів вважають цей відгук корисним
Відгук корисний? 17 0
Рейтинг
5,0
Керованість на сухому асфальті:
Керованість на мокрому асфальті:
Шумність:
Ціна/Якість:
Петров Егор Витальевич
Рекомендує
19 вересня 2025
На Ваз 2112
СТАЖ 12 років
Проїхав на ній вже приблизно 4000 км при правильній блансеровці на даний момент стерлися лише шипики оті що як волосина а протектор ще як новий і це літом чекаю на зиму щоб спробувати як на снігу .поки що цілком задоволений рекомендую👍👍👍
Переваги: Доволі стійка при умові правильної балансировки
Недоліки: Не виявив
100% користувачів вважають цей відгук корисним
Відгук корисний? 11 0
Рейтинг
5,0
Керованість на сухому асфальті:
Керованість на мокрому асфальті:
Шумність:
Святослав
Рекомендує
05 вересня 2025
На Шевроле седан
СТАЖ 17 років
Очень доволен резиной. За эти деньги она вообще идеальная, приятно порадовала. Езжу на ней и зимой и летом))) Вторая машина, так экономлю на резине. Кто думает брать или нет, смело берите. Китай уже тоже разный и переплачивать большие деньги за именитый бренд, есть смысл, когда есть лишние деньги. А если нет лишних, то эта резина супер. Разочарованы не будете.
Переваги: Очень приятная резина. За такую цену так вообще!
Недоліки: Не нашел. Езжу на ней и зимой и летом, хоть она и зимняя)))
100% користувачів вважають цей відгук корисним
Відгук корисний? 11 0
Рейтинг
5,0
Керованість на сухому асфальті:
Керованість на мокрому асфальті:
Керованість на снігу:
Керованість на льду:
Шумність:
Ціна/Якість:
Іващенко Сергій Олександрович
Рекомендує
06 жовтня 2025
На Hyundai Getz
СТАЖ 18 років
Для міста гарна гума-м'яка,керована.На трасі трохи шумить.Керованість при 120км/г нормальна, гальмує теж добре.Гума повністю влаштовує за данну ціну(але подорожчала з моменту купівлі-була 1650грн)
Переваги: М'яка для міста,добре переїздить трамвайні колії та інші нерівності.Ями теж добре проковтує.Накат по трасі теж добрий
Недоліки: За таку ціну немає.
100% користувачів вважають цей відгук корисним
Відгук корисний? 10 0
Рейтинг
5,0
Керованість на сухому асфальті:
Керованість на мокрому асфальті:
Шумність:
Ціна/Якість:
Іван
Рекомендує
23 квітня 2025
На Hyundai Ioniq
СТАЖ 14 років
Достойні шини за свої гроші. Хоч і сильної зими не було в 2024-2025, але все ж в засніжені дні резина показала себе на всі 100%. М'яка, хороший протектор, вигрібала кругом, на льоду з розумом також гуд. Рекомендую
Переваги: Ціна і якість
Недоліки: За ці гроші просто нема
100% користувачів вважають цей відгук корисним
Відгук корисний? 10 0
Рейтинг
5,0
Керованість на сухому асфальті:
Керованість на мокрому асфальті:
Керованість на снігу:
Керованість на льду:
Шумність:
Ціна/Якість:
Мусієнко Антон Сергійович
Рекомендує
28 лютого 2025
На Volkswagen t5
СТАЖ 15 років
Рекомендую цю резину. Вже проїхала 3000 км. Перевірена на льоду, по снігу на асфальті. Немає нарікань. Враження як від дорогої резини. Переобувся з Michelin ix ice snow. Сподобалась більше. Не стирається, іде м'яко. Не шумить. Керується дуже!
Переваги: Ціна, а їдешь як на дорогої
Недоліки: Немає
100% користувачів вважають цей відгук корисним
Відгук корисний? 10 0
Рейтинг
5,0
Керованість на сухому асфальті:
Керованість на мокрому асфальті:
Керованість на снігу:
Керованість на льду:
Шумність:
Ціна/Якість:
Бєляєва Юлія Георгіївна
Рекомендує
11 вересня 2025
На Renault
СТАЖ 17 років
Непогана гума, навесні/влітку відкатала без нарікань. Почекаю, що покаже взимку
Переваги: Ціна-якість
Недоліки: Поки не знайшла
100% користувачів вважають цей відгук корисним
Відгук корисний? 9 0
Рейтинг
5,0
Керованість на сухому асфальті:
Керованість на мокрому асфальті:
Шумність:
Ціна/Якість:
Иван
Рекомендує
29 серпня 2025
На Passat b6
СТАЖ > 20 років
Купив нову зимову гуму в розмірі 205/55/16, дуже задоволений, від'їздив сезон, знос не великий, не шумна, м'яка, дорогу тримає, думаю що краще нова Китай ніж б/у бренд.
Переваги: Ціна, не погана якість
Недоліки: Не виявив
100% користувачів вважають цей відгук корисним
Відгук корисний? 9 0
Рейтинг
5,0
Керованість на сухому асфальті:
Керованість на мокрому асфальті:
Керованість на снігу:
Керованість на льду:
Шумність:
Ціна/Якість:
Штанько Вячеслав
Рекомендує
22 квітня 2025
На Ніссан Навара
СТАЖ > 20 років
Резина супер,особливо за свої кошти. Дорогу тримає,вигрібає супер,нерівності гасить. Використовую на бойовій машині в зоні бойових дій замість грязьової,справляється.
100% користувачів вважають цей відгук корисним
Відгук корисний? 9 0
Рейтинг
5,0
Керованість на сухому асфальті:
Керованість на мокрому асфальті:
Керованість на снігу:
Керованість на льду:
Шумність:
Ціна/Якість:
Машкаренець Юрій Іванович
Рекомендує
26 березня 2025
На Фіат Дукато
СТАЖ 12 років
Хороші колеса та приємна вартість
100% користувачів вважають цей відгук корисним
Відгук корисний? 9 0
Рейтинг
5,0
Стефанів Тетяна Володимирівна
Рекомендує
29 січня 2025
Купувала зимову гуму Arivo Winmaster ARW2 195/65 R15 95T XL, автомобіль Шкода Фабія універсал.До цього була взута в Goodyear. Arivo нічим не гірша за відомі бренди,довго не залишала відгук,тому що чекали зими щоб випробувати...того ж снігу чи льоду.Нарешті нас зима порадувала тому хочу сказати,що все на 5 окрім упоавління на ожеледиці,але це ж не шип.Так що гума супер,рекомендую...загалом оцінка 5)
100% користувачів вважають цей відгук корисним
Відгук корисний? 9 0
Рейтинг
5,0
Керованість на сухому асфальті:
Керованість на мокрому асфальті:
Керованість на снігу:
Керованість на льду:
Шумність:
Ціна/Якість:
Свідомий Громадянин
Рекомендує
30 листопада 2024
На Течик
СТАЖ > 20 років
Колеса поїхали на фронт, катають. Поки активного снігу не було, но думаю будуть грести.
Переваги: За ці кошти і знижку для котиків, номас.
Недоліки: Авжеж хотілось би безкоштовно для війноньки.
100% користувачів вважають цей відгук корисним
Відгук корисний? 9 0
Рейтинг
5,0
Керованість на сухому асфальті:
Керованість на мокрому асфальті:
Керованість на снігу:
Керованість на льду:
Шумність:
Ціна/Якість:
Олег
Рекомендує
03 грудня 2023
На Citroen
СТАЖ 20 років
Не очікував такого від цієї резини. Як правило, пишуть гарні відгуки або недоліки але це дуже гарна резина за свої гроші.
Переваги: +
Недоліки: -
100% користувачів вважають цей відгук корисним
Відгук корисний? 9 0
Рейтинг
5,0
Керованість на сухому асфальті:
Керованість на мокрому асфальті:
Шумність:
Ціна/Якість:
Андрій
Рекомендує
08 листопада 2025
На Ford Transit
СТАЖ > 20 років
Хороші шини, взяв по рекомендації друга і не шкодую. Місто траса машина йде впевнено хоч пуста хоч з вантажем, стирання помірне, на снігу на тверду 4+ на льоду не ідеально, але були в мене дорожчі бренди котрі поводили себе значно гірше. Однозначно рекомендую тим хто шукає недорогі, але хороші колеса
Переваги: ціна, керованість
100% користувачів вважають цей відгук корисним
Відгук корисний? 8 0
Рейтинг
5,0
Керованість на сухому асфальті:
Керованість на мокрому асфальті:
Керованість на снігу:
Керованість на льду:
Шумність:
Ціна/Якість:
Олег
Рекомендує
01 листопада 2025
На VW Crafter
СТАЖ > 20 років
Брав під кінець зими на 2 авто одразу. Нарікань не маю, машина керується на них добре, по снігу йдуть добре, як і по асфальту. Малюнок чимось нагадує мішеліновський, за 2 місяці їзди по снігу і 2 місяці весни недоліків не виявив, скоро вже буду ставити їх знов, бо температура падає.
100% користувачів вважають цей відгук корисним
Відгук корисний? 8 0
Рейтинг
5,0
Керованість на сухому асфальті:
Керованість на мокрому асфальті:
Керованість на снігу:
Керованість на льду:
Шумність:
Ціна/Якість:
Стас
Рекомендує
24 жовтня 2025
На Ford Transit
СТАЖ > 20 років
Не погані шини, на мокрому асфальті добре тримають, керованість не зникає, керма слухаються на відмінно, не шумні в порівнянні з іншими, за цю ціну мабуть найкращій варіант
Переваги: ціна-якість
100% користувачів вважають цей відгук корисним
Відгук корисний? 8 0
Рейтинг
5,0
Валентина Іванівна
Рекомендує
25 серпня 2025
На Дастер
СТАЖ > 20 років
Дякую за покупку, замовлення прийшло швидко. Знайшли те, що хотіли. Якість на висоті. Шини гарно тримають дорогу,комфортні в їзді.Машина стала більш керованою.., гальмування впевнене.Гарний малюнок протектора, відчувається, що шини надійні..Літо від'їздили, думаю, що і взимку не підведуть.
100% користувачів вважають цей відгук корисним
Відгук корисний? 8 0
Рейтинг
5,0
Керованість на сухому асфальті:
Керованість на мокрому асфальті:
Шумність:
Ціна/Якість:
Ігор
Рекомендує
06 серпня 2025
На Nissan
Брали на машину хлопцям для специфічних поїздок по специфічній місцевості. Шини класні, свою роботу виконують як і хлопці, бонусом магазин ще й знижку дає на такі замовлення
100% користувачів вважають цей відгук корисним
Відгук корисний? 8 0
Рейтинг
5,0
Керованість на сухому асфальті:
Керованість на мокрому асфальті:
Шумність:
Ціна/Якість:
Шлемко Дмитро Степанович
Рекомендує
16 червня 2025
На Mazda 2
СТАЖ 20 років
За свої гроші резина - топ. Не шумить, дорогу тримає. Коли перевзував на літню резину шиномонтажники думали, що вона взагали нова і пробігу 1-2 тижні, але дружина усю зиму на нії їздила.
Переваги: ціна, комфорт.
Недоліки: за таку ціну - немає.
100% користувачів вважають цей відгук корисним
Відгук корисний? 8 0
Рейтинг
5,0
Керованість на сухому асфальті:
Керованість на мокрому асфальті:
Керованість на снігу:
Керованість на льду:
Шумність:
Ціна/Якість:
Ліщук Іван Дмитрович
Рекомендує
31 січня 2025
На Рено ZOE52
СТАЖ > 20 років
Купив шини Arivo Winemaster ARW3 91H XL
Переваги: Легко і швидко відбалансувались. Доволі хорошо тримаються на дорогах з різноманітним покриттям. Хороший товар за свою ціну.
Недоліки: Поки не виявлено.
100% користувачів вважають цей відгук корисним
Відгук корисний? 8 0
Рейтинг
5,0
Керованість на сухому асфальті:
Керованість на мокрому асфальті:
Керованість на снігу:
Керованість на льду:
Шумність:
Ціна/Якість:
Client03014
Рекомендує
27 березня 2024
На Outlander
СТАЖ > 20 років
Купила и осталась очень довольна. В Одессе можно сразу переобуть машинку там-же на Житомирской улице ( на складе). Все быстро и качественно. Кстати, там недавно и развал делают. Все очень профессионально и по приемлемой цене. Спасибо большое
Переваги: Цена - качество
Недоліки: Не увидела
100% користувачів вважають цей відгук корисним
Відгук корисний? 8 0
Рейтинг
5,0
Керованість на сухому асфальті:
Керованість на мокрому асфальті:
Шумність:
Ціна/Якість:
Artm
Рекомендує
08 лютого 2024
На Kia Sorento
СТАЖ 20 років
Гребуть шо дурні. Їхали на рівні з машинами на М/Т. Але по асфальту на 3 голови кращі ніж М/Т, неочікувано тихенькі. По снігу також гребуть чудово. Пробіг 5к, я задоволений, як далі буде - побачимо.
Переваги: Гребуть, тихі, м'які, міцні
Недоліки: ціна
100% користувачів вважають цей відгук корисним
Відгук корисний? 8 0
Рейтинг
5,0
Керованість на сухому асфальті:
Керованість на мокрому асфальті:
Шумність:
Ціна/Якість:
Олег
Рекомендує
26 березня 2023
На Volkswagen
СТАЖ 15 років
Відмінні універсальні шини. Дуже рідко коли шина, відповідаючи вимогам универсальности, має хороші характеристики практично по всіх основних пунктах, дані шини саме такі. Володію цими шинами у розмірі 285/65-R17 При ізді асфальтом - Шуму немає! (швидкість до 120) У поворотах машину тримають добре навіть натяку на замет немає. Відмінна курсова стійкість, при швидкості 120 – 140 км.ч. По бруду, піску, глині гребуть відмінно, гальмування хороше та прогнозоване. По снігу гребуть добре.
