
Відгуки про шини Arivo Winmaster Prox ARW3
452Фото від покупців
На Hyundai h1
СТАЖ > 20 років
Відгук про товар: Arivo Vanderful A/S 205/70 R15C 106/104R
Хороші шини, відбалансувались супер з мінімальними грузками. На мокрій та трохи засніженій дорозі добре тримають в смузі. При навантаженні теж показали себе добре. Якоїсь відчутної шумності не помітив. Два місяці, 3000 км, політ нормальний.
Переваги: Ціна/якість
Недоліки: Не знайшов
100% користувачів вважають цей відгук корисним
На Ваз 2112
СТАЖ 12 років
Відгук про товар: Arivo Winmaster Prox ARW3 175/70 R13 82T
Проїхав на ній вже приблизно 4000 км при правильній блансеровці на даний момент стерлися лише шипики оті що як волосина а протектор ще як новий і це літом чекаю на зиму щоб спробувати як на снігу .поки що цілком задоволений рекомендую👍👍👍
Переваги: Доволі стійка при умові правильної балансировки
Недоліки: Не виявив
100% користувачів вважають цей відгук корисним
На Шевроле седан
СТАЖ 17 років
Відгук про товар: Arivo Winmaster ARW2 205/65 R15 94H
Очень доволен резиной. За эти деньги она вообще идеальная, приятно порадовала. Езжу на ней и зимой и летом))) Вторая машина, так экономлю на резине. Кто думает брать или нет, смело берите. Китай уже тоже разный и переплачивать большие деньги за именитый бренд, есть смысл, когда есть лишние деньги. А если нет лишних, то эта резина супер. Разочарованы не будете.
Переваги: Очень приятная резина. За такую цену так вообще!
Недоліки: Не нашел. Езжу на ней и зимой и летом, хоть она и зимняя)))
100% користувачів вважають цей відгук корисним
На Hyundai Getz
СТАЖ 18 років
Відгук про товар: Arivo Carlorful A/S 185/65 R14 86H
Для міста гарна гума-м'яка,керована.На трасі трохи шумить.Керованість при 120км/г нормальна, гальмує теж добре.Гума повністю влаштовує за данну ціну(але подорожчала з моменту купівлі-була 1650грн)
Переваги: М'яка для міста,добре переїздить трамвайні колії та інші нерівності.Ями теж добре проковтує.Накат по трасі теж добрий
Недоліки: За таку ціну немає.
100% користувачів вважають цей відгук корисним
На Hyundai Ioniq
СТАЖ 14 років
Відгук про товар: Arivo Winmaster ARW2 205/55 R16 91H
Достойні шини за свої гроші. Хоч і сильної зими не було в 2024-2025, але все ж в засніжені дні резина показала себе на всі 100%. М'яка, хороший протектор, вигрібала кругом, на льоду з розумом також гуд. Рекомендую
Переваги: Ціна і якість
Недоліки: За ці гроші просто нема
100% користувачів вважають цей відгук корисним
На Volkswagen t5
СТАЖ 15 років
Відгук про товар: Arivo Winmaster ARW2 215/60 R17 96H
Рекомендую цю резину. Вже проїхала 3000 км. Перевірена на льоду, по снігу на асфальті. Немає нарікань. Враження як від дорогої резини. Переобувся з Michelin ix ice snow. Сподобалась більше. Не стирається, іде м'яко. Не шумить. Керується дуже!
Переваги: Ціна, а їдешь як на дорогої
Недоліки: Немає
100% користувачів вважають цей відгук корисним
На Renault
СТАЖ 17 років
Відгук про товар: Arivo Carlorful A/S 205/55 R16 94V XL
Непогана гума, навесні/влітку відкатала без нарікань. Почекаю, що покаже взимку
Переваги: Ціна-якість
Недоліки: Поки не знайшла
100% користувачів вважають цей відгук корисним
На Passat b6
СТАЖ > 20 років
Відгук про товар: Arivo Winmaster Prox ARW3 235/45 R18 98H XL
Купив нову зимову гуму в розмірі 205/55/16, дуже задоволений, від'їздив сезон, знос не великий, не шумна, м'яка, дорогу тримає, думаю що краще нова Китай ніж б/у бренд.
Переваги: Ціна, не погана якість
Недоліки: Не виявив
100% користувачів вважають цей відгук корисним
На Ніссан Навара
СТАЖ > 20 років
Відгук про товар: Arivo Winmaster ARW2 265/65 R17 112T FR
Резина супер,особливо за свої кошти. Дорогу тримає,вигрібає супер,нерівності гасить. Використовую на бойовій машині в зоні бойових дій замість грязьової,справляється.
100% користувачів вважають цей відгук корисним
На Фіат Дукато
СТАЖ 12 років
Відгук про товар: Arivo Winmaster ARW6 215/65 R16C 109/107R
Хороші колеса та приємна вартість
100% користувачів вважають цей відгук корисним
Відгук про товар: Arivo Winmaster ARW2 195/65 R15 95T XL
Купувала зимову гуму Arivo Winmaster ARW2 195/65 R15 95T XL, автомобіль Шкода Фабія універсал.До цього була взута в Goodyear. Arivo нічим не гірша за відомі бренди,довго не залишала відгук,тому що чекали зими щоб випробувати...того ж снігу чи льоду.Нарешті нас зима порадувала тому хочу сказати,що все на 5 окрім упоавління на ожеледиці,але це ж не шип.Так що гума супер,рекомендую...загалом оцінка 5)
100% користувачів вважають цей відгук корисним
На Течик
СТАЖ > 20 років
Відгук про товар: Arivo Winmaster ARW6 205/65 R16C 107/105R
Колеса поїхали на фронт, катають. Поки активного снігу не було, но думаю будуть грести.
Переваги: За ці кошти і знижку для котиків, номас.
Недоліки: Авжеж хотілось би безкоштовно для війноньки.
100% користувачів вважають цей відгук корисним
На Citroen
СТАЖ 20 років
Відгук про товар: Arivo Carlorful A/S 195/65 R15 95V XL
Не очікував такого від цієї резини. Як правило, пишуть гарні відгуки або недоліки але це дуже гарна резина за свої гроші.