Переваги: Гребуть усюди
100% користувачів вважають цей відгук корисним
Відгук корисний? 8 0
Рейтинг
5,0
Керованість на сухому асфальті:
Керованість на мокрому асфальті:
Шумність:
Ціна/Якість:
Дмитро
Рекомендує
20 березня 2023
На Kia
СТАЖ 18 років
Шины мягкие, неровности проглатывают. По асфальту плывут, особенно ощутится это летом в жару. В меру шумные. Отбалансировались в среднем по 50 гр. на колесо. По грязи и песку машина идёт как влитая. В глину пока не удалось залезть, но думаю справится. Для повседневной городской езды не советовал бы. А вот если периодически выезжать на природу и бездорожье, то резина то что нужно со своими задачами справится. P. S. На машине резина смотрится очень дерзко.
Переваги: Качество и цена
Недоліки: нет
100% користувачів вважають цей відгук корисним
Відгук корисний? 8 0
Рейтинг
5,0
Керованість на сухому асфальті:
Керованість на мокрому асфальті:
Шумність:
Ціна/Якість:
Микола
Рекомендує
19 березня 2023
На SUZUKI
СТАЖ 12 років
Купляли на волонтерське авто, яке часто їздить бо розбитим та зруйнованим дорогам, а часто і взагалі по повному бездоріжжю. Шини сподобалися, менеджер запропонував нам цю модель, для наших потреб те що треба, де треба вигребуть та й по трасі/місту хороша керованість + не має великого шуму. Сама гума дуже міцна, це теж для нас був важливий критерій, бо інколи не дуже зручно ставити запаску. На даний час шинами дуже задоволені, зо буде далі – покаже час, можливо допишу відгук.
100% користувачів вважають цей відгук корисним
Відгук корисний? 8 0
Рейтинг
5,0
Керованість на сухому асфальті:
Керованість на мокрому асфальті:
Шумність:
Ціна/Якість:
Богдан
Рекомендує
27 лютого 2023
На Nissan
СТАЖ 16 років
Зупинив вибір на цій моделі, потрібна була нормальна АТ шина. До цього на таких шинах не їздив взагалі. По місту гучніше звичайних шосейних шин, на них не поганяєш 😊, але брав таку модель для їзди по лісовим дорогам. Показали себе дуже добре, всюди проїжджають, навіть по невеликій глині. У сильне бездоріжжя по болотах на них не їздив, туди щось ще агресивніше треба. По каменистим дорогам теж добре їдуть, дуже міцні, каміння боковину не порізало жодного разу. Спробував кілька разів по снігу – доволі непогано, але якщо під снігом буде крига – то починає плисти і машину трохи заносить. Не раджу займатися такими експериментами. Для моїх потреб резина підійшла на всі 100% в якість на 5+
100% користувачів вважають цей відгук корисним
Відгук корисний? 8 0
Рейтинг
5,0
Керованість на сухому асфальті:
Керованість на мокрому асфальті:
Шумність:
Ціна/Якість:
Борис
Рекомендує
17 листопада 2022
На TOYOTA
СТАЖ 16 років
Давно перейшов на АТ шини. Вважаю що для позашляховика, який хоч інколи з’їжджає з рівного асфальту цей варіант набагато краще ніж звичайні шосейні шини. Живу у приватному будинку за містом, тому для мене це найкращій варіант і я впевнений що в будь-яку погоду можу спокійно виїхати на своєму авто. Пробував багато інших брендів, від дешевих до іменних. Ця модель на мою думку дуже сильно претендує на місце в першій п’ятірці поруч з Гудрічами та Куперами. По асфальту вони зовсім не шумні, якщо річ не йде про великі швидкості на трасі, там будь-яка АТ буде гучна. Самі шини міцні, часто їжджу до каменистим дорогам, по піску та глині, шини ведуть себе добре, вс’юди проходжу без проблем. Дуже раджу тим хто хоче придбати хороші шини і не переплачувати за ім’я бренду.
100% користувачів вважають цей відгук корисним
Відгук корисний? 8 0
Рейтинг
5,0
Керованість на сухому асфальті:
Керованість на мокрому асфальті:
Шумність:
Ціна/Якість:
Олександр
Рекомендує
16 листопада 2022
СТАЖ 17 років
Це суміш А/Т із якостями дорожньої гуми. ДУЖЕ м'яка щодо нерівностей на асфальті. Невеликий шум "гудіння" тільки на поворотах на швидкості, коли протектор хапає повітря, на трасі досить тиха. Хороша стійкість до аквапланування, в розумних межах, звичайно. Бічний малюнок ближче до H / T, тому хороший в поворотах. Добре виводить воду та дає відмінний зачіп. Хороша розрядженість протектора, але по зносу буде видно. У цій моделі на мій погляд, ховається вовк в овечій шкурі! У що вона перетворюється при стравлюванні тиску!
Переваги: просто топ за ці гроші
100% користувачів вважають цей відгук корисним
Відгук корисний? 8 0
Рейтинг
5,0
Керованість на сухому асфальті:
Керованість на мокрому асфальті:
Шумність:
Ціна/Якість:
Сергій
Рекомендує
17 липня 2025
На Рено колеос
СТАЖ > 20 років
Гарна резина дорогу тримають добре персоналу особисто величезне дякую допомогли з доставкою відразу встановив знижка 20% супер 5+
Переваги: Дорогу тримають чудово резина не дубова не гудуть
Недоліки: Не знайшов
100% користувачів вважають цей відгук корисним
Відгук корисний? 7 0
Рейтинг
5,0
Керованість на сухому асфальті:
Керованість на мокрому асфальті:
Шумність:
Ціна/Якість:
Барботько Сергей Петрович
Рекомендує
21 лютого 2025
На Матиз
СТАЖ > 20 років
Не ожидал, приятно удивлен. Брал новую на перед, сзади стояла росава 101, подтоптанная. По снегу зад кидало сильно. Решил поставить и на зад, очень доволен, не жалею.
Переваги: цена
100% користувачів вважають цей відгук корисним
Відгук корисний? 7 0
Рейтинг
5,0
Керованість на сухому асфальті:
Керованість на мокрому асфальті:
Керованість на снігу:
Керованість на льду:
Шумність:
Ціна/Якість:
Показати ще
Хороші шини, відбалансувались супер з мінімальними грузками. На мокрій та трохи засніженій дорозі добре тримають в смузі. При навантаженні теж показали себе добре. Якоїсь відчутної шумності не помітив. Два місяці, 3000 км, політ нормальний.
Проїхав на ній вже приблизно 4000 км при правильній блансеровці на даний момент стерлися лише шипики оті що як волосина а протектор ще як новий і це літом чекаю на зиму щоб спробувати як на снігу .поки що цілком задоволений рекомендую👍👍👍
Очень доволен резиной. За эти деньги она вообще идеальная, приятно порадовала. Езжу на ней и зимой и летом))) Вторая машина, так экономлю на резине. Кто думает брать или нет, смело берите. Китай уже тоже разный и переплачивать большие деньги за именитый бренд, есть смысл, когда есть лишние деньги. А если нет лишних, то эта резина супер. Разочарованы не будете.
Для міста гарна гума-м'яка,керована.На трасі трохи шумить.Керованість при 120км/г нормальна, гальмує теж добре.Гума повністю влаштовує за данну ціну(але подорожчала з моменту купівлі-була 1650грн)
Достойні шини за свої гроші. Хоч і сильної зими не було в 2024-2025, але все ж в засніжені дні резина показала себе на всі 100%. М'яка, хороший протектор, вигрібала кругом, на льоду з розумом також гуд. Рекомендую
Рекомендую цю резину. Вже проїхала 3000 км. Перевірена на льоду, по снігу на асфальті. Немає нарікань. Враження як від дорогої резини. Переобувся з Michelin ix ice snow. Сподобалась більше. Не стирається, іде м'яко. Не шумить. Керується дуже!
Непогана гума, навесні/влітку відкатала без нарікань. Почекаю, що покаже взимку
Купив нову зимову гуму в розмірі 205/55/16, дуже задоволений, від'їздив сезон, знос не великий, не шумна, м'яка, дорогу тримає, думаю що краще нова Китай ніж б/у бренд.
Резина супер,особливо за свої кошти. Дорогу тримає,вигрібає супер,нерівності гасить. Використовую на бойовій машині в зоні бойових дій замість грязьової,справляється.
Хороші колеса та приємна вартість
Купувала зимову гуму Arivo Winmaster ARW2 195/65 R15 95T XL, автомобіль Шкода Фабія універсал.До цього була взута в Goodyear. Arivo нічим не гірша за відомі бренди,довго не залишала відгук,тому що чекали зими щоб випробувати...того ж снігу чи льоду.Нарешті нас зима порадувала тому хочу сказати,що все на 5 окрім упоавління на ожеледиці,але це ж не шип.Так що гума супер,рекомендую...загалом оцінка 5)
Колеса поїхали на фронт, катають. Поки активного снігу не було, но думаю будуть грести.
Не очікував такого від цієї резини. Як правило, пишуть гарні відгуки або недоліки але це дуже гарна резина за свої гроші.
Хороші шини, взяв по рекомендації друга і не шкодую. Місто траса машина йде впевнено хоч пуста хоч з вантажем, стирання помірне, на снігу на тверду 4+ на льоду не ідеально, але були в мене дорожчі бренди котрі поводили себе значно гірше. Однозначно рекомендую тим хто шукає недорогі, але хороші колеса
Брав під кінець зими на 2 авто одразу. Нарікань не маю, машина керується на них добре, по снігу йдуть добре, як і по асфальту. Малюнок чимось нагадує мішеліновський, за 2 місяці їзди по снігу і 2 місяці весни недоліків не виявив, скоро вже буду ставити їх знов, бо температура падає.
Не погані шини, на мокрому асфальті добре тримають, керованість не зникає, керма слухаються на відмінно, не шумні в порівнянні з іншими, за цю ціну мабуть найкращій варіант
Дякую за покупку, замовлення прийшло швидко. Знайшли те, що хотіли. Якість на висоті. Шини гарно тримають дорогу,комфортні в їзді.Машина стала більш керованою.., гальмування впевнене.Гарний малюнок протектора, відчувається, що шини надійні..Літо від'їздили, думаю, що і взимку не підведуть.
Брали на машину хлопцям для специфічних поїздок по специфічній місцевості. Шини класні, свою роботу виконують як і хлопці, бонусом магазин ще й знижку дає на такі замовлення
За свої гроші резина - топ. Не шумить, дорогу тримає. Коли перевзував на літню резину шиномонтажники думали, що вона взагали нова і пробігу 1-2 тижні, але дружина усю зиму на нії їздила.
Купив шини Arivo Winemaster ARW3 91H XL
Купила и осталась очень довольна. В Одессе можно сразу переобуть машинку там-же на Житомирской улице ( на складе). Все быстро и качественно. Кстати, там недавно и развал делают. Все очень профессионально и по приемлемой цене. Спасибо большое
Гребуть шо дурні. Їхали на рівні з машинами на М/Т. Але по асфальту на 3 голови кращі ніж М/Т, неочікувано тихенькі. По снігу також гребуть чудово. Пробіг 5к, я задоволений, як далі буде - побачимо.
Відмінні універсальні шини. Дуже рідко коли шина, відповідаючи вимогам универсальности, має хороші характеристики практично по всіх основних пунктах, дані шини саме такі. Володію цими шинами у розмірі 285/65-R17 При ізді асфальтом - Шуму немає! (швидкість до 120) У поворотах машину тримають добре навіть натяку на замет немає. Відмінна курсова стійкість, при швидкості 120 – 140 км.ч. По бруду, піску, глині гребуть відмінно, гальмування хороше та прогнозоване. По снігу гребуть добре.
Шины мягкие, неровности проглатывают. По асфальту плывут, особенно ощутится это летом в жару. В меру шумные. Отбалансировались в среднем по 50 гр. на колесо. По грязи и песку машина идёт как влитая. В глину пока не удалось залезть, но думаю справится. Для повседневной городской езды не советовал бы. А вот если периодически выезжать на природу и бездорожье, то резина то что нужно со своими задачами справится. P. S. На машине резина смотрится очень дерзко.
Купляли на волонтерське авто, яке часто їздить бо розбитим та зруйнованим дорогам, а часто і взагалі по повному бездоріжжю. Шини сподобалися, менеджер запропонував нам цю модель, для наших потреб те що треба, де треба вигребуть та й по трасі/місту хороша керованість + не має великого шуму. Сама гума дуже міцна, це теж для нас був важливий критерій, бо інколи не дуже зручно ставити запаску. На даний час шинами дуже задоволені, зо буде далі – покаже час, можливо допишу відгук.
Зупинив вибір на цій моделі, потрібна була нормальна АТ шина. До цього на таких шинах не їздив взагалі. По місту гучніше звичайних шосейних шин, на них не поганяєш 😊, але брав таку модель для їзди по лісовим дорогам. Показали себе дуже добре, всюди проїжджають, навіть по невеликій глині. У сильне бездоріжжя по болотах на них не їздив, туди щось ще агресивніше треба. По каменистим дорогам теж добре їдуть, дуже міцні, каміння боковину не порізало жодного разу. Спробував кілька разів по снігу – доволі непогано, але якщо під снігом буде крига – то починає плисти і машину трохи заносить. Не раджу займатися такими експериментами. Для моїх потреб резина підійшла на всі 100% в якість на 5+
Давно перейшов на АТ шини. Вважаю що для позашляховика, який хоч інколи з’їжджає з рівного асфальту цей варіант набагато краще ніж звичайні шосейні шини. Живу у приватному будинку за містом, тому для мене це найкращій варіант і я впевнений що в будь-яку погоду можу спокійно виїхати на своєму авто. Пробував багато інших брендів, від дешевих до іменних. Ця модель на мою думку дуже сильно претендує на місце в першій п’ятірці поруч з Гудрічами та Куперами. По асфальту вони зовсім не шумні, якщо річ не йде про великі швидкості на трасі, там будь-яка АТ буде гучна. Самі шини міцні, часто їжджу до каменистим дорогам, по піску та глині, шини ведуть себе добре, вс’юди проходжу без проблем. Дуже раджу тим хто хоче придбати хороші шини і не переплачувати за ім’я бренду.
Це суміш А/Т із якостями дорожньої гуми. ДУЖЕ м'яка щодо нерівностей на асфальті. Невеликий шум "гудіння" тільки на поворотах на швидкості, коли протектор хапає повітря, на трасі досить тиха. Хороша стійкість до аквапланування, в розумних межах, звичайно. Бічний малюнок ближче до H / T, тому хороший в поворотах. Добре виводить воду та дає відмінний зачіп. Хороша розрядженість протектора, але по зносу буде видно. У цій моделі на мій погляд, ховається вовк в овечій шкурі! У що вона перетворюється при стравлюванні тиску!
Гарна резина дорогу тримають добре персоналу особисто величезне дякую допомогли з доставкою відразу встановив знижка 20% супер 5+
Не ожидал, приятно удивлен. Брал новую на перед, сзади стояла росава 101, подтоптанная. По снегу зад кидало сильно. Решил поставить и на зад, очень доволен, не жалею.
Шини приємно здивували. Так як поїздки часті і у різні регіони України, то шукав не дорогі, але більш-менш якісні шини. Переплачувати не хотів, тому шукав по відгуках. На шиномонтажу знайомий порадив розглянути варіант купівлі "китайців". Почитав відгуки, порадився з менеджером цього магазину і зупинив вибір на даній моделі. Скажу відверто - не прогадав. При навантаженні 1690 кг + 5 хлопців та багаж, машина відчуває себе впевнено. Їхав 140-150 км/год. по Бориспільський трасі, зазвичай їду 108-116 км/год., то машина керована, дорогу тримає добре, при гальмуванні відпрацьовують шини добре - машину не зносить при закладанні у поворот. На мокрому асфальті та при дощу аквапланування не помітив, при заході в калюжу машина їде рівно, курсова стійкість зберігається. Шинами користуюсь з середини квітня. По зносостійкі додам інформацію після сезону користування. Всім безпечних доріг.
Шини м'які, чудово ведуть себе взимку, в багнюці, снігу. На голій кризі можуть трохи пробуксовувати, але в таких умовах і не кожні зимові будуть відпрацьовувати на відмінно. Гальмування, утримування керма та та старт- без нарікань. За свої кошти це прекрасний варіант для теперішніх зим.
225/45 R17. Катаюсь на цій резині вже другий день, доволі комфортна мʼяка резина.Є захист диска. По балансуванню все норм. По шумності теж приємна.
Хотів би написати відгук про зберігання резини, так як пройшов тільки день як поставив, писати про резину нема чого.Але майте Бога в серці ,зробіть належне зберігання.Залишився дуже не задоволений вашими колесами 👎👎👎👎👎
Від'їздив 17000 за зиму. Ще на 2 зими мінімум проїду, за такі гроші рекомендую. Трохи перекочував, боявся ям і норма.
Не погані шини, на мокрому асфальті добре тримають, не шумні, за свою ціну гарний варіант
Як на мене нормальна бюджетна резина.
За сві кошти дуже гарна гума
За таку ціну,краще не знайти. Вагався брати, але консультант допоміг з остаточним рішенням. За що йому подяка. Раніше брав більш відомий бренд, втричі дорожчий різниці не бачу!
Ці зимові шини перевершили мої очікування. Вони забезпечують неймовірне зчеплення зі снігом і льодом, що дозволяє мені безперебійно рухатися по засніжених дорогах.
Резина даже очень не плохая,работа в такси за летний сезон прошел Прим 30т,в процессе нареканий нет,ост 20%
Хороші шини, до цього були Триенжели, але ці як на мене значно краще. І дорогу тримають і не шумні, балансування відмінне, не учікував такого від китайських шин.
Дуже сподобались шини, глибокий протектор, саме такий і просив пвдвбрати менеджера. Спочатку не розібрався що таке асиметричний малюнок, але після консультації менеджера все зрозумів. Їжджу тиждень, поки мінусів немає, але в нас дощить вже третій день, резина веде себе нормально , калюжі відпрацбовує добре, машину не кидає, керованість передбачлива. Сподіваюсь взимку також не підведе
Вужчі на 5 см ніж резина того ж розміру кращої фірми
В жарку погоду веде себе адекватно. Коли температура нижче 10 градусі дубіє і ковзає по мокрому асфальту.
Гума хороша за свої гроші, гарно балансується,веде себе по трасі добре в суху погоду та дощ,не дуже шумна.
Шини дуже добрі, не шумлять, наче ти у ватних тапочках біжиш по дорозі, дуже тихі, по передні були Хенкок, так вони і поруч не стоять. Дорогу тримають добре, аква планування немає.
Супер резина
Дані шини мені сподобались вони м'які,що дуже добре в зимовий період
Зимою добра керованість,хорошо тримає дорогу добре,устойчива на поворотах,не зносить,по снігу їде впевнено,досить м'яка.
Ну что могу сказать...Не ожидал от китайской резины. Всегда относился скептически к стране производителю. Долгое время ездил на "Мишлен" и потом "Барум", а тут вдруг "Ариво". Брал осенью 2024 года в размере 195\55 R15. К большому удивлению резина не разочаровала: отбалансировалась отлично, мягкая, не шумная, управляемость на уровне - сухой, мокрый асфальт, лёгкая изморозь. Конечно, чувство меры и скорости нужно соблюдать. На снегу пока испытать не получается - стоит тёплая погода, осадков в виде снега нет. А самое главное - отлично держит удар)) Были моменты в тёмное время суток влетал пару раз, думал капец. Ан нет...всё отлично, ни шишек ни пробоин. И литые диски целые. Поразительно)) Внешний вид резины, что тоже не маловажно, отличный)) Смотрятся "задорого". В общем покупкой доволен, плюс ко всему имеются европейские допуски к использованию в Евросоюзе, что также достойно выглядит. В общем и целом - кто сомневается, то это зря, можно смело брать эти колёса. Хотел взять этого же производителя летнюю резину, но к сожалению в размере 215\40 R17 она не выпускается. Буду что-то думать...Наверное тоже Китай. Как выясняется, топ-бренды уходят в прошлое - цена непомерная, а характеристики больше для экспертов...
Завжди брав резину відомих брендів..! Але у зв'язку із ситуацією в країні перший раз взяв Китай ( рекомендований менеджером магазину) і не прогадав!!! Відкатавши сезон -був не те що приемно вражений, а просто в шоці ... Що за ТАКУ ЦІНУ резина себе поводить не гірше іменитих брендів! Після зими одразу взяв літо також Китай (дешевий)- та ще й роком гарантії... І також задоволений! Пишу відгук після того як взув на другий сезон зиму Аріво проїхав більше 100 км і знову відчувши ті самі почуття ейфорії від резини за такі малі кошти!!!
Взув та й забув
Резина добра по трасі не шумить з великими відстанями справляється супер. Але не для болота зовсім , якщо хтось живе в місцевості де є болото не рекомендую взагалі , машина ковзає як корова на льоду.
Рискнул купить китайские шины, почитав отзывы. До этого ездил на Michelin Energy XM2 много лет. На новых шинах езжу две недели. 1) В условиях города Аrivo оказались намного мягче и комфортнее 2) Сцепление с дорогой лучше 3) При езде по трассе может чуть шумнее, но не 100%, Я мог просто прислушиваться к "обновке". Хотя проехав 300 км по трассе перестал слышать разницу))) Скоростной режим до 150 км/ч 4) Расход топлива при езде по трассе чуть больше, чем на Michelin, хотя расхождение в .01-0.2 л могли быть из-за ветра или скорости. 5) Попал в очень сильный дождь, никаких признаков аквапланирования не выявил. Вначале снизил скорость, а потом понемногу повышал и провоцировал, но все окей))) 6) Единственное, чего не могу сказать - скорость износа - покажет время. Michelin Energy XM2 прошли около 90-100 тысяч. Эти подозреваю, что столько не пройдут. Но и цена ниже в 1.6-2 раза! Покупкой в настоящее время очень доволен. Рекомендую. Главное для легковых авто не брать тяжёлые шины для пикапов (из разряда XL, 95 ) - будут жёсткие и тяжёлые для подвески
Купил шины данного бренда второй раз. Ведут себя отлично на скорости по трассе и в дождь, были они у меня на хс60 теперь взял на пассат. Из опыта скажу, что лучше взять новый Китай, чем б/у контик
Беру на сайті не перший раз, шини відбалансувались прекрасно з мінімальними грузами, хочу заказать ще на одне авто.
Вчера купил 185/60/15 был очень приятно удивлен. Резина мягкая с прочной боковиной, ямки глотает на ура. Не ожидал такого хорошего зацепа что на сухой что на мокрой дороге от китайской резины
Отличная резина за свои деньги, зиму отъездила очень хорошо. Настоятельно рекомендую.
Придбав, добре, що лише дві шини, не відмовився на НП бо чекати на іншу вже не було часу, ширина бігової доріжки менше 180мм, глибина протектора 6мм, борт шини, як для індексу навантаження 99 надто мякий, при тиску в шині 3 атм відчувається гойдання в сторони, авто пливає, якось так, дешева рибка куйова юшка ! До компанії Ш&Д претензій не маю, замовлення прийняли, відправили без затримок
Шини сподобалися. Поки ніяких зауважень, проходять скрізь, по дуже сильному бездоріжжю не їздив. Менеджеру окреме дякую за допомогу з вибором
Брав для їзди за містом. Шини класні, по трасі не особливо шумні, поки всім задоволений.
Колеса звичайно важкуваті, відразу балансувати не став, приїхав через пару днів повісили по 30-40 гр. вантажі. Коротше гума кайф, на мокрому асфальті йде ще впевненіше, ніж на сухому. Трасу тримає чудово, машина йде оскільки її направив. Гальмує чудово, Дуелер Н/Т який стояв у стоку, відпочиває. По снігу пре впевнено, якщо під ним не має льоду, природно без фанатизму як у сухому асфальті. Глина, гірські річки тощо. колеса не дали жодного разу задуматися про те, що застряну, гребе на всі п'ять зірок. Зношування за рік дуже мало. Трохи втратила машина динаміку при розгоні з місця, в іншому тільки плюси.
Гума гарна
Непогана резина за свої гроші. Не сильно шумна, достатньо м'яка. Після того як зловив невелику яму, резина не витримала. На шиномонтажі залатали, але сказали, що то не надовго і потрібно нову резину. Боковина не витримала, вилізла гуля.
За свої кошти, краще росави в сто разів, при -25 протектор не дубіє, відбалансувалася чудово Керованість автомобіля нормальна, в глибокому снігу, якщо сів на пузо то вже все. Не шумна, на льоду веде себе,як всі "липучьки" Рекомендую
Найдешевша покришка, тихі, ями переносять добре, балансуються до 50 гр (диски литі , варені катані крашені, коротше 32 річні ), можливо здалося, довший гальмівний шлях відносно літніх аріво на сухому та мокрому покритті осінь, на снігу та льоду вигрібають, керовані (ніколи не ганявся за преміальними, на старий, але живий автомобіль не вважаю за потрібне використовувати найдорожчу резину), тому вважаю топ за свої гроші, брав тому що сподобалися літні, але якби довелося купляти зараз, придбав би капсен на 100 грн дорожче, але , здається за дорогу чіпляються краще, брав їх на форд ескейп,але на форді біля + 7 вони пливуть, теж мінус , отже не жалію, але буду пробувати інші...
Досить непогані шини. Тихі, керованість 5 балів. По снігу ще не їздив, але досить м'які. На відміну від Капсен, не шумні і тверді боковини. На свою ціну просто супер. ( Це враження за 2 місяці) Тут пишуть, що в когось були проблеми з балансировкою, в мене проблем не було, можливо в когось були проблеми з самим шиномонтажниками ( криві руки), але це не проблема шин, а проблема кривих рук.
Приємно здивований якістю шин, не шумна при швидкості 120км шум не значний до 120 не чутно. Стояли раніше шини Michelin були шумніші за ці.Шини м'які. Поки мінус не побачив. Поїздимо побачимо.
Шини класні м'які всім раджу за свої кошти,що на сухому що на мокрому асфальті показують себе суперово.
Шини не погані за свою ціну, відкатав вже 2 сезони, вцілому задоволений. Але шини значно шумніші ніж я очікував. Зверніть на це увагу.
За свої гроші ідеально. Обережно на вологій дорозі! Аквапланування присутнє, але тільки при сильному навантаженні
Гарне співвідношення ціна якість з акцентом на якість. Дуже гарно себе показала під сильною зливою коли вода не встигала збігати з траси . Впевнене тримання дороги та жодного натяку на аквапланування. Трошки шумнувата в порівнянні з минулими Goodyear, але різниця не суттєва
Якість шин відповідає ціні, дорогу тримає добре в будь яку погоду та при різному навантажені авто, як пустий так і з пасажирами. В міру шумна, але за таку ціну це нормальний показник. В цілому задоволений
Нормальна резина за свої гроші. Точно краще і мякше за росаву
Погано балансується, крива.
Сказати, що я вагався перед покупкою - це не сказати нічого. Ніколи не купував та не використовував китайську гуму. Навіть зараз намагаюсь уникати китайських товарів, із-за їх підтримки країни агресора. Але звісно ціна змусила поступитись. Я був здивований... мабуть наймякіша гума на якій доводилось їздити.
Відмінна резина на свою вартість. До цього біли Бриджстоуни, а раніше Мішліни. Різниці, окрім ціни, не бачу. Хоча, можливо суб'єктивно, ця резина краще себе веде на дощу (хоча, треба враховувати багато факторів- знос, тип протектора і т.п.) Хтось пише шо шумна. Я чую переважно вітер на лобовому, шини -залежно від покриття дороги. На сьогодні накатав майже 20 000 на них- дуже задоволений.
шумні.
Почитавши коментарі, вирішив спробувати шини цієї марки, спочатку взяв зимові, тепер літні, гума мʼяка та не шумна, дорогу тримає, шинами цілком задоволений! Рекомендую!