Переваги: +
Недоліки: -
100% користувачів вважають цей відгук корисним
На Ford Transit
СТАЖ > 20 років
Відгук про товар: Arivo Winmaster ARW6
Хороші шини, взяв по рекомендації друга і не шкодую. Місто траса машина йде впевнено хоч пуста хоч з вантажем, стирання помірне, на снігу на тверду 4+ на льоду не ідеально, але були в мене дорожчі бренди котрі поводили себе значно гірше. Однозначно рекомендую тим хто шукає недорогі, але хороші колеса
Переваги: ціна, керованість
100% користувачів вважають цей відгук корисним
На VW Crafter
СТАЖ > 20 років
Відгук про товар: Arivo Winmaster ARW6
Брав під кінець зими на 2 авто одразу. Нарікань не маю, машина керується на них добре, по снігу йдуть добре, як і по асфальту. Малюнок чимось нагадує мішеліновський, за 2 місяці їзди по снігу і 2 місяці весни недоліків не виявив, скоро вже буду ставити їх знов, бо температура падає.
100% користувачів вважають цей відгук корисним
На Ford Transit
СТАЖ > 20 років
Відгук про товар: Arivo Winmaster ARW6
Не погані шини, на мокрому асфальті добре тримають, керованість не зникає, керма слухаються на відмінно, не шумні в порівнянні з іншими, за цю ціну мабуть найкращій варіант
Переваги: ціна-якість
100% користувачів вважають цей відгук корисним
На Дастер
СТАЖ > 20 років
Відгук про товар: Arivo Carlorful A/S 215/60 R17 96H
Дякую за покупку, замовлення прийшло швидко. Знайшли те, що хотіли. Якість на висоті. Шини гарно тримають дорогу,комфортні в їзді.Машина стала більш керованою.., гальмування впевнене.Гарний малюнок протектора, відчувається, що шини надійні..Літо від'їздили, думаю, що і взимку не підведуть.
100% користувачів вважають цей відгук корисним
На Nissan
Відгук про товар: Arivo Terramax ARV A/T
Брали на машину хлопцям для специфічних поїздок по специфічній місцевості. Шини класні, свою роботу виконують як і хлопці, бонусом магазин ще й знижку дає на такі замовлення
100% користувачів вважають цей відгук корисним
На Mazda 2
СТАЖ 20 років
Відгук про товар: Arivo Winmaster Prox ARW3 185/55 R15 82H
За свої гроші резина - топ. Не шумить, дорогу тримає. Коли перевзував на літню резину шиномонтажники думали, що вона взагали нова і пробігу 1-2 тижні, але дружина усю зиму на нії їздила.
Переваги: ціна, комфорт.
Недоліки: за таку ціну - немає.
100% користувачів вважають цей відгук корисним
На Рено ZOE52
СТАЖ > 20 років
Відгук про товар: Arivo Winmaster Prox ARW3 195/55 R16 91H XL
Купив шини Arivo Winemaster ARW3 91H XL
Переваги: Легко і швидко відбалансувались. Доволі хорошо тримаються на дорогах з різноманітним покриттям. Хороший товар за свою ціну.
Недоліки: Поки не виявлено.
100% користувачів вважають цей відгук корисним
На Outlander
СТАЖ > 20 років
Відгук про товар: Arivo Carlorful A/S 215/55 R17 98W XL
Купила и осталась очень довольна. В Одессе можно сразу переобуть машинку там-же на Житомирской улице ( на складе). Все быстро и качественно. Кстати, там недавно и развал делают. Все очень профессионально и по приемлемой цене. Спасибо большое
Переваги: Цена - качество
Недоліки: Не увидела
100% користувачів вважають цей відгук корисним
На Kia Sorento
СТАЖ 20 років
Відгук про товар: Arivo Terramax ARV A/T 245/70 R16 107T
Гребуть шо дурні. Їхали на рівні з машинами на М/Т. Але по асфальту на 3 голови кращі ніж М/Т, неочікувано тихенькі. По снігу також гребуть чудово. Пробіг 5к, я задоволений, як далі буде - побачимо.
Переваги: Гребуть, тихі, м'які, міцні
Недоліки: ціна
100% користувачів вважають цей відгук корисним
На Volkswagen
СТАЖ 15 років
Відгук про товар: Arivo Terramax ARV Pro A/T
Відмінні універсальні шини. Дуже рідко коли шина, відповідаючи вимогам универсальности, має хороші характеристики практично по всіх основних пунктах, дані шини саме такі. Володію цими шинами у розмірі 285/65-R17 При ізді асфальтом - Шуму немає! (швидкість до 120) У поворотах машину тримають добре навіть натяку на замет немає. Відмінна курсова стійкість, при швидкості 120 – 140 км.ч. По бруду, піску, глині гребуть відмінно, гальмування хороше та прогнозоване. По снігу гребуть добре.
Переваги: Гребуть усюди
100% користувачів вважають цей відгук корисним
На Kia
СТАЖ 18 років
Відгук про товар: Arivo Terramax ARV Pro A/T
Шины мягкие, неровности проглатывают. По асфальту плывут, особенно ощутится это летом в жару. В меру шумные. Отбалансировались в среднем по 50 гр. на колесо. По грязи и песку машина идёт как влитая. В глину пока не удалось залезть, но думаю справится. Для повседневной городской езды не советовал бы. А вот если периодически выезжать на природу и бездорожье, то резина то что нужно со своими задачами справится. P. S. На машине резина смотрится очень дерзко.
Переваги: Качество и цена
Недоліки: нет
100% користувачів вважають цей відгук корисним
На SUZUKI
СТАЖ 12 років
Відгук про товар: Arivo Terramax ARV A/T
Купляли на волонтерське авто, яке часто їздить бо розбитим та зруйнованим дорогам, а часто і взагалі по повному бездоріжжю. Шини сподобалися, менеджер запропонував нам цю модель, для наших потреб те що треба, де треба вигребуть та й по трасі/місту хороша керованість + не має великого шуму. Сама гума дуже міцна, це теж для нас був важливий критерій, бо інколи не дуже зручно ставити запаску. На даний час шинами дуже задоволені, зо буде далі – покаже час, можливо допишу відгук.