Первый раз покупал китайские шины. Выбирал по отзывам и относился даже к своему выбору скептически и с недоверием. Но по итогу двух месяцв эксплуатации мое отношение поменялось на 180 градусов в лучшую сторону. Стиль езды мой неторопливый в городской черте. По мягкости они просто идеальные для меня оказались, по управляемости на сухом и мокром асфальте каких либо отклонений и нудобств я не заметил. Что каксается шумности, то после шипованных покрышек они для меня нешумные. В целом рекомендую.
Шини,просто відстій повний,довірився відгукам,купив,машина перетворилась на гелікоптер,шуми,вібрації,поїздів місяць,не витримали нерви,поставив назад DEBICA зимові,ні вібрацій,і шумність менша,куди тепер діти цей витвір китайського мистецтва,не знаю.
Довольна покупкой. Консультанты супер! Покупаю не первый раз в этом магазине .
Шини виправдали сподівання. Еластичні, гарно балансуються, доволі тихі(в зрівнянні з Преміорі) Продавцеві респект - швидко перетелефонували - уточнили замовлення, відправили того-ж дня. Ціни адекватні. Широкий вибір на різний смак і гаманець.
Це як раз про то- "вам шашечки чи їхать?" Керованість, при додержанні дозволеного швидкісного режиму на дорогах України, чудово. Малошумна. В салоні тихо на швидкості 130. Маю досвід їздити на різних марках шин. Що до зносу, то ще тільки 10000 проїхав, поки норм. М'яка. Ціна просто супер. Рекомендую
Шини гарні по всіх пунктах окрім єдиного. Вони ніби прилипають до асфальта, такє враження що їдеш на зимовій резині. Зовсім не мають наката, машина гальмує на порядок більше. Не сподобались. Був неприємно вражений. Не раджу на лекові машини, на бусік грузовий більше підходять, або джип. Не купив би більше для себе.
Китайська гума… До недавніх пір це було як синонім поганої якості. Часи змінились і зараз китайська гума вже не викликає таких асоціацій. Тим більше коли сам спробував на них поїздити. Мав досвід їзди на іменованих брендах таких як Continental, Michelin, Bridgestone і скажу відверто без прикрас. По зчіпним якостям трішки поступається але не на багато. На сухому асфальті при граничних поворотах веде прогнозовано і не спливає з траєкторії. На мокрому також не на багато поступається від тих самих іменованих брендів. Глибокі калюжі проходить досить стабільно. Є нюанс: нову гуму потрібно прикатати близько 200-500 км щоб почала працювати як треба. По трасі порівнювали з Continental і був здивований, що Arivo виявилась навіть тихішою. Враховуючи досить незначну різницю в якості але значну в ціні це оптимальний вибір за свої кошти!
Відмінні шини по відмінній ціні! Проїхав приблизно 5 тисяч кілометрів і не розчарувався. Якість обслуговування теж на вищому рівні. Дякую магазину!
Недоліків не виявив
Вчора 04.04.2025 перевзувся, сказати що задоволений - нічого не сказати. Гума топова, на шиномонтажці не повірили що вона по 2к коштує, кажуть "ти брешеш", показав чек. Якість на дуже високому рівні, не шумна, класна, дощ відбиває в бік від машини, керування на рівні, гарно чіпляється за асфальт, тому раджу. Топ за свої кошти.
Резина за свою ціну та в розмірах які важко найти, топчик авто просто прилипає до дороги
Якісна резина
Неплохие шины на свои деньги, неплохо ведет себя на снегу, на льду тоже.
Гарна м'яка гума. Добре веде себе в різних умовах дороги.
Шини добрі у співвідношенні ціна-якість. Ставив на шиномонтажці у знайомого, він схвалив мій вибір.
зими ще не було ))) об,єктивно не можливо оцінити лід , сніг , але дощ і около нульова температура , все норм
Ну шо я можу висловитись, 3 передачі з 3 3 передачі з буксом але тримається, керованість в рамках адекватності, абс спрацьовує рідко але спрацьовує, а так за свою ціну відмінно
Дорогу тримає.
Сподобались на зиму візьму ще пару
Хороша резина. Відбалансувалася добре.
Купив по рекомендації консультанта.Вибором задоволений.Перший сезон катаю.Мав змогу переконатись в керованості на мокрому асфальті в екстремальних умовах.Ніч,дощ, погана видимість попадаю правою стороною у воду(велика та глибока калюжа).Авто не змінило напрямку руху,не кинуло в бік (швидкість десь 60-70км.
Резина класс проихав уже 10000км нияких зауважень.
Тихо їде, мягко, керованість чудова!!
Відкатав зиму. Дуже сподобалось резина. На снігу стартує без пробуксовок, за зиму ні разу не занесло
Думаю это одна из лучших зимних шин которые у меня были. Всегда ездил на европейских брендах, а это первая китайская резина. Особенно в сочетании с полным приводом это лучший выбор по цене и качеству. Летнюю буду брать себе тоже Arivo.
Надёжные крепкие шины. Держат очень хорошо дорогу. Не страшны ямы с острыми углами,заезд под косым углом на бордюр.ОГРОМНЫЙ МИНУС-ОЧЕНЬ ШУМНЫЕ.
Купил резину в магазине, установили сразу на диски. Ребята отнеслись по-людски. Я очень доволен. Брал резину в Харькове на Академика Белицкого 34 за что персоналу большое спасибо. Про качество резины судить рано ещё не началось лето.
Я доволен Снег, лёд супер
Купив у листопаді. Зима була не дуже, але було кілька днів серйозного снігу. Тримають машину добре. Один раз на замерзлій бруківці буксанула. Але швидше моя помилка, бо різко дав газу. Спокійно потягнули машину на плавному натиску. Дуже сподобались. Рекомендую. Доповню ще літнім відгуком чи сильно стирабються.
Шини непогані, за свої гроші то супер. Сніг гребуть добре, по трасі шикарно. Трошки шумноваті, але не критично. Ну якщо вже по льоду, то там усі шини однакові крім шиповок)
Купив дані шини мені порекомендував менеджер. Дійсно шини зарекомендували себе дуже добре, щойно поставив на автомобіль і на другий день випав сніг та мороз. Шини дійсно гарно ведуть себе на снігу проходження різних снігових заметів гарне, вже встиг поїздити і на каші, ведуть себе впевнено не сковзять дороги тримають добре при потраплянні в воду машину не кидає, полосу тримають гарно. Але при швидкості руху від 69 км/год до 78 км/ год проявляється значний гул ( прям такий що в салоні чути дуже сильно) але якщо збільшити швидкість до 80 км/год гул різко зникає і цей гул проявляється на різних дорогах. На льоду проходження на швидкості скажем так на тверду 4, але на льоду навіть якщо вскочив в колію то без проблем вони вигрібають з неї і це приємно здивувало, навіть брендові шини не вигрібають так як ці. Скажу коротко загалом я задоволений даними шинами до цього в мене стояли «Бріджи» і різниці між «Бріджами» та «Arivo” я не знайшов. Рекомендую вам спробувати дані шини впевнений ви не пожалкуєте!!!! Велике дякую менеджеру за консультацію за те що порекомендував мені дані шини, швидко доставили мені замовлення, магазин і сервіс працює на відмінно!!!!!
Мокра дорога,суха дорога-не гірше літньої Dunlop Сніг-тяга на 4+ Ожеледь-потрібно бути обережним,але гадаю яка б гума не була,погода вирішує) Каша- досить не погано,авто поводить себе прогнозовано.
Отличные шини на лето. По трассе в затяжные повороты 120, 130 не сносит. На 100- 110 все вообще отлично. Пробег 2000 км трасса+ город.
Дуже якісна гума, не шумна, тримає дорогу, на мокрій дорозі тримає колію
Норм. можна. Рено трафік пасажир, грузи перевожу до тони польоту нормальний
Первый раз покупал в этой компании. Быстро и честно. Первые впечатления от этих шин - нормальные. Не жёсткие, хорошо рулятся, не шумные, не дорогие. Посмотрим как в эксплуатации.
придбав таку резину, тільки розмір менший, 225/65 р17. хоча можна було ставити і 245/65 р17 - один сезон на такій катався, але на мою машину трохи завеликі. Придбав тому що ціна на них мінімальна, не потрібно тратитись. Швидко не їжджу, а тепер взагалі менше пересуваюсь. Збалансувались добре, 25-50 гр в середньому по колесах. На зимових Інкуро стармакс (235/65) було більше вантажу, можливо через розмір. Питання до модератора, хто модерує відгуки, всюди по "китайських" шинах аналогічні відгуки, для чого? Перестаньте обманювати людей, водити їх в оману.
Коли потрібно було замінити старі шини, спробував цей бюджетний варіант і не пожалкував. За такі гроші це топ
Довго обирав недорогі шини, багато відгуків прочитав. Спочатку дуже скептично ставився до китайських виробників, багато товаришів відмовляли. Але в результаті взяв, орієнтувався на відгуки, які були позитивними, і кілька промовідео від виробника ,які дуже важко знайти в інтернеті. Зараз накатався 2000 км, стиль їзди спокійний. У результаті скажу так: чудова гума, навіть без урахування ціни. Для міста дуже тиха, комфортна, по воді не пливе, курсова стійкість суб'єктивно не поступається попередньої гуми Continental PremiumContact 2. Але поки що досвід експлуатації до 90 км/год. На вищих швидкостях не перевіряв
Нормальні шини, нічим не відрізняються від брендових, тільки відразу трохи жорсткі, але через 500 км вже норм. Багато у мене машин і купую часто гуму і ось уже років зо два беру тільки Китай і не разу не пошкодував. в основному беру 15-16 радіус, але взяв і 20 на бмв х5 теж проблем немає. Хороша якість за невеликі гроші. Від цього бренду отримав більше ніж очікував, у плані позитивних емоцій, раніше його не зустрічав на ринку, ну може шумність би трохи менше на великій швидкості, а так і в дощ і по сухому і поганим дорогам все добре.
Брал под разноширокие диски, хотел одинаковый рисунок протектора. Держак на заднем приводе уверенный. По сырому асфальту рулится хорошо, не буксует, аквапланирование не ловил даже на больших скоростях.. По глине, жиже и мокрой траве до дачи едет вполне уверенно. В меру тихая. Рисунок направленный, так что она однозначно немного шумнее асимметричных Боковины крепкие, за 12т пробега, в основном по трассе проблем ни разу не было. По первому снегу тоже проехался, не советую повторять 😊
Якість шин дуже сподобалась. Добре поводять себе на мокрій дорозі, а особливо по калюжах. Гадаю що це завдяки такому протектору, дуже хороші водовідводи зродили. Був не дуже впевнений в китайській гумі, але менеджер переконав що не пожалкую. Поки усім задоволений, але не так багато проїхав щоб казати що це найкращій в світі варіант. Резина не шумна, навіть по бруківці доволі тихо та комфортно їхати, добре тримає дорогу у місті і по трасі. Не великий гальмівний шлях, що для мене дуже важливо.
Купив комплект таких шин на Mercedes ML. Хороші шини за хорошою ціною. На швидкості добре тримають автомобіль, були до цього шини іншого китайського бренду , на них після 150 км/год автомобіль просто втрачав керованість, на цих такого не має. Аквапланування не було, не багато їздив по великим калюжам, але думаю що це саме через малюнок протектора, дійсно великі канавки і добре відводять воду. Боковина звичайна, нічого нового в ній не має, просто треба думати головою, дивитися на дорогу і не їздити по великих ямах. В цілому якістю шин залишився задоволений.
Недорога,але адекватна шина за свій бюджет.Враховуючи стан наших доріг не бачу сенсу брати щось за більші гроші.Придбав з гарантією на 1 рік на всі пошкодження.Подивимось як буде працювати (надіюсь що не скористаюсь цією послугою)
Откатал 30 тыс. Передние стерлись понаружи, задние в очень хорошем состоянии. Вполне годная резина
Не погана якість за не вилику ціну. В міру шумні, краще ніж старі Б.У з Європи.
За таку ціну шикарно Значно краще б/у Європейських Просто реально нова гума на кожен день, витримала 200км повного бездоріжжя і вльоти у ями на швидкостях, неочікувано, Така сама аріво стоїть на іншому моєму авто 225/55/19 Теж бімба петарда Рекомендую однозначно
Приємно здивувала. Балансується ,на дорозі супер. Ціна адекватна. Купив жовтні 2025,зиму відбігала 15 тис. Рекомендую.
Резина зимова - гребе на снігу дуже слабенько. На льоду тримається теж не дуже добре. Більш схожа на всесезонку а не зимову
За сезон і лиса шина!!!
Доброго дня, відкатав з кінця жовтня практично вже березень, яка зима цьогоріч всі знають, вигрібав з любої каші та снігу, на льоду як на льоду 😁😁 , збалансувалась добре, пишуть шумна, особисто я не сказав би, в цілому задоволений. Під кінець зими ціна суттєво зросла, брав по приємнішій ціні👍🏼. В лютому зловив трішки ям все ок.
Гарна резина, м'яка, не шумна, дорогу тримай як на снігу так і на мокрому асфальті, на ожеледиці себе веде прогнозовано
Після того як встановив, протягом першої 1000 кілометрів на швидкості 60-80км/год довбанувся в величезну яму, погнув диск, шина злегка порізалася (може який міліметр). Думав доведеться купувати нову, але на шиномонтажі заклеїли спеціальним клеєм і вже декілька місяців їжджу без проблем і 100 їхав і більше. Виходить мабуть, що доволі надійні шини в цьому плані. По снігу гребуть непогано, біля яворівського моря по снігах їхав і доїхав, хоч трошки і носило, але жодної живої душі там не було, бо попробуй по тих снігах ще проїдь. 😁 Досвід у мене дуже невеликий на авто, але за цю ціну РЕКОМЕНДУЮ. Зірочки розставив по відчуттях з мізків на швидку руку. Думайте чи орієнтуватися по цьому відгуку, але вважаю, що свою функцію виконують. В основному їжджу по місту та навколо нього.