100% користувачів вважають цей відгук корисним
На Nissan
СТАЖ 16 років
Відгук про товар: Arivo Terramax ARV A/T
Зупинив вибір на цій моделі, потрібна була нормальна АТ шина. До цього на таких шинах не їздив взагалі. По місту гучніше звичайних шосейних шин, на них не поганяєш 😊, але брав таку модель для їзди по лісовим дорогам. Показали себе дуже добре, всюди проїжджають, навіть по невеликій глині. У сильне бездоріжжя по болотах на них не їздив, туди щось ще агресивніше треба. По каменистим дорогам теж добре їдуть, дуже міцні, каміння боковину не порізало жодного разу. Спробував кілька разів по снігу – доволі непогано, але якщо під снігом буде крига – то починає плисти і машину трохи заносить. Не раджу займатися такими експериментами. Для моїх потреб резина підійшла на всі 100% в якість на 5+
100% користувачів вважають цей відгук корисним
На TOYOTA
СТАЖ 16 років
Відгук про товар: Arivo Terramax ARV A/T
Давно перейшов на АТ шини. Вважаю що для позашляховика, який хоч інколи з’їжджає з рівного асфальту цей варіант набагато краще ніж звичайні шосейні шини. Живу у приватному будинку за містом, тому для мене це найкращій варіант і я впевнений що в будь-яку погоду можу спокійно виїхати на своєму авто. Пробував багато інших брендів, від дешевих до іменних. Ця модель на мою думку дуже сильно претендує на місце в першій п’ятірці поруч з Гудрічами та Куперами. По асфальту вони зовсім не шумні, якщо річ не йде про великі швидкості на трасі, там будь-яка АТ буде гучна. Самі шини міцні, часто їжджу до каменистим дорогам, по піску та глині, шини ведуть себе добре, вс’юди проходжу без проблем. Дуже раджу тим хто хоче придбати хороші шини і не переплачувати за ім’я бренду.
100% користувачів вважають цей відгук корисним
СТАЖ 17 років
Відгук про товар: Arivo Terramax ARV Pro A/T
Це суміш А/Т із якостями дорожньої гуми. ДУЖЕ м'яка щодо нерівностей на асфальті. Невеликий шум "гудіння" тільки на поворотах на швидкості, коли протектор хапає повітря, на трасі досить тиха. Хороша стійкість до аквапланування, в розумних межах, звичайно. Бічний малюнок ближче до H / T, тому хороший в поворотах. Добре виводить воду та дає відмінний зачіп. Хороша розрядженість протектора, але по зносу буде видно. У цій моделі на мій погляд, ховається вовк в овечій шкурі! У що вона перетворюється при стравлюванні тиску!
Переваги: просто топ за ці гроші
100% користувачів вважають цей відгук корисним
На Рено колеос
СТАЖ > 20 років
Відгук про товар: Arivo Terramax ARV Pro A/T 225/60 R17 99H FR
Гарна резина дорогу тримають добре персоналу особисто величезне дякую допомогли з доставкою відразу встановив знижка 20% супер 5+
Переваги: Дорогу тримають чудово резина не дубова не гудуть
Недоліки: Не знайшов
100% користувачів вважають цей відгук корисним
На Матиз
СТАЖ > 20 років
Відгук про товар: Arivo Winmaster Prox ARW3 155/70 R13 75T
Не ожидал, приятно удивлен. Брал новую на перед, сзади стояла росава 101, подтоптанная. По снегу зад кидало сильно. Решил поставить и на зад, очень доволен, не жалею.
Переваги: цена
100% користувачів вважають цей відгук корисним
Показати ще
Олександр
Хороші шини, відбалансувались супер з мінімальними грузками. На мокрій та трохи засніженій дорозі добре тримають в смузі. При навантаженні теж показали себе добре. Якоїсь відчутної шумності не помітив. Два місяці, 3000 км, політ нормальний.
Петров Егор Витальевич
Проїхав на ній вже приблизно 4000 км при правильній блансеровці на даний момент стерлися лише шипики оті що як волосина а протектор ще як новий і це літом чекаю на зиму щоб спробувати як на снігу .поки що цілком задоволений рекомендую👍👍👍
Святослав
Очень доволен резиной. За эти деньги она вообще идеальная, приятно порадовала. Езжу на ней и зимой и летом))) Вторая машина, так экономлю на резине. Кто думает брать или нет, смело берите. Китай уже тоже разный и переплачивать большие деньги за именитый бренд, есть смысл, когда есть лишние деньги. А если нет лишних, то эта резина супер. Разочарованы не будете.
Іващенко Сергій Олександрович
Для міста гарна гума-м'яка,керована.На трасі трохи шумить.Керованість при 120км/г нормальна, гальмує теж добре.Гума повністю влаштовує за данну ціну(але подорожчала з моменту купівлі-була 1650грн)
Іван
Достойні шини за свої гроші. Хоч і сильної зими не було в 2024-2025, але все ж в засніжені дні резина показала себе на всі 100%. М'яка, хороший протектор, вигрібала кругом, на льоду з розумом також гуд. Рекомендую
Мусієнко Антон Сергійович
Рекомендую цю резину. Вже проїхала 3000 км. Перевірена на льоду, по снігу на асфальті. Немає нарікань. Враження як від дорогої резини. Переобувся з Michelin ix ice snow. Сподобалась більше. Не стирається, іде м'яко. Не шумить. Керується дуже!
Бєляєва Юлія Георгіївна
Непогана гума, навесні/влітку відкатала без нарікань. Почекаю, що покаже взимку
Иван
Купив нову зимову гуму в розмірі 205/55/16, дуже задоволений, від'їздив сезон, знос не великий, не шумна, м'яка, дорогу тримає, думаю що краще нова Китай ніж б/у бренд.
Штанько Вячеслав
Резина супер,особливо за свої кошти. Дорогу тримає,вигрібає супер,нерівності гасить. Використовую на бойовій машині в зоні бойових дій замість грязьової,справляється.