Откатал первый сезон,такси ,Прим 15т, в процессе все супер!,вытягивала по лёдянлй корке и каше,торможение тоже норм,износ в норме,не заметил большого,рекомендую однозначно
255/55/20 Купив ці шини бо за б/у деруть страшні гроші. А нові преміум брендів коштують космос. Шини виявиль досить хороші. Де інші буксують їду спокійно. По засніженій дорозі тримає добре. На ожиледиці впринципі як і всі. Рекомендую
Отличные шины. Такие же, только размеры другие,стоят уже третий год на джили. Держат такие удары,острые ямы что брендовым шинам очень далеко до этих.
Ціна - якість
На сайті з початку вибрала одну марку,але в наявності не було,менеджер зв’язався швидко,підібрали,на наступний день вранці приїхала,без черги оплатила,поміняли,дуже задоволена,їзжу взагалі обережно,не як Шумахер,загалом якістю шин задоволена і можу сказати впевнено що і літню буду замовляти і міняти тут,дякую ще раз
Гарні шини, по снігу та мокрому асфальті їдуть добре, по льду теж гребуть. Я задоволений! Дякую продавцю за оперативність, гарних продаж!
Дякуємо Вам за Shiny-Diski.com.ua!е. Шини Arivo Vanderful A/S 195/70 R15C 104/102R витримали при інтенсивній роботі 2 роки.
За таку ціну хороша резина Шумна Але якщо розглядаєте бюджетну шину, беріть не пошкодуєте
Коштує своїх грошей. Зимою показала себе супер. Що на снігу, що не леді. Як для все сезонної гуми супер! Рекомендую!
Резина чудова. Не шумна та тримає дорогу
Всем привет)) Брал резину размером 195\55 R15 в прошлом году, а зима в нашем регионе прошло без снега. А сейчас выпал снег и вот первые впечатления. В общем и целом, колёса оправдывают свою цену. По рыхлому, укатанному снегу, снежная каша - нормально, почти отлично. Мокрый асфальт и особенно лёд - уже нужно значительно осторожнее. В любом случае, зима есть зима, плюс машина лёгкая, задний привод - у кого такие составляющие, то нужно осторожнее. Шумность отличная. Резина мягкая, комфортная, в мороз не дубеет. В общем и целом можно рекомендовать, за свои деньги супербюджетный вариант. Удачи на дорогах))
Дуже задоволений ,резиною шум э але мені не заважає
Шина якісна, стійка до пошкоджень. Для міста годиться на всі 💯, але не для заміських грунтових доріг.
Добре гребе по снігу м'яка та не шумна поки перший сезон задоволений
Прийшли шини 24 року. Залежані, вигнуті в середину. Менеджер який оформляв замовлення міг би і попередити що китайські треба брати не 185/65, а 195/65 ', так як вони суттєво вужчі.
Один плюс від неї те що вона м'яка,до цього стояли старенькі мішеліни я на них 6 сезонів відїздив ніколи незнав біди,а на цих галімих китайцях вдарив автомобіль на мокрій дорозі при +13 градусів,екстрено дав по тормозу і пішов юзом як на лижах при швидкості 85км/год.По снігу також вона не чіпляється,однис словом дешева рибка ху.....ва юшка,це був перший і останній раз,коли я купив дешевий Китай))))
Придбанням задоволений, використовується при всих погодних умовах (сухо, дощ, сніг, ожеледиця) при дотриманні відповідної швидкості, цілком надійний та безпечний вибір.
Задоволений питань не маю купував не на одне своє авто Аріваr20 Соніяr19 Аріваr16 гума м'яка не шумить 170 км в час дорогу тримає Вдячний менеджеру за підбір
Гума дійсно не погана за свої гроші. Дуже добре показує себе по снігу, також непогано веде себе в багнюці. Лід не її стихія, але це і зрозуміло. При замовленні зважайте на те, що вона вужча за інші шини в тих самих розмірах. Маю на увазі ширину саме протектора.
Брав резину по відгукам, що можу сказати про резину. Напишу нижче в недоліках та перевагах. Але резиною в цілому задоволений, користуюсь 2 місяць. Як раз попав і під сніг, дощ, гололід і суху погоду за цей термін. Тому можу сказати, що резина варта грошей+ є страховка не дорого
За свої гроші норм резина
Брала для наших захисників. Хлопці задоволені.
За свої кошти гума добра, вона не шумна, тримає дорогу добре, на мокрому та сухому асфальті проблем взагалі не буде. Але, як зазвичай є маленьке "але", сніг та лід треба трошки обережніше, тримає нормально але не так добре як зима типу Лауфена. Загалом я задоволений, відбалансувалась нормально, бігова доріжка рівна.
Повністю виправдали очікування за свої кошти. Головна перевага що тихі, гарно відбалансувались. Недоліків не помітив, пізніше буде видно зносостійкість поки 4 тис проїхав жодних питань, рекомендую.
За свою ціну резина нормальна, на снігу не їздив, але мокрий асвальт вона не дуже любить дорогу тримає але залежить від водія
Доброго времени суток! Резина за свои деньги отличная! За З месяца нареканий нет,балансируется отлично.
Неожиданно хорошая резина для такого бюджету !!! И тихая и дорогу держет !
Приятно удивили ,хороший протектор, на укатаном снегу тормозят отлично. Впечатления пока хорошие, брал по 1688 шт, но за такую цену как они сейчас точно не брал бы. Уж лучше бу или новый бренд купить.
Резина отбалансировалась без проблем. На шиномонтаже сказали что неплохая как для китая. Держат нормально и на сухом, и на мокром асфальте
Рекомендую.
Шинами дуже задоволений. За невелику ціну, гарна якість. На льоду ще не їздив (не можу нічого сказати) А решта все супер.
Перший раз купую китайську резину,враження дуже гарні. Не шумить по снігу і мокрому асфальту веде себе чудово,але не для болота. В цілому за свої гроші топ.
З заміни політ нормальний! Норм себе веде по дощу і по грязі! Снігу ще не бачили тому не скажемо... Розхід авто не збільшився, по гучності не найгірша! За свої кошти норм!
Не плохие шины для такого бюджета
Чудові шини,приємна ціна
По перше хочу подякувати продавцю за пораду. Зараз відчуття їзди зовсім змінилось, по-перше не чути в салоні гул від шин, по-друге машина дуже добре тримає дорогу при попаданні в калюжу на швидкості. Маю зовсім нові, приємні відчуття від поїздок на своєму авто. Рекомендую!
Пока двоякие впечатления.Жднм мороз и снег.Управление на сухом асыальте,идеальное,на мокром,машина плавает на скорости за 110.Резина не шумная,мягкая.Посмотрим зимой.
Шини достойні. Є незначний шум по асфальту при швидкості Від 120 км/год,але це особливості АТ шин. Відкатав на них безперервно 1,5 року з пробігом майже 60 тис км - нарікань немає. Сам військовий і по різних дорогах (особливо Дніпропетровських,яких тут просто майже ніде немає,хто розуміє про що я) шини показали дуже добре,ні разу в дорозі не став на будь яких покриттях. Знову замовив на нову машину тому,що достойних аналогів ціна/якість просто немає. Я б навіть сказав,що вони кращі за деякі дорогі брендові шини.
Машина їде м'яко . Добре тримається дороги .
Не часто пишу відгуки але це той випадок коли варто. Довірився менеджеру по рекомендації даних шин і не каплі не жалкую. Часто їзжу по шосе,шумність просто бомба,я думав буде гірше. Керованість в порядку,по снігу та ожеледиці ще не їздив. Рекомендую 100%
Заказ за 5 минут, всем спасибо
Гума - супер! Дуже м'яка, керованість чудова. Мені сподобалася краще мого літнього Барума. Ціна дуже гарна за таку якість. Доня купує авто, раджу їй таку саму. В зимових умовах типу снігу/льоду ще не випробував, тому промовчу. Трохи шумить, але ж зовсім нова й зимові шумніші
Чудово
Чудова резина за свої кошти! корованість не погада в мокру та сніжну погоду.
Гарна резина, керованість нормальна на мокрому асфальті та чудово на сухому
обслуговування супер, менеджер приємний, швидкість доставки на висоті) на шиномонтажі сказали дуже класні шини, будете як королева по льоду їхати😁 ще й здивувалися, що самостійно обрала таку гарну резину) дякую!
Дуже гарна резина, но трохи шумна
Я хочу поскаржитись на умови сберегання товару. Сёгодні забрав шини 2025 року випуску , але по зовнішньому вигляду вони нагадували 2015рік . Усі борти були сплюснути . Хлопці на шиномонтожі дуже постаралися надіти шини на диски . Це великий мінус . Наступного разу я відразу відмовлюсь від замовлення .
Шини за свою ціну хороші, звичайно є шини тихіші але там і ціна в три рази більша, хтось писав за те, що є вібрація у мене на 20 колесах які я тільки поставив і відбалансував та поїхав в Одесу при швидкості 140 трішки була вібрація, приїхавши назад в Київ заїхав на балансування, хлопці все поправили і все нормально. Китайці зараз вже роблять все набагато якісніше, шини можна брати думаю навіть такі візьму на зиму
Нормальні шини, один сезон від'їздив добре. Вібрації немає навіть на великих швидкостях (130-140-160)
Брав резину пів року назад. За цей час показала себе достойно. На машині їздить дружина то задоволена на всі 100%. Дорогу тримає добре. Керованість відмінна.
Шини просто непотріб, поставили, збалансувалися добре, при їзді зі швидкістю від 80 до 110 машиною трясе, таке враження що їдиш на гулях, перебалансували ще раз, одне й теж саме, поїхав на інший сервіс, знову кошти знову демонтаж/монтаж, результат один і той самий, порекомендували заїхати на якийсь модний балансир який балансує до грама, заїхав заплатив в три рази дорожче, результат при швидкості від 115 до 132 машиною трясе до 115 все ок і після 132 все ок. Шини не належної якості, не рекомендую від слова взагалі. На весну буду купувати інші шини.
На новых колесах глубина протектора 7,8 мм. На следующий раз присылайте с глубиной протектора миллиметра 3. Будет в самый раз...
Резиною задоволений, за свою ціну цілком відповідає.
Мененджеру велика подяка. Шины міняв замість матадора.шумність ушла.гольф 5.жінцін.
Шина на дорозі веде себе дуже непогано, покупкою задоволена. Рекомендую👍
Отличная резина хорошая цена зацеп нормальны.елинмвенное рисунок как у всесезонки.а так резиной доволен.для бмвl3 очень хороший вариант
Шины мне понравились. Очень хорошо держат дорогу на сухом и мокром асфальте. Честно говоря собираюсь такие же купить на зиму.
Дуже гарно вере себе на дорозі, в спеку тримається класно. Проїхав вже більше 1000 км на ній, враження хороші, не шумить , все клас
Приємно вразили. Гарно відбалансувались. Мʼякенькі, не шумні, керовані.
Дуже задоволений цими шинами. В тому році купував на своє авто по рекомендації менеджера, в цьому році такі ж самі купив на авто батьку. Зовсім не шумна, дорогу тримає добре, гальмування на мокрому асфальті не гірше ніж у дорогих брендів.
Резина шикарна, відправка швидка, на наступний день вже забрав на новій пошті
Довго обирав між кількома моделями, менеджер порадив все ж таки ці, велике йому дякую, 2 місяці їжджу поки тільки позитивні враження і на трасі і в сильних зливах шини виконують свої функцї на все 101%
Брав ці літні колеса – дуже задоволений. М’які, ідеально підходять для сільських доріг та ям, добре тримають дорогу і реально бережуть підвіску. За свою ціну – топ варіант, однозначно рекомендую!
Хотів спочатку взяти Premiori, але менеджер відмовив і переконав взяти цю модель. Менеджеру моя подяка, шини виявились чудові, хоч і бюджетні, трасу на швидкості тримають просто бездоганно, сильного шуму в салоні не помітив
Моєму здивуванню немає меж, їжджу третій місяць не можу натішитись,за ці гроші за мабуть найкраща резина в світі
Резина хорошая обслуживание отличное Рекомендую продавца и обслуживание тоже хорошее сразу же заменили (переобули) так что рекомендую.
Нормальна резина. Мʼяка, дорогу тримає, як що не відкривати вікна шуму майже немає. Після першої 1000-1500 км треба провірити на балансировку, бо трохи вібрує. В загальному все добре, включаючи ціну :)
Точно гарні шини на першому році, далі побачимо:)
В целом хорошие шины за свои деньги, влетел в яму +-80 км в час, яма глубокая порезало боковину, диск целый без царапин.. В целом рекомендую, очень мягкие , дорогу держат как в сухую погоду так и в дождь.. Из минусов шумноваты, но это мелочь за такие деньги . До этого стояли шины Pirelli Cinturato P7
Досить гарна модель. Влітку дорогу тримає добре, шумність в більшості звлежить від якості афальта. Подивимось що буде взимку.
За таку ціну дуже гарна гума,поконкурує навіть з дорогими
Не плохая резина за свои деньги. Тихая. Мягкая. Прекрасно отбалансировалась. По износа покажет время.
Резина відверте гівно, повівся на відгуки, не повторюйте моїх помилок, шумна, швидко зношується, погано балансується, крива, погано влягається через що треба періодично балансувати наново бо зявляється бій руля, коротше - не раджу! На шиномонтажки вже викинув коштів, що можна було б взяти середньостатистичний бренд, але не Китай!
Шини за свою ціну добрі. Керованість чудова і в суху і в мокру погоду якщо з розумом обирати швидкісний режим. При 130км/г невеликий шум. Трохи дубова. Якщо 2.6 кг/см2 накачати то як на возі.
Шикарная дорогу тримає,і дощ і по бездорожью,рекомендую
Відверто кажучи , шини дуже гарні за свої гроші !!!
Гума гарно керується як по сухій так і по мокрій дорозі
Была нокия взял эти ничем не хуже
Найкращі шини за критерієм ціна-якість
Шини добре балансувались на СТО, гарно тримають дорогу як на сухій так і мокрій дорозі (аквапланування не було і гальмують на мокрій добре). На ями кілька разів попадав - все витримали.