Машкаренець Юрій Іванович
Хороші колеса та приємна вартість
Стефанів Тетяна Володимирівна
Купувала зимову гуму Arivo Winmaster ARW2 195/65 R15 95T XL, автомобіль Шкода Фабія універсал.До цього була взута в Goodyear. Arivo нічим не гірша за відомі бренди,довго не залишала відгук,тому що чекали зими щоб випробувати...того ж снігу чи льоду.Нарешті нас зима порадувала тому хочу сказати,що все на 5 окрім упоавління на ожеледиці,але це ж не шип.Так що гума супер,рекомендую...загалом оцінка 5)
Свідомий громадянин
Колеса поїхали на фронт, катають. Поки активного снігу не було, но думаю будуть грести.
Олег
Не очікував такого від цієї резини. Як правило, пишуть гарні відгуки або недоліки але це дуже гарна резина за свої гроші.
Андрій
Хороші шини, взяв по рекомендації друга і не шкодую. Місто траса машина йде впевнено хоч пуста хоч з вантажем, стирання помірне, на снігу на тверду 4+ на льоду не ідеально, але були в мене дорожчі бренди котрі поводили себе значно гірше. Однозначно рекомендую тим хто шукає недорогі, але хороші колеса
Олег
Брав під кінець зими на 2 авто одразу. Нарікань не маю, машина керується на них добре, по снігу йдуть добре, як і по асфальту. Малюнок чимось нагадує мішеліновський, за 2 місяці їзди по снігу і 2 місяці весни недоліків не виявив, скоро вже буду ставити їх знов, бо температура падає.
Стас
Не погані шини, на мокрому асфальті добре тримають, керованість не зникає, керма слухаються на відмінно, не шумні в порівнянні з іншими, за цю ціну мабуть найкращій варіант
Валентина Іванівна
Дякую за покупку, замовлення прийшло швидко. Знайшли те, що хотіли. Якість на висоті. Шини гарно тримають дорогу,комфортні в їзді.Машина стала більш керованою.., гальмування впевнене.Гарний малюнок протектора, відчувається, що шини надійні..Літо від'їздили, думаю, що і взимку не підведуть.
Ігор
Брали на машину хлопцям для специфічних поїздок по специфічній місцевості. Шини класні, свою роботу виконують як і хлопці, бонусом магазин ще й знижку дає на такі замовлення
Шлемко Дмитро Степанович
За свої гроші резина - топ. Не шумить, дорогу тримає. Коли перевзував на літню резину шиномонтажники думали, що вона взагали нова і пробігу 1-2 тижні, але дружина усю зиму на нії їздила.
Ліщук Іван Дмитрович
Купив шини Arivo Winemaster ARW3 91H XL
client03014
Купила и осталась очень довольна. В Одессе можно сразу переобуть машинку там-же на Житомирской улице ( на складе). Все быстро и качественно. Кстати, там недавно и развал делают. Все очень профессионально и по приемлемой цене. Спасибо большое
Шини&Диски
Гребуть шо дурні. Їхали на рівні з машинами на М/Т. Але по асфальту на 3 голови кращі ніж М/Т, неочікувано тихенькі. По снігу також гребуть чудово. Пробіг 5к, я задоволений, як далі буде - побачимо.
Олег
Відмінні універсальні шини. Дуже рідко коли шина, відповідаючи вимогам универсальности, має хороші характеристики практично по всіх основних пунктах, дані шини саме такі. Володію цими шинами у розмірі 285/65-R17 При ізді асфальтом - Шуму немає! (швидкість до 120) У поворотах машину тримають добре навіть натяку на замет немає. Відмінна курсова стійкість, при швидкості 120 – 140 км.ч. По бруду, піску, глині гребуть відмінно, гальмування хороше та прогнозоване. По снігу гребуть добре.
Дмитро
Шины мягкие, неровности проглатывают. По асфальту плывут, особенно ощутится это летом в жару. В меру шумные. Отбалансировались в среднем по 50 гр. на колесо. По грязи и песку машина идёт как влитая. В глину пока не удалось залезть, но думаю справится. Для повседневной городской езды не советовал бы. А вот если периодически выезжать на природу и бездорожье, то резина то что нужно со своими задачами справится. P. S. На машине резина смотрится очень дерзко.
Микола
Купляли на волонтерське авто, яке часто їздить бо розбитим та зруйнованим дорогам, а часто і взагалі по повному бездоріжжю. Шини сподобалися, менеджер запропонував нам цю модель, для наших потреб те що треба, де треба вигребуть та й по трасі/місту хороша керованість + не має великого шуму. Сама гума дуже міцна, це теж для нас був важливий критерій, бо інколи не дуже зручно ставити запаску. На даний час шинами дуже задоволені, зо буде далі – покаже час, можливо допишу відгук.
Богдан
Зупинив вибір на цій моделі, потрібна була нормальна АТ шина. До цього на таких шинах не їздив взагалі. По місту гучніше звичайних шосейних шин, на них не поганяєш 😊, але брав таку модель для їзди по лісовим дорогам. Показали себе дуже добре, всюди проїжджають, навіть по невеликій глині. У сильне бездоріжжя по болотах на них не їздив, туди щось ще агресивніше треба. По каменистим дорогам теж добре їдуть, дуже міцні, каміння боковину не порізало жодного разу. Спробував кілька разів по снігу – доволі непогано, але якщо під снігом буде крига – то починає плисти і машину трохи заносить. Не раджу займатися такими експериментами. Для моїх потреб резина підійшла на всі 100% в якість на 5+
Борис
Давно перейшов на АТ шини. Вважаю що для позашляховика, який хоч інколи з’їжджає з рівного асфальту цей варіант набагато краще ніж звичайні шосейні шини. Живу у приватному будинку за містом, тому для мене це найкращій варіант і я впевнений що в будь-яку погоду можу спокійно виїхати на своєму авто. Пробував багато інших брендів, від дешевих до іменних. Ця модель на мою думку дуже сильно претендує на місце в першій п’ятірці поруч з Гудрічами та Куперами. По асфальту вони зовсім не шумні, якщо річ не йде про великі швидкості на трасі, там будь-яка АТ буде гучна. Самі шини міцні, часто їжджу до каменистим дорогам, по піску та глині, шини ведуть себе добре, вс’юди проходжу без проблем. Дуже раджу тим хто хоче придбати хороші шини і не переплачувати за ім’я бренду.
Олександр
Це суміш А/Т із якостями дорожньої гуми. ДУЖЕ м'яка щодо нерівностей на асфальті. Невеликий шум "гудіння" тільки на поворотах на швидкості, коли протектор хапає повітря, на трасі досить тиха. Хороша стійкість до аквапланування, в розумних межах, звичайно. Бічний малюнок ближче до H / T, тому хороший в поворотах. Добре виводить воду та дає відмінний зачіп. Хороша розрядженість протектора, але по зносу буде видно. У цій моделі на мій погляд, ховається вовк в овечій шкурі! У що вона перетворюється при стравлюванні тиску!
Сергій
Гарна резина дорогу тримають добре персоналу особисто величезне дякую допомогли з доставкою відразу встановив знижка 20% супер 5+
Барботько Сергей Петрович
Не ожидал, приятно удивлен. Брал новую на перед, сзади стояла росава 101, подтоптанная. По снегу зад кидало сильно. Решил поставить и на зад, очень доволен, не жалею.
Кіпріянов Олександр Леонідович
Шини приємно здивували. Так як поїздки часті і у різні регіони України, то шукав не дорогі, але більш-менш якісні шини. Переплачувати не хотів, тому шукав по відгуках. На шиномонтажу знайомий порадив розглянути варіант купівлі "китайців". Почитав відгуки, порадився з менеджером цього магазину і зупинив вибір на даній моделі. Скажу відверто - не прогадав. При навантаженні 1690 кг + 5 хлопців та багаж, машина відчуває себе впевнено. Їхав 140-150 км/год. по Бориспільський трасі, зазвичай їду 108-116 км/год., то машина керована, дорогу тримає добре, при гальмуванні відпрацьовують шини добре - машину не зносить при закладанні у поворот. На мокрому асфальті та при дощу аквапланування не помітив, при заході в калюжу машина їде рівно, курсова стійкість зберігається. Шинами користуюсь з середини квітня. По зносостійкі додам інформацію після сезону користування. Всім безпечних доріг.
Юрій
Шини м'які, чудово ведуть себе взимку, в багнюці, снігу. На голій кризі можуть трохи пробуксовувати, але в таких умовах і не кожні зимові будуть відпрацьовувати на відмінно. Гальмування, утримування керма та та старт- без нарікань. За свої кошти це прекрасний варіант для теперішніх зим.
client83328
225/45 R17. Катаюсь на цій резині вже другий день, доволі комфортна мʼяка резина.Є захист диска. По балансуванню все норм. По шумності теж приємна.
Сергій
Хотів би написати відгук про зберігання резини, так як пройшов тільки день як поставив, писати про резину нема чого.Але майте Бога в серці ,зробіть належне зберігання.Залишився дуже не задоволений вашими колесами 👎👎👎👎👎
Герц Иван Иванович
Від'їздив 17000 за зиму. Ще на 2 зими мінімум проїду, за такі гроші рекомендую. Трохи перекочував, боявся ям і норма.
Андрій
Не погані шини, на мокрому асфальті добре тримають, не шумні, за свою ціну гарний варіант
Микола.
Як на мене нормальна бюджетна резина.
Сергій
За сві кошти дуже гарна гума
Сергій
За таку ціну,краще не знайти. Вагався брати, але консультант допоміг з остаточним рішенням. За що йому подяка. Раніше брав більш відомий бренд, втричі дорожчий різниці не бачу!
Євген
Ці зимові шини перевершили мої очікування. Вони забезпечують неймовірне зчеплення зі снігом і льодом, що дозволяє мені безперебійно рухатися по засніжених дорогах.
Александр
Резина даже очень не плохая,работа в такси за летний сезон прошел Прим 30т,в процессе нареканий нет,ост 20%
Максим
Хороші шини, до цього були Триенжели, але ці як на мене значно краще. І дорогу тримають і не шумні, балансування відмінне, не учікував такого від китайських шин.
Олександр
Дуже сподобались шини, глибокий протектор, саме такий і просив пвдвбрати менеджера. Спочатку не розібрався що таке асиметричний малюнок, але після консультації менеджера все зрозумів. Їжджу тиждень, поки мінусів немає, але в нас дощить вже третій день, резина веде себе нормально , калюжі відпрацбовує добре, машину не кидає, керованість передбачлива. Сподіваюсь взимку також не підведе
Владислав
Вужчі на 5 см ніж резина того ж розміру кращої фірми
Олександр
В жарку погоду веде себе адекватно. Коли температура нижче 10 градусі дубіє і ковзає по мокрому асфальту.
Володимир Тхоровсъкий
Гума хороша за свої гроші, гарно балансується,веде себе по трасі добре в суху погоду та дощ,не дуже шумна.
Анатолій
Шини дуже добрі, не шумлять, наче ти у ватних тапочках біжиш по дорозі, дуже тихі, по передні були Хенкок, так вони і поруч не стоять. Дорогу тримають добре, аква планування немає.
Буксанчук Ігор
Супер резина
Кушніренко Роман Вікторович
Дані шини мені сподобались вони м'які,що дуже добре в зимовий період
Гава Олександр Іванович
Зимою добра керованість,хорошо тримає дорогу добре,устойчива на поворотах,не зносить,по снігу їде впевнено,досить м'яка.
Свистунов Андрей Иванович
Ну что могу сказать...Не ожидал от китайской резины. Всегда относился скептически к стране производителю. Долгое время ездил на "Мишлен" и потом "Барум", а тут вдруг "Ариво". Брал осенью 2024 года в размере 195\55 R15. К большому удивлению резина не разочаровала: отбалансировалась отлично, мягкая, не шумная, управляемость на уровне - сухой, мокрый асфальт, лёгкая изморозь. Конечно, чувство меры и скорости нужно соблюдать. На снегу пока испытать не получается - стоит тёплая погода, осадков в виде снега нет. А самое главное - отлично держит удар)) Были моменты в тёмное время суток влетал пару раз, думал капец. Ан нет...всё отлично, ни шишек ни пробоин. И литые диски целые. Поразительно)) Внешний вид резины, что тоже не маловажно, отличный)) Смотрятся "задорого". В общем покупкой доволен, плюс ко всему имеются европейские допуски к использованию в Евросоюзе, что также достойно выглядит. В общем и целом - кто сомневается, то это зря, можно смело брать эти колёса. Хотел взять этого же производителя летнюю резину, но к сожалению в размере 215\40 R17 она не выпускается. Буду что-то думать...Наверное тоже Китай. Как выясняется, топ-бренды уходят в прошлое - цена непомерная, а характеристики больше для экспертов...