Гарні шини за свої гроші
Чудова гума за свої гроші
Три місяці катаю,все добре.М'яка не шумить ,керованість добра. Більше 140км/ч не пробував, до 140 км/ч нарікань не маю
Чудова резина за свої гроші. Вміру шумна, добре керована на сухому і вологому асфальті. Одне з двух коліс навіть витримало боковий удар на швидкісті об бардюр.
Спочатку була вібрація на кермі, після балансування на іншому шиномонтажі зникла. Розбалансування було 20гр. Шини гарні на свою ціну, а от до професійності штатного шиномонтажу великі питання.
Мене цілком влаштовують. Знайшов те що шукав.Ціна якісь. Надіюсь що і взимку теж не підвидуть. Рекомендую. Дякую магазину і менеджеру з яким спілкувався. Все на висоті.
Купив по відгукам з шини-диски, як по мене дуже добра гума, дуже м'яка, добре підходить до машин з Жорсткою підвіскою, наприклад для корейців, дуже сподобалось як вона амортизуе маленькі нерівності і брущатку, на мокрому асфальті веде себе добре, але на рівному трошки шумна, ну якщо шумка вашого авто нормальна, то і шуму від гуми буде менше, я задоволений покупкою, рекомендую
Ціна якість відповідає. Сайт чудовий не перший раз замовляв.
Чудова резина за свої кошти. Мʼяка. Не шумить. Балансується без проблем. Я качаю 2.4
Адекватна ціна і якість.
Задоволений
Отличная резина за свои деньги. На скорости дорогу держит, оттормаживается хорошо. Не вижу смысла покупать такой же размер за 20к.
Шини приємно здивували своєю керованістю та гальмуванням. За таку ціну очікував набагато менше.
Наче машина і їде нормально,після перевзування не відчула різницю, по мокрій дорозі не заносить ( але я їхала поволі), але бісить шалено що в них постійно забиваються камінці у протектор, під час їзди ті камушки цокають а потім вилітають по дніщу авто. Планую взяти два колеса іншої марки і поміняти ці назад а фантома наперед, але переймаюсь що цей щебень буде вилітати в їдучі позаду авто якщо поставити цю гуму назад.
+++
Шини хороші ціна супер,я задоволений на 💯.
Купив цю резину, проїздив десь тижні 2. Поки що враження позитивні. Відбалансувалась без проблем. Резина достатньо тиха, мʼяка, не дубова. Не знаю як веде себе в дощ, бо дощів не було і не мав можливості протестувати, але на сухому асфальті веде себе добре. По ціні-якості мабуть один з найкращих варіантів.
Катаю другий місяць) тиха,керуєтся добре, !!!!
За таку ціну.добрі шини
Цілком нормальна гума. Малошумна, керованість гарна.
Топ резина за эти деньги. Харьков-Сазновщина, Харьков-Золочев резина прошла 50к за прошлый сезон, взорвал 2 колеса, на пробеге 55к. Купил новый комплект резиной доволен на все 200%
Швидко прийняли замовлення, швидко відправили все чудово, дякую
Приємно здивований цією гумою. За 2500 грн - ідеальний варіант.
Шини за перший сезон показали себе дуже добре
Катаюсь декілька днів. Не шумна, мʼяка. Не очікував такого за ці гроші. Рекомендую!
👍👍👍
Перший мій досвід китайської резини,довірився відгукам і не пожалкував! Резина досить добре веде себе на дорозі,не шумить на трасі,мʼякенька,керованість теж на високому рівні.Приємно вражений.З подібним малюнком була в мене Hankook Ventus Prime,різниці не помітив якщо чесно)) так що,не бачу сенсу переплачувати за бренд!Китай вже дуже виріс за останні 10 років + однозначно!!
Тихая - основной был критерий для выбора резины, созванился с консультантом посоветовал эту модель в целом очень доволен, соотношения супер цена/качество.
Купував дані шини на Bmw i3, резина всесезонна використовую в літній сезон. На мою думку топ за свої гроші порівгяно з Контіненталами чи Мішелінами. Резина мяка, чудово тримає дорогу, як в суху так і в мокру погоду. Трішки шумніша за європейські бренди, але ціна дуже приємна. Хороший бюджет варіант плюс можна експлуатувати цілий рік.
Отличная резина без лишних слов
Резина непогана,тримає дорогу,виїхати зі снігу-не проблема.ставлю 4.5 з 5. Дуже гучна коли їхати по бруківці.
Дякую вашій компанії. Швидко прислали. Приємний менеджер.
Норм
Ціна/Якість 100%. Мінімум шуму. Дуже гарно тримає дорогу.
Резина в меру шумная. Единственная проблема быстро стирается хоть машина ездит и без перегрузов
Супер
Дуже задоволена. Ціна + якість дуже влаштовує.
Дякую за шини,все чудово.
Це якась магія,перша покупка китайської гуми і враження це пушка👌
Відносно непогана
Шини бомба ,пробувала по грчзюці,навіть не буксують,Для села це знахідка.
Трохи хвилювався,що взяв 'дешеву' гуму на дороге авто, але після 2.5 місяців, спробувавши всі поверхні , погодні умови і режими- можу рекомендувати! Досить тиха, м'яка (порівнював з good year, ті твердіші) З мінусів: не надто глибокий 7мм і не агресивний протектор. По льодові на швидкості 40км/год , гальмує до зупинки , певно, метрів до 5. А в усьому остальному , звичайно суб'єктивно,мало чим відрізняється по поведінці від того ж goodyear ultra grip.. Враховуючи, що 19-ті шини купив за 15к з доставкою - то дуже задоволений.☺️
Саме той випадок, коли це якісний Китай. Купив на зиму 2024-2025. Гарно поводить себе на мокрому асфальті. Був сніг, за містом без заносів. По трасі- не шумна. Чесно кажучи не очікував такої якості за такі кошти. Не пожалкував жодного разу що купив.
Шина балансується відмінно, малошумна, після -10 втрачає еластичність, по снігу їде добре, але на льоду тримає дорогу слабо. Однозначно своїх грошей вартує.
Шини чудові, за таку ціну просто бомба, мякенька як зефір, шуму від неї нема ніякого. В цілому все чьотко. Рекомендую !
Шини супер, на снігу навіть не пробуксовують, на леді тримаються добре.
Резина чудова,переживала що Китай буде не дуже гарна ,але я помилялася,на дорозі дуже гарно себе веде,у чоловіка на іншому авто така сама резина вже 2 рік і на мій подив вона ніби вчора куплена ,хоч чоловік працює водієм ,протектор не стертий ,по льоду та снігу має гарне зчеплення.Тому дуже раджу!!!!
Шини прийшли сильно злежані, була проблема під час установки на диски. 1 шина була овальна, але сказали їздити можна, + нада було через пару днів їхати а чекати заміни не було часу... Яка ціна така і якість...
Майже жах… Розводяги з «відгуками»… Залишок менше 5мм (і це за 2 місяці листопад-грудень 2024р.)… Брав в кінці вересня - стояли спереду, обкатку проходили. 210 км/год витримали. Коли в листопаді перекинув на зад.. Просто жах. ESP працює постійно… трохи водить на мокрій дорозі… 224 коняки і 500 Нм крутного - гума передати не може. При температурах вище 4-6 градусів тепла - плаває як холодець … Стїть друга пара Goodyear - так вона за цей час як мала 6мм протектор, так і має… Втрата 4мм протектора за 2 місяці - це просто пи8дець…
Резину як такову рекомендую але є пару нюансів, на снігу веде себе передбачувано але в затяжну гору з льодом не тягне, по сухому та мокрому асфальту веде себе дуже гарно, шуму мінімум, баланс в 0.
Для міста вважаю не поганим варіантом. Мякенькі, не гудуть, на асфальті поводять себе нормально. Все це при найзвичайнісінькій експлуатації авто. Пару разів буксував у не великому снігу та в трохи підмокшій землі, з попередніми шинами такого в цих місцях не було. Хоча може то і збіг. Для експлуатації в місті можна купувати, нормальні покришки. Чи придбаю ще раз - не впевнений, буде залежати від різниці у вартості з аналогічними європейськими варіантами.
Хорошая резина за свои деньги. Хорошо от балонсировалась.
Цілком відповідні шини на свою ціну
Цена качество
Куплено 6.12.2024 в користуванні мало, але задоволена за ці дні ( був і дощ і сніг і ожеледиця). Раніше була резина дорожчого бренду, Китай беру вперше, бо сподобалась ціна. Правда коли відкрила сайт писати відгук, побачила , що ціна ще нижча.....? Попала на 600 грн... За чотири дні пока задоволена, доповню як ще покатаюсь.
Гарна кероватість
Ідеальні шини за відношенням ціна-якість. Трохи занадто м'які та ніжні.. в міру шумні, прогнозовано поводяться на слизькій дорозі, для снігу не дуже, адже мають не агресивний малюнок протектора. Для міста і чищених доріг - те, що треба.
рекомендую. резина супер
Пройшли іспит на снігу та льоду на 5*
Клиентоориентированная компания. Была ошибка с доставкой,исправили отправили за свой счет. Резина хорошая,отбалансировалась хорошо. Цена- качество. Рекомендую.
Дуже сподобались ці шини. Не очікував такого від китайця. Дуже добре тримають дорогу. У дощ тримає добре. М'яка і зовсім не шумить на різних швидкостях.
Наверное лучший вариант за эту цену.
Хороша резина за свої гроші.
Баланс ціни та якості.
Гарний варіант за такі кошти!Стоїть на малованажному груз.авто Foton як ведучка,все нормально.Відпрацював на ній 2 місяці без питань.Рекомендую
Швидко зв'язалися, швидко прийшла резина. Збалансувалася чудово в болоті та на мокрому асфальті нарікань не маю гребе добре буду чекати зими
Шини купувались для авто, що поїхало на фронт. Зауважень нема, дякуємо. Слава Україні! Смерть москалям!
Співвідношення ціна і якість на 5+
Чудові шини за свої гроші. Зимові буду брати також цього виробника. Дуже вдячний консультанту який мені їх порекомендував
Чудова гума в даному ціновому сегменті. Не шумна, в міру м'яка, комфортна при їзді та з гарною керованістю. Я на мене нічим не уступає моїх попередній гумі Nokian Normand SX2, як виявилось Arivo Ultra ARZ5 не така шумна.
добре тримае дорогу,по шумності на 4 с плюсом вцілому гарна гума за такі гроші
Майже все влаштовує ціна якість
Взяли на літо, гарно тримають дорогу. Керованість добра
Приємні відчуття
Менеджеры магазина сработали идеально принимаю внимание то что я не смог вовремя забрать колеса тем не менее они пошли на уступку и ещё подождали 5 баллов
Швидко отримала замовлення. Зауважень не має. Перед цим на авто була резина Hankook , то різницю поки не відчула. Дякую
Резина начебто не погана. Проїхали біля 3 тис. місто за містом, швидкість до 140 км/год. Машина для душі 31150 двигун Крайслер
Чудова гума, однозначно рекомендую.
За свою цену пойдёт
Катаюсь пару місяців на цій резині, не шумна, не тверда, для міста абсолютно підходить, на трасі теж дорогу тримає норм
Ціна і якість продукції на рівні.
Не очікував такої якості за таку ціну. Залишилося визначити яка зносостійкість
Перший сезон гума, за ці гроші сподобалась.
Шини по якості дуже гарні, обслуговування швидке та професійне
За таку ціну супер.
Хороші шини
Ціна,якість все сподобалось!
Ціна опис відповідають з даними і інтернет магазині.Віправили швидко.
Даже гарнитура резина не гудит и мягко едет ,советую
Гарні шини за свою ціну,рекомендую
Чудова гума!
По управлении на дороге она лучше чем Goodyear eagle spotr
Чудова гума за свої кошти. Не шумить, тримає дорогу нормально як в дощ так і суху погоду. Дякую.
Добра резина за адекватну ціну.
Дуже сподобалося, ціна і якість відповідають, не поганіше за більш дорогі бренди
Обслуговування на відмінно, шини хороші.
Резина добра,але трішки жорсткувата,але для наших доріг саме те.
Хорошая резина очень мягкая
Нормальные шины,не хуже ханкука На трассе держит отлично В дождь вытормаживался,справилась отлично Цена качество отличное
Купив гарні шини, задоволений. Відправили досить швидко. Дякую.
Резина мені сподобалась дякую
Шины супер
Три месяца пользуюсь полет нормальный😀
Дуже вражений якістью шин!!! Рекомендую, зрозуіло що вагався але - задоволений вибором.
Резина сподобалась. Зараз планую брати літню теж цієї марки
Замовив на цьому сайті вже другий комплект гуми Arivo, один для паркетника, інший для легкового універсала. Дуже задоволений якістю шин, не чекав такої поведінки на дорозі в суху і мокру погоду, ще й за таку вартість. Однозначно рекомендую цей магазин і шини цього виробника.
Непогана резина, не вонюча, м'яка. Гарно рулиться. Подивимось через місяць. Їжджу 4 дні. Поки все норм. Шумновата, як тролейбус) Но за такі гроші, я вимимикаю слухавку резини!))) За ціною одного мишлена, купуєш два колеса! Клас! Мені поки подобається.
Дуже гарнi шини на свою цiну! Дуже комфортнi як для Харькова! Катаю другий комплект, перший пройшов40т , купив новый вже поставив! Режим такси!
Шини тихі, м'які. Відбалансувались дуже добре, за словами майстра. Сподіваюсь, будуть стійкими до зносу.
Довго вирішував які придбати шини.Попередні були Nexen, відслужили добре. Прочитавши відгуки, на цей раз вирішив взяти Arivo..Шини сподобались,помірно мягкі, виготовлені якісно, балансуються відмінно. На дорозі ведуть себе чудово.. Поки що задоволений. Навіщо переплачувати за бренд?? Хоча вирішувати собі має кожен... Дякую менеджерам компанії за оперативність та професіоналізм.