Швидке замовлення
Завжди брав резину відомих брендів..! Але у зв'язку із ситуацією в країні перший раз взяв Китай ( рекомендований менеджером магазину) і не прогадав!!! Відкатавши сезон -був не те що приемно вражений, а просто в шоці ... Що за ТАКУ ЦІНУ резина себе поводить не гірше іменитих брендів! Після зими одразу взяв літо також Китай (дешевий)- та ще й роком гарантії... І також задоволений! Пишу відгук після того як взув на другий сезон зиму Аріво проїхав більше 100 км і знову відчувши ті самі почуття ейфорії від резини за такі малі кошти!!!
Валентин Пикарский
Взув та й забув
Анатолій
Резина добра по трасі не шумить з великими відстанями справляється супер. Але не для болота зовсім , якщо хтось живе в місцевості де є болото не рекомендую взагалі , машина ковзає як корова на льоду.
user46633
Рискнул купить китайские шины, почитав отзывы. До этого ездил на Michelin Energy XM2 много лет. На новых шинах езжу две недели. 1) В условиях города Аrivo оказались намного мягче и комфортнее 2) Сцепление с дорогой лучше 3) При езде по трассе может чуть шумнее, но не 100%, Я мог просто прислушиваться к "обновке". Хотя проехав 300 км по трассе перестал слышать разницу))) Скоростной режим до 150 км/ч 4) Расход топлива при езде по трассе чуть больше, чем на Michelin, хотя расхождение в .01-0.2 л могли быть из-за ветра или скорости. 5) Попал в очень сильный дождь, никаких признаков аквапланирования не выявил. Вначале снизил скорость, а потом понемногу повышал и провоцировал, но все окей))) 6) Единственное, чего не могу сказать - скорость износа - покажет время. Michelin Energy XM2 прошли около 90-100 тысяч. Эти подозреваю, что столько не пройдут. Но и цена ниже в 1.6-2 раза! Покупкой в настоящее время очень доволен. Рекомендую. Главное для легковых авто не брать тяжёлые шины для пикапов (из разряда XL, 95 ) - будут жёсткие и тяжёлые для подвески
client23118
Купил шины данного бренда второй раз. Ведут себя отлично на скорости по трассе и в дождь, были они у меня на хс60 теперь взял на пассат. Из опыта скажу, что лучше взять новый Китай, чем б/у контик
client62301
Беру на сайті не перший раз, шини відбалансувались прекрасно з мінімальними грузами, хочу заказать ще на одне авто.
Игорь
Вчера купил 185/60/15 был очень приятно удивлен. Резина мягкая с прочной боковиной, ямки глотает на ура. Не ожидал такого хорошего зацепа что на сухой что на мокрой дороге от китайской резины
Антон
Отличная резина за свои деньги, зиму отъездила очень хорошо. Настоятельно рекомендую.
Володимир
Придбав, добре, що лише дві шини, не відмовився на НП бо чекати на іншу вже не було часу, ширина бігової доріжки менше 180мм, глибина протектора 6мм, борт шини, як для індексу навантаження 99 надто мякий, при тиску в шині 3 атм відчувається гойдання в сторони, авто пливає, якось так, дешева рибка куйова юшка ! До компанії Ш&Д претензій не маю, замовлення прийняли, відправили без затримок
Сергій
Шини сподобалися. Поки ніяких зауважень, проходять скрізь, по дуже сильному бездоріжжю не їздив. Менеджеру окреме дякую за допомогу з вибором
Олег
Брав для їзди за містом. Шини класні, по трасі не особливо шумні, поки всім задоволений.
Вадим
Колеса звичайно важкуваті, відразу балансувати не став, приїхав через пару днів повісили по 30-40 гр. вантажі. Коротше гума кайф, на мокрому асфальті йде ще впевненіше, ніж на сухому. Трасу тримає чудово, машина йде оскільки її направив. Гальмує чудово, Дуелер Н/Т який стояв у стоку, відпочиває. По снігу пре впевнено, якщо під ним не має льоду, природно без фанатизму як у сухому асфальті. Глина, гірські річки тощо. колеса не дали жодного разу задуматися про те, що застряну, гребе на всі п'ять зірок. Зношування за рік дуже мало. Трохи втратила машина динаміку при розгоні з місця, в іншому тільки плюси.
Вячеслав
Гума гарна
Дмитро
Непогана резина за свої гроші. Не сильно шумна, достатньо м'яка. Після того як зловив невелику яму, резина не витримала. На шиномонтажі залатали, але сказали, що то не надовго і потрібно нову резину. Боковина не витримала, вилізла гуля.
Богдан
За свої кошти, краще росави в сто разів, при -25 протектор не дубіє, відбалансувалася чудово Керованість автомобіля нормальна, в глибокому снігу, якщо сів на пузо то вже все. Не шумна, на льоду веде себе,як всі "липучьки" Рекомендую
Быстрый заказ
Найдешевша покришка, тихі, ями переносять добре, балансуються до 50 гр (диски литі , варені катані крашені, коротше 32 річні ), можливо здалося, довший гальмівний шлях відносно літніх аріво на сухому та мокрому покритті осінь, на снігу та льоду вигрібають, керовані (ніколи не ганявся за преміальними, на старий, але живий автомобіль не вважаю за потрібне використовувати найдорожчу резину), тому вважаю топ за свої гроші, брав тому що сподобалися літні, але якби довелося купляти зараз, придбав би капсен на 100 грн дорожче, але , здається за дорогу чіпляються краще, брав їх на форд ескейп,але на форді біля + 7 вони пливуть, теж мінус , отже не жалію, але буду пробувати інші...
Білик Ігор Романович
Досить непогані шини. Тихі, керованість 5 балів. По снігу ще не їздив, але досить м'які. На відміну від Капсен, не шумні і тверді боковини. На свою ціну просто супер. ( Це враження за 2 місяці) Тут пишуть, що в когось були проблеми з балансировкою, в мене проблем не було, можливо в когось були проблеми з самим шиномонтажниками ( криві руки), але це не проблема шин, а проблема кривих рук.
Гопкало Борис Анатолійович
Приємно здивований якістю шин, не шумна при швидкості 120км шум не значний до 120 не чутно. Стояли раніше шини Michelin були шумніші за ці.Шини м'які. Поки мінус не побачив. Поїздимо побачимо.
Кайченко Юрий Андреевич
Шини класні м'які всім раджу за свої кошти,що на сухому що на мокрому асфальті показують себе суперово.
Вадим
Шини не погані за свою ціну, відкатав вже 2 сезони, вцілому задоволений. Але шини значно шумніші ніж я очікував. Зверніть на це увагу.
Швайко Богдан Алексеевич
За свої гроші ідеально. Обережно на вологій дорозі! Аквапланування присутнє, але тільки при сильному навантаженні
Бірюков Роман Олександрович
Гарне співвідношення ціна якість з акцентом на якість. Дуже гарно себе показала під сильною зливою коли вода не встигала збігати з траси . Впевнене тримання дороги та жодного натяку на аквапланування. Трошки шумнувата в порівнянні з минулими Goodyear, але різниця не суттєва
Михайло
Якість шин відповідає ціні, дорогу тримає добре в будь яку погоду та при різному навантажені авто, як пустий так і з пасажирами. В міру шумна, але за таку ціну це нормальний показник. В цілому задоволений
Иващенко Василь Василь
Нормальна резина за свої гроші. Точно краще і мякше за росаву
Волкотруб ВʼЯчеслав
Погано балансується, крива.
Моторний Максим Олегович
Сказати, що я вагався перед покупкою - це не сказати нічого. Ніколи не купував та не використовував китайську гуму. Навіть зараз намагаюсь уникати китайських товарів, із-за їх підтримки країни агресора. Але звісно ціна змусила поступитись. Я був здивований... мабуть наймякіша гума на якій доводилось їздити.
Владлен
Відмінна резина на свою вартість. До цього біли Бриджстоуни, а раніше Мішліни. Різниці, окрім ціни, не бачу. Хоча, можливо суб'єктивно, ця резина краще себе веде на дощу (хоча, треба враховувати багато факторів- знос, тип протектора і т.п.) Хтось пише шо шумна. Я чую переважно вітер на лобовому, шини -залежно від покриття дороги. На сьогодні накатав майже 20 000 на них- дуже задоволений.
Дмитро
шумні.
Петрук Олег Васильович
Почитавши коментарі, вирішив спробувати шини цієї марки, спочатку взяв зимові, тепер літні, гума мʼяка та не шумна, дорогу тримає, шинами цілком задоволений! Рекомендую!
Федоренко Андрей
Первый раз покупал китайские шины. Выбирал по отзывам и относился даже к своему выбору скептически и с недоверием. Но по итогу двух месяцв эксплуатации мое отношение поменялось на 180 градусов в лучшую сторону. Стиль езды мой неторопливый в городской черте. По мягкости они просто идеальные для меня оказались, по управляемости на сухом и мокром асфальте каких либо отклонений и нудобств я не заметил. Что каксается шумности, то после шипованных покрышек они для меня нешумные. В целом рекомендую.
Куринный Евгений Викторович
Шини,просто відстій повний,довірився відгукам,купив,машина перетворилась на гелікоптер,шуми,вібрації,поїздів місяць,не витримали нерви,поставив назад DEBICA зимові,ні вібрацій,і шумність менша,куди тепер діти цей витвір китайського мистецтва,не знаю.
Споденець Анжеліка Марківна
Довольна покупкой. Консультанты супер! Покупаю не первый раз в этом магазине .
максютенко анатолий григорьевич
Шини виправдали сподівання. Еластичні, гарно балансуються, доволі тихі(в зрівнянні з Преміорі) Продавцеві респект - швидко перетелефонували - уточнили замовлення, відправили того-ж дня. Ціни адекватні. Широкий вибір на різний смак і гаманець.
Рось Олександр
Це як раз про то- "вам шашечки чи їхать?" Керованість, при додержанні дозволеного швидкісного режиму на дорогах України, чудово. Малошумна. В салоні тихо на швидкості 130. Маю досвід їздити на різних марках шин. Що до зносу, то ще тільки 10000 проїхав, поки норм. М'яка. Ціна просто супер. Рекомендую
Володимир Грицун
Шини гарні по всіх пунктах окрім єдиного. Вони ніби прилипають до асфальта, такє враження що їдеш на зимовій резині. Зовсім не мають наката, машина гальмує на порядок більше. Не сподобались. Був неприємно вражений. Не раджу на лекові машини, на бусік грузовий більше підходять, або джип. Не купив би більше для себе.
Данило
Китайська гума… До недавніх пір це було як синонім поганої якості. Часи змінились і зараз китайська гума вже не викликає таких асоціацій. Тим більше коли сам спробував на них поїздити. Мав досвід їзди на іменованих брендах таких як Continental, Michelin, Bridgestone і скажу відверто без прикрас. По зчіпним якостям трішки поступається але не на багато. На сухому асфальті при граничних поворотах веде прогнозовано і не спливає з траєкторії. На мокрому також не на багато поступається від тих самих іменованих брендів. Глибокі калюжі проходить досить стабільно. Є нюанс: нову гуму потрібно прикатати близько 200-500 км щоб почала працювати як треба. По трасі порівнювали з Continental і був здивований, що Arivo виявилась навіть тихішою. Враховуючи досить незначну різницю в якості але значну в ціні це оптимальний вибір за свої кошти!
Захаровський Роман
Відмінні шини по відмінній ціні! Проїхав приблизно 5 тисяч кілометрів і не розчарувався. Якість обслуговування теж на вищому рівні. Дякую магазину!
Анатолий Темнохуд
Недоліків не виявив
Орлов Артем Ігорович
Вчора 04.04.2025 перевзувся, сказати що задоволений - нічого не сказати. Гума топова, на шиномонтажці не повірили що вона по 2к коштує, кажуть "ти брешеш", показав чек. Якість на дуже високому рівні, не шумна, класна, дощ відбиває в бік від машини, керування на рівні, гарно чіпляється за асфальт, тому раджу. Топ за свої кошти.