Нормальна резина, нічим не гірша наприклад за корейський Nexen. Рекомендую. Балансується ідеально.
👍
Резина супер, за такие деньги класс!
Добре гребе, жодного разу не застрягли в критичних ситуаціях. Хлопці дякують за пораду в підборі.👍
Отличная резина из недорого бюджета, не думал что китай может так порадовать та ещё за такую цену. Самое приятное что она мягкая и ямы гдотает на ура.
Поставив 1 березня після зимових. Перших кілька кілометрів відчуття, що звикає автомобіль до шин, шумність більша ніж у зимових, проте день-два за рулем, звик. Виявилось, що цілком пристойні шини за невеликі гроші.
Сайт рекомендую. Менеджер порекомендував шини Arivo,,доставка 2 дні. В їзді побачимо..
Супер дякую
Нормальна резина,по снігу,каші їдуть добре.Рекомендую!
Рекомендую
Вот и снег и лед и гололед:-итог 5баллов. Резина отличная,а цена еще лучше. Рекомендую берите и не раздумывайте!!!
Шины просто кайфовые! За такую стоимость просто ТОП! Мягкие, шума нет, дорогу держит на столько уверенно, что складывается ощущение, что это какой то премиум!!!!
Обслуговування на вищому рівні. Про резину насправді тихо в авто як на літній. Мокра дорога керованість та гальмування добре.По льоду або по накатаному покриті дуже непогано здивувала.По снігу пока не можу нічого сказати.
На моё удивление шины просто супер, на снегу себя ведут просто прекрасно. На льду нужно дружить с здравым смыслом и не давить на газульку и все будет прекрасно лезут на подъем как положено. За эту цену шины просто сказка. Посмотрим на их прочность по износу на сколько сезонов их хватит. Прошлую зиму ездил на кумхо также липучка но они были не много шумноватые по сравнению с этими.
Зимова гума за свої гроші -чудова. Поки що не потрапив в великий сніг, але з маленьким снігом та ожеледицею справляється. Калюжі тримає без планування, досить тиха. Ще і антібардюр є. Чекаю на великий сніг для тестування. На балансуванні не був присутній, але звернув увагу що багато грузків навісили.
Делал заказ первый раз всё понравилось оперативный подход менеджера заказ доставлен быстро и вовремя успели обуть до не погоды большое спасибо менеджеру за скидку для ЗСУ есть ещё люди которые понимают что война ещё продолжается до нас это важно спасибо большое вам за помощь, резиной довольны.
Начну с сервиса,все отработано четко!!!Связались быстро, отправили ещё быстрей.Поставил и сразу мокрый снег выпал для тест-драйва)))Температура за бортом -4,шумность нулевая, немного появляется при 120(может даже это асфальт такой, а не резина), аквапланирование-отличное, в руль не отдает.Снежную кашу и грязь проходит на ура.Тормозит отлично на снегу, за лед не скажу, будем пробовать дальше, отпишусь.Резина отличная,а если учитывать приятным бонусом скидку и супер быструю доставку,то смело могу рекомендовать для покупки.
Непогана резина, доволі тиха, мʼяка. Були питання по 2 колесам при балансуванні, за свої гроші непоганий варіант
Что за диски на первом фото?))
Шини хороші, безшумні, але коли їдеш по мокрому асфальті на швидкості близько 110 км/г є невеликий гул, коли набираєш швидкість десь до 115 км/г або скидаєш до 100 км/г цей гул зникає,  можливо це щє залежить від асфальту, на мокрій траві теж не сковзить та виїжджає під гору добре, на швидкості 80 км/г проїхав по калюжі машину не кинуло дорогу тримало, цю резину купив вперше, після перевірки на льду доповню своє враження, а зараз поки задоволений ціною та якістю шин. Замовив у неділю, мені зателефонували десь за 10 хвилин, а може і менше, дали відповіді на всі питання, у понеділок відправили, враження приємні від сайту та менеджерів, усім рекомендую замовляти тут.
Резина хорошая, мягенько и плавно машина идёт, только переобул, 2 колеса без проблем, а два еле отбалансировали, а так ждём снег и лёд.
Дуже хороші шини за свою ціну . Таких ніде не знайлеш
Вчера (3.11.) поставил на заднюю ось (отзывов мало, поэтому не стал рисковать ставить на перед). Первые впечатления: мягкая, не шумная, неровности проезжает мягко и комфортно. Спереди стоит зимняя дебика, в такой комбинации дорогу машина на скорости держит хорошо. После обед был дождь, ехал по трасе, задок не кидало и в повородах не заносило.
Можна купити в оплату частинами, це добре
Дякую за увагу і швидку доставку. Шини тихі. Випаде сніг, доповню відгук.
Складає враження набагато вищої цінової ланки, тихіша ніж літній матадор. Оцінка 10 з 10, рекомендую.
Хороша резина рекомендую
Резина за свою ціну підійде тільки в дощ не хватає щеплення
Цієї фірми була літня резина яка мені сподобалася вирішив на зиму замовити і зимову !!один день поїздив наразі можу сказати що не шумна !!сайт рекомендую краще чим інфошини!!швидка доставка приємні і ввічливі менеджери порадили пояснили !!!
Чудові шини!
Купил данную резину уже вот под конец сезона, так как та что стояла сильно износилась, понравилась цена и по отзывам почитал что неплохая. Первые ощущения приятные - машина едет мягко и резина вроде как бы тихая в ходу. На мокром асфальте пока не проверял. Более детально отпишусь уже по весне.
Шинами задоволений,після старих Firestone набагато кращі,менш шумні,м'якші і краще тримають дорогу. На сухому асфальті проблем з керованість і тормозінням не мають. Стійкість до ударів прошли зразу після покупки (їздив до тещі на Вінниччину, туди й назад 600км. Відрізок дороги Бердичів-Хмільник витримали без пошкоджень,хто їздив знає яка там дорога. За 1,5 місяці проїхав на них 1700км,зносу протектора поки немає. На даний момент шинами задоволений. Єдина неприємність спіймав саморіз,але купляв шини з додатковою гарантією і компанія Шини&диски компенсувала ремонт.
Вчера купил резину на Славуту, по цене огонь 🔥🔥🔥 , балансировка тоже все ок, шума нет. Но на мокром асфальте немного стрёмно.. может это дело привычки. Я рекомендую резину
На фото четко видна отбортовка по канту. По факту ее нет.
Гарна гума користуюся недавно все подобається!!вибирав із не дорогіх не пожалів що вибрав китай
Дуже задоволений гумою , Відповідно якість відповідае заявленим коштам. Окремо велика вдячвість менеджерам за своечасні підказки.
После покупки авто, на нем стояли wredestein всезезонка. Был шум, как от подшипника и слегка тянуло в сторону. Грешил на ходовую,но на сто проблем не нашли. Брать дорогую смысла не было, поэтому решил рискнуть с Китаем. Не пожалел. Ушёл шум и перестало вести. Трассу держит хорошо, в дождь не ездил. За свои деньги резина хорошая.
Супер! Сначала сомневался! Приехала резина на следующий день после заказа) Поставили. Нарадоваться не могу, дорогу держит лучше чем я руль двумя руками))) РЕКОМЕНДУЮ!
Замовив весною цього року дану гуму, спочатку вагався про те вирішив спробувати. Дуже вразила якість в позитивну сторону! Гума не дуже шумна, тримає авто на дорозі і в поворотах. Потрапив у дорожню пригоду, влетів у вибоїну на дорозі, погнуло диск про те гума витримала, не повело, гуль немає. По зношеності поки що норм(не дріфтую, в повороти зі свистом не входжу). Їздив в гори, по пересіченій місцевості також веде себе не погано. Цікаво на скільки часу її вистачить, час покаже)
Задоволений дякую!
Дуже задоволений покупкою. За невелику ціну отримав резину, якою повністю задоволений.
Чудова гума. Їздив на різній, і дешевій та дорогій. Та тут консультант порадив якби "китайську" прекрасна гума, тихенька, навіть тихіша за ціновою політикою до 1800 грн. Замовлення надійшло вчасно. Менеджери магазину, вам респект. Все швидко та якісно
Якість краща за ціну...
Я задоволений своїм вибором - надійність, якість і доступна ціна. Рекомендую
Брали на бусік який їздить переважно містом , встали без проблем, водій задоволений, нарікань не було за 3.5 місяці використання.
Купував по пораді менеджера, потрібні були бюджетні шини але як то кажуть не найгірщі, до цього їздив на тріанджел до того як на ним підвищилась ціна, різниці між ними не помітив
Бюджетність цих шин не вплинула на їх продуктивність. Вони гарно гарно балансуются, та не шумлять при їзді.
Відмінні шини за помірну ціну! Виконують свої функції на п'ятірку.
Колеса справді для неспішної їзди, і на мокрому і на сухому асфальті- очікував кращого . Колеса м'які, по шуму- терпимо. перші 300 км трошки шуміли, далі суб'єктивно шум ніби зменшився.
Мені сподобались, шини стійкі до зношування.
Висока якість та доступна ціна. Вони добре тримаються на дорозі навіть при дощі
Гума не шумить, мягка, ціна файна. Подивимось скільки прослуже, неділю їжу все добре. Магазину лайк!
Купувались шини для польових умов, все надійно, гарно відбалансувалися , використовую вже декілька місяців, нарікань немає, думаю ще 2 брати в найближчий час
Шини мають надійне зчеплення з дорогою, навіть на мокрій дорозі.
За таку ціну відмінно. Гума мяка. Протектор ціпкий. Як будуть експлуатуватися подивимось.
Я задоволений покупкою цих шин. Вони дуже тихі та комфортні під час поїздок на тривалий відстані
Шини дуже сподобалися. По перше не висока ціна, по друге гума дійсно якісна, хоч і виробник Китай. По трасі не шумні + є впевненість при їзді за містом, бо по малюнку протектору видно що з невиким бездоріжжям вони впораються без проблем
Шини м'які, комфортні. Боковина м'яка, але не тонка. Для комфортної, не агресивної, їзди відмінно підходять. На сухому та мокрому асфальті гальмують добре, машина керується впевнено. Підвищеного шуму від шин не помітив. Єдиний мінус - всі 4 шини не змогли нормально одягнутись на диски, щоб одягнути качали до 6-8 атм.
Шини класні. Вперше брав Китайскі, трохи переймався, але коли потримав їх в руках - всі сумніви розвіялися. По місту зовсім не шумні. На великій швидкості на трасі шум трохи додається, але я навіть не можу зрозуміти то від шин чи від вітру. Магазин відпрацював на 5,через 10 хвини після замовлення мені перетелефонували, підтвердили замовлення, а через годину я вже забрав шини
На мою думку гарна якість за доступну ціну. Рекомендую. Також одобрили хлопці з сервісу шиномонтажу.
Нормальна резина за не великі гроші. Азіацькі бренди давно на нашому ринки витісняють європейські. До цього їздив і на інших китайскіх шинах, ці здалися кращі за попередні. Навантаження тримають добре, кілька разів доводилося вантажити авто по максимуму на невеликі поїздки, з шинами нічого не відбулося, все витримали. На трасі також все ок як на сухому асфальті так і в зливу. На даний момент в мене питань чи претензій до резини не має ніяких, зроблені на совість.
Купив шини Arivo Premio ARZ 1 в цьому магазині, одразу і перевзувся на місці. Одразу ж поїхав на дачу. Шини дуже добре тримають дорогу навіть без обкатки. Шуму взагалі не виявив. Гальмують добре, хоча температура була тоді близько 5 градусів тепла. Гальмував з побоюванням, але потім зрозумів - гальмують чудово навіть при такій температурі. Після того багато вже поїздив, враження тільки позитивні. Однозначно рекомендую ці шини до покупки.
Хотів поставити на перше місце ціну, але все-таки перша з переваг це дуже міцні боковини і самі покришки якраз для наших доріг, особливо якщо їздити по колдобинах і грунтових дорогах де гравій і каміння. Гума показала себе дуже витривалою, пару разів влітав в "окопи" гриж немає. Для SUV або 4х4 непогано прохідна, але не треба її переоцінювати (це все-таки дорожня гума) Не шумна. Воду відводить відмінно. Як на мене так трохи жорстка. Сильною колією буває гуляє трохи, але не критично. Довго бентежив напис маде ін китай, але ризикнув і не шкодую. Шинами дуже задоволений
Проехал уже 2т км. Вот что могу сказать – шина показала себя достойно. Конечно, это не премиальный бренд, но за этц цену сложно найти что-то лучше. Боковина довольно крепкая, шишки не набил, хотя довольно часто ездил по очень разбитым дорогам. На мокром асфальте ведёт себя хорошо, не буксует при резких старта. Аквапланирования на скорости тоже не ловил, хоть и ехал пару раз в дождь на большой скорости по трассе. По итогу за свои деньги – отличные шины, если бюджет позволяет – можно взять что-то подороже, но вопрос в том, стоят ли другие шины что бы за них переплачивать.
Шини працюють чудово на різних типах доріг: від снігу до льоду. Навіть на слизькому асфальті, я відчуваю повний контроль над автомобілем.
Шины просто пушка, поставил комплект разношироких на БМВ Х5. У протектора большие канавки, интересный рисунок на мой взгляд. Шины отводят на 5+ Зацеп лютый, люблю иногда с места тапок в пол, пробуксовки не было, вгрызаются в асфальт как в сухой, так и в мёртвый просто мёртвой хваткой. Та скорости 150+ критического шума в сало нет, проверено на трассе Харьков-Днепр. По крепости пока замечаний нет, в ямы хоть и попадал, но они были небольшие. Плохо что маленький выбор размеров, так бы поставил ещё и на второе легковое авто.
Запобігають ефекту ковзанки)) на засніженій дорозі. є ефективними, а мої поїздки в зимові умови стали безпечнішими.
Придбав ці шини у 2022р. За цей час проїхав на них асфальтом і піском і щебенем. Для своєї ціни шини відмінні. На мокрій дорозі поводяться непогано. Зчеплення з дорогою (будь-яке покриття) - відмінне. На швидкості в 150 км/год жодних проблем. Відбалонсувалися на ура, 2 шини без грузів, на дві інші невеликі грузи причепили. Друг купив собі такі ж на інше авто, йому здаються галасливими, але думаю тут проблема у різній шумоізоляції автомобілів.
Зупинився на цих шинах після консультації з менеджером. Потрібні були надійні, але не дуже дорогі. Поки проїхав не дуже багато, але враження тільки позитивні. По перше ціна, вона значно нижча ніж на інші бренди. Сама гума виглядає доволі добре, хоч і Китай, але одразу видно що робили на хорошому обладнанні, не якийсь ширпотреб. Збільшення шуму на трасі не відчув, до цього були Хенкуки. Як на мене – стало навіть тихіше. На мокрому асфальті машина веде себе добре, може це поки нові, але це покаже лише час. Шина хоч і жорстка, але кожну яму я не відчуваю, невеликі шина гасить, тому доволі комфортна. До цього на китайських не їздив, поки все подобається, подивимось що буде далі.
Шини мають відмінну стійкість до зношування, навіть після тривалого використання структура протектора залишається незмінною.
Хороша гума за свої гроші. По місту на 5, якщо по трасі на великій швидкості їхати, як на мене уступає європейським брендам, але і ціна в неї не така як у них.
По бруду дуже гарно себе показали
По бездоріжжю на 5, по трасі на швидкості гучні, але майже всі АТ такі 😊
Обирав по ціні. Дуже здивували
Ці шини пропонують надійну та покращену тягу на снігу. Я вже не стресую, коли доводиться проїжджати по завалених дорогах.
Я дуже задоволений вибором цих зимових шин. Вони надійно виконують свої функції і допомагають мені подолати будь-які зимові перешкоди на дорозі.
Очень не плохие шины за свои деньги! Бездорожье-отлично. Не МТ конечно,,но на каждый день более чем! На разных дорогах был. Асфальт - отлично. Снег рыхлый - хорошо. Снег умятый - нормально. При низких температурах (до -15) сохраняет достаточную для торомжения эластичность.. Песок – хорошо. На полном приводе по песку нормально тащили. Грязь – хорошо, на мой взгляд недостаточно цепкий рисунок, а может я просто хочу что бы они вели себя как МТ и по этому придираюсь.
Шини гарантують відмінне гальмування на мокрій і засніженій дорозі. Це робить їзду безпечною і забезпечує додатковий спокій під час зимових поїздок.
В теплий період зарекомендували себе дуже непогано, навіть по снігу трохи поїздив, але дуже не раджу таке робити, особливо при ожеледиці. Все ж таки вони розраховані на асфальт + бездоріжжя.
Мій автомобіль став набагато більш стійким і маневреним після встановлення цих зимових шин. Я відчуваю повну контроль над керуванням в будь-якій ситуації.
Вдячний виробнику за чудову роботу з хорошим гумовим сплавом, який не затвердіється при низьких температурах і зберігає еластичність.
Шини мають відмінне зчеплення на різних швидкостях. Це дозволяє мені безпечно рухатися як в міських умовах, так і на шосе.
Дуже гарно себе показали на трасі
Вражений керованістю цих шин на засніженій дорозі. Вони чудово реагують на мої команди і забезпечують стабільність під час поворотів.
Почав експлуатувати вже ближчий до осені. Купив гуму за рекомендацією менеджера магазину та ціною до цього катався на Goodyear. При експлуатації отримав масу задоволення дуже адекватна м'яка гума добре тримає дорогу суху і мокру. Аквапланування помітив на швидкості більше 80 км. З приводу зносостійкості чітко сказати не можу прокатав тільки сезон По шуму теж я не естет мене влаштовує. Читав відгуки що слабкий борт і на великих ямах з'являється грижа вибачте але і на Goodyear у мене на ямі була грижа так що це не показник, все залежить від розміру ями та сили удару. Вважаю, що гума повністю виправдовує свою ціну по відношенню до якості. Це моя суто особиста думка надалі Вам вирішувати мені дуже сподобалася.
Дуже сподобалися ці шини. Бюджет був невеликий. Зупинив вибір на цих шинах за рекомендацією магазину. І чесно кажучи, не розчарувався жодного разу. В міру м'які, зручно їздити. Тихі. Дуже добре поводять себе як на сухому, так і мокрому асфальті. Дуже стійкі до аквапланування. На трасі на досить великій швидкості влітаєш у калюжу. Чітко йде прямою. Жодного натяку на знос убік і на втрату керованості. За три місяці експлуатації недоліків не виявив. Однозначно можу рекомендувати до покупки.
Я вражений відмінною стійкістю цих шин на льоду. Вони зберігають відмінний контроль над автомобілем навіть у найскладніших зимових умовах.
Купляв в липні, по асфальту в міру гучні, на мокрій дорозі нормально тримають, по бездоріжжю не гірше європейських брендів.
Після Мішлена трохи шумнувата, але ціна перебиває цей недолік. Трасу тримає добре, аквапланування не помітив, на мокрій дорозі майже як на сухій поводиться
Прикольні шини, не очікував такого від Китая. В порівнянні з іншими шинами, які були до цього – трохи жорсткіші, але на мою думку це на краще, не так сильно будуть стиратися. Дискомфорту не помітив, дехто каже що на жорстких шинах відчутно кожну нерівність, в мене такого не має, навпаки, коли потрапляю у великі ями менша вірогідність шо вилізе шишка. Дорогу тримають добре і по місту і на трасі. По мокрій дорозі теж чудово себе показали, машина не пливе, добре слухається керма
Добрый день! Скажу честно и прямо не стоит покупать дорогие бренды . На этой резине езжу 4-й месяц . Абсолютно все в ней устраивает. Мягкая, безшумная , износ нормальный . режим скорости от 40- 160 км/ч . по сухой дороге ведёт себя отлично .При спокойной езде хватит на долго . Торможение отличное. Да и в повороты входит хорошо. До этого ставил Премиори , разница ощутима. За свои деньги действительно отличный вариант, если не гнаться за понтами и именными брендами.
Їжджу на Рено Трафик, пробіги приблизно 70-80т км на рік, траса місто у співвідношенні 70/30. Шини показали себе добре, в міру жорсткі, не сильно стираються, тут дуже важливо не перевантажувати авто. Боковина добра, по нашим дорогам шишок досі не набив. Тріщинами не пішла, як це буває у деяких інших брендів. На цей час вибором шин залишився задоволений. Менеджеру магазину хочу подякувати, що порадив звернути увагу на цю модель, до цього не чув такий бренд взагалі.
Хорошие крепкие шины. Очень понравились
Не чекав від цієї гуми такої якості та комфорту. Супер ціна, доставка вчасно та без проблем, дякую менеджеру та самому магазину. Шум понад 100 км/год. помірний, м'який хід по мокрому асфальту, калюжі ріже на ура. Добре поводяться на ґрунті, піску, скрізь проїжджає без проблем. По полям та в лісі на них їздити одне задоволення, але при цьому не має дискомфорту на асфальті. Жодних пошкоджень шин за весь час не виявлено. При зміні на зимову гуму провів огляд – візуально задоволений зносостійкістю.
За свої гроші і неї жодних мінусів. Пробував різні китайські шини, ці в списку кращих. Але якщо розраховуєте що во замінить вам Мішку чи Контік, які коштують в двічі більше – то ви сильно помиляєтесь.
За свои деньги лучше не найти
Пробег на них пока что только 11 тыс. км., но за это время были как короткие, так и длинные поездки в разных погодных условиях. Торможение, управляемость, поведение на мокрой дороге - все в порядке. В отзывах читал, что шумные, но я бы так не сказал - на низких и средних скоростях шума нет, на высокой скорости шумят шины любого производителя. До этого ездил на именитом европейском бренде и единственная принципиальная разница, которая бросается в глаза - это разница в цене. Возможно, износостойкость в итоге будет хуже, но за эту цену можно менять их раз в 2, а не в 4 года, при этом оставаясь в плюсе. Резюмируя, скажу, что за свои деньги это нормальные шины для человека со спокойной манерой вождения.
Чудова гума, трохи жорсткувата на мій погляд, зовсім не шумна, малюнок дуже схожий на Піреллі
Пользуюсь 3 месяца. Резина понравилась. Тихая, мягкая, в движении комфортна. При экстренном торможении на асфальте не проскальзывает. Качество изготовления - на уровне, при монтаже для балансировки потребовалось всего пару небольших грузиков. В лужи при большой скорости не влетал, а при небольшой (60 км/ч) аквапланирования нет. По моим ощущениям эта резина определенно лучше заводской. Купил бы еще? Определенно - ДА. тем более по такой цене. Покупкой остался доволен, спасибо магазину.
Вперше купую китайську гуму, і чесно сказати здивований. За таку ціну мені здається їй рівних нема. До цього їздив на мішлен прімасі hp, яка із заводу стояла на машині і була вже стерта в нуль. Що можу сказати-проїхав на ній вже більше 5000 км і дуже задоволений, так це не мішлен, та трохи жорсткуватий у порівнянні з мішленом (але в моєму випадку це плюс) доводиться дуже багато їздити по трасі, де якість доріг інколи жахлива, проте скільки разів влітав у великі ями жодного разу не гнув диски і не псував гуму (при тому, що колеса у мене зараз на 16" а до цього їздив на 15" на мішлені, так вмотав два диски і одну покришку) Висновки робить кожен сам, ну а я для себе вирішив, що в майбутньому буду брати ще такі шини.
По грунтовке просто топ
Не дуже сподобалось поводження на мокрій дорозі на швидкості 150+, мабуть вона на таке не розрахована. Для їзди по місту – дуже хороший варіант
Дуже сподобалось що майже не гудять на швидкості, боковина міцна, за свої гроші – топ
Дуже міцна, в мене 40 профіль, потрапляв у дуже великі ями, але жодних шишок чи порізів не було.
Їздив на шині досить мало, але зацей час можу зробити кілька висновків: - Шина чудово керується на сухому асфальті, на мокрому не їздив, але думаю теж не гірше. Шум є, але не критичний. За ці гроші – чудовий варіант
За свои деньги топ
Для міста чудовий варіант, шуму не помітив, керованість навіть по великим калюжам досить хороша.
За такие деньги просто супер
Хороші шини, по бездоріжжю гребуть на 5
Були побоювання, перший раз купив Китай, але в моєму розмірі були лише ці і треба було терміново їхати. Проїхав вже 8т, поки задоволений на всі 100
По грунтовке аналогов
По трассі дуже здивували.
2 місяці на них їзджу, враження тільки позитивні. Не очікував такого від Китаю
Чудова гума, після дюнлоп- відчуття набагато кращі. По співвідношенні ціна якість це топ.
Резина того не варта іхня літня ще +- а от зима жахливо стерлась за сезон і 10000км
Пересівши з м'якої гуми Goodyear, на цю гуму arivo, так перше враження що вона тверда, але до цього звикаєш.. Керованість в принципі адекватна.. Але коли на швидкості 130км, моє авто почало труханети, наче це вібромасажор або землетрус... Якось ссикітно далі розгоняти взагалі.. Тому враження не певні, наступного разу не буду вестися на Китай((
Як на мене то не дуже
Для зимы не очень
Резина огонь
Для такой цены резина удивила, мягкая чуть шумновата
Якщо їздити 60-80 і плавно розганятись то норм резина. Краща за преміорі
За рекомендаціями менеджера придбала arivo дуже задоволена. Живу в гірській місцевості і шини поводяться нормально, не знаю, як на льду, але в сніговій каші заносів нема.
Цінна- якість! Це той варіант коли не шкодуєш грошей .! Резина міцна . Ніяких зауважень не маю !
Резина небезпечна на мокрому асфальті
За свої гроші гарна резина. Але не на всіх поворотах впевнена у своєму авто. Все ж таки на зиму треба брати надійнішу.
Ці шини мають тривалий термін служби, їхній протектор ще залишається глибоким після кількох сезонів використання.
Нові зимові шини зменшили шум під час їзди. Тепер я можу насолоджуватись тихою і комфортною поїздкою в зимовий період.
Підвищене зчеплення зі снігом і льодом допомагає мені впевнено рухатися по крутих підйомах без будь-яких проблем.
1 рік
розширеної гарантії на всі види пошкоджень
14 днів
на обмін або повернення
Cвої склади
в Києві, Харкові, Одесі, Львові та Дніпрі
98% користувачів
позитивно оцінили нашу роботу
Офіційні представники 
Nokian, Michelin, Continental, Goodyear
Потрібна допомога?
Потрібна допомога?
Легко, коли працюєш з експертом

Інші зимові шини

Kenda K701 Winter
Тип автомобіля: мотоцикл
Kenda K701 Winter
Артикул 22213-T672
None
Ціна від
1 259 ₴
Rosava WQ-101
Тип автомобіля: легковий
Rosava WQ-101
Артикул 22451-T97
None
Ціна від
1 273 ₴
Windforce Snowblazer
Тип автомобіля: легковий
Windforce Snowblazer
Артикул 22177-T926
None
Ціна від
1 311 ₴
Doublestar DW08
Тип автомобіля: позашляховик
Doublestar DW08
Артикул 22228-T480
None
Ціна від
1 334 ₴
Sunfull SF 982
Тип автомобіля: легковий
Sunfull SF 982
Артикул 22113-T593
None
Ціна від
1 342 ₴
Ovation W-586
Тип автомобіля: легковий
Ovation W-586
Артикул 22114-T768
None
Ціна від
1 343 ₴
Sonix Winter Xpro 888
Тип автомобіля: легковий
Sonix Winter Xpro 888
Артикул 22251-T624
None
Ціна від
1 345 ₴
Aplus A701
Тип автомобіля: легковий
Aplus A701
Артикул 22222-T995
None
Ціна від
1 352 ₴
Mirage MR-W962
Ціна від
1 404 ₴
Triangle WinterX TW401
Тип автомобіля: позашляховик
Triangle WinterX TW401
Артикул 22209-T549
None
Ціна від
1 455 ₴