Олександр Яремчук
Резина за свою ціну та в розмірах які важко найти, топчик авто просто прилипає до дороги
Мартынюк Сергей
Якісна резина
Корж Николай Иванович
Неплохие шины на свои деньги, неплохо ведет себя на снегу, на льду тоже.
Олег
Гарна м'яка гума. Добре веде себе в різних умовах дороги.
Кучеренко Олександр Анатолійович
Шини добрі у співвідношенні ціна-якість. Ставив на шиномонтажці у знайомого, він схвалив мій вибір.
Куликовский Виталий
зими ще не було ))) об,єктивно не можливо оцінити лід , сніг , але дощ і около нульова температура , все норм
Листопад Олексій Павлович
Ну шо я можу висловитись, 3 передачі з 3 3 передачі з буксом але тримається, керованість в рамках адекватності, абс спрацьовує рідко але спрацьовує, а так за свою ціну відмінно
Александр
Дорогу тримає.
Кохно Олександр Степанович
Сподобались на зиму візьму ще пару
user96281
Хороша резина. Відбалансувалася добре.
Володимир
Купив по рекомендації консультанта.Вибором задоволений.Перший сезон катаю.Мав змогу переконатись в керованості на мокрому асфальті в екстремальних умовах.Ніч,дощ, погана видимість попадаю правою стороною у воду(велика та глибока калюжа).Авто не змінило напрямку руху,не кинуло в бік (швидкість десь 60-70км.
Олександр
Резина класс проихав уже 10000км нияких зауважень.
Олег
Тихо їде, мягко, керованість чудова!!
Іван
Відкатав зиму. Дуже сподобалось резина. На снігу стартує без пробуксовок, за зиму ні разу не занесло
Александр
Думаю это одна из лучших зимних шин которые у меня были. Всегда ездил на европейских брендах, а это первая китайская резина. Особенно в сочетании с полным приводом это лучший выбор по цене и качеству. Летнюю буду брать себе тоже Arivo.
Микола
Надёжные крепкие шины. Держат очень хорошо дорогу. Не страшны ямы с острыми углами,заезд под косым углом на бордюр.ОГРОМНЫЙ МИНУС-ОЧЕНЬ ШУМНЫЕ.
Владимир
Купил резину в магазине, установили сразу на диски. Ребята отнеслись по-людски. Я очень доволен. Брал резину в Харькове на Академика Белицкого 34 за что персоналу большое спасибо. Про качество резины судить рано ещё не началось лето.
XXXL
Я доволен Снег, лёд супер
Нестор
Купив у листопаді. Зима була не дуже, але було кілька днів серйозного снігу. Тримають машину добре. Один раз на замерзлій бруківці буксанула. Але швидше моя помилка, бо різко дав газу. Спокійно потягнули машину на плавному натиску. Дуже сподобались. Рекомендую. Доповню ще літнім відгуком чи сильно стирабються.
Ярослав
Шини непогані, за свої гроші то супер. Сніг гребуть добре, по трасі шикарно. Трошки шумноваті, але не критично. Ну якщо вже по льоду, то там усі шини однакові крім шиповок)
Володимир
Купив дані шини мені порекомендував менеджер. Дійсно шини зарекомендували себе дуже добре, щойно поставив на автомобіль і на другий день випав сніг та мороз. Шини дійсно гарно ведуть себе на снігу проходження різних снігових заметів гарне, вже встиг поїздити і на каші, ведуть себе впевнено не сковзять дороги тримають добре при потраплянні в воду машину не кидає, полосу тримають гарно. Але при швидкості руху від 69 км/год до 78 км/ год проявляється значний гул ( прям такий що в салоні чути дуже сильно) але якщо збільшити швидкість до 80 км/год гул різко зникає і цей гул проявляється на різних дорогах. На льоду проходження на швидкості скажем так на тверду 4, але на льоду навіть якщо вскочив в колію то без проблем вони вигрібають з неї і це приємно здивувало, навіть брендові шини не вигрібають так як ці. Скажу коротко загалом я задоволений даними шинами до цього в мене стояли «Бріджи» і різниці між «Бріджами» та «Arivo” я не знайшов. Рекомендую вам спробувати дані шини впевнений ви не пожалкуєте!!!! Велике дякую менеджеру за консультацію за те що порекомендував мені дані шини, швидко доставили мені замовлення, магазин і сервіс працює на відмінно!!!!!
Макс
Мокра дорога,суха дорога-не гірше літньої Dunlop Сніг-тяга на 4+ Ожеледь-потрібно бути обережним,але гадаю яка б гума не була,погода вирішує) Каша- досить не погано,авто поводить себе прогнозовано.
Anton
Отличные шини на лето. По трассе в затяжные повороты 120, 130 не сносит. На 100- 110 все вообще отлично. Пробег 2000 км трасса+ город.
Вадим
Дуже якісна гума, не шумна, тримає дорогу, на мокрій дорозі тримає колію
Олексій
Норм. можна. Рено трафік пасажир, грузи перевожу до тони польоту нормальний
Сергій
Первый раз покупал в этой компании. Быстро и честно. Первые впечатления от этих шин - нормальные. Не жёсткие, хорошо рулятся, не шумные, не дорогие. Посмотрим как в эксплуатации.
Богдан
придбав таку резину, тільки розмір менший, 225/65 р17. хоча можна було ставити і 245/65 р17 - один сезон на такій катався, але на мою машину трохи завеликі. Придбав тому що ціна на них мінімальна, не потрібно тратитись. Швидко не їжджу, а тепер взагалі менше пересуваюсь. Збалансувались добре, 25-50 гр в середньому по колесах. На зимових Інкуро стармакс (235/65) було більше вантажу, можливо через розмір. Питання до модератора, хто модерує відгуки, всюди по "китайських" шинах аналогічні відгуки, для чого? Перестаньте обманювати людей, водити їх в оману.
Микола
Коли потрібно було замінити старі шини, спробував цей бюджетний варіант і не пожалкував. За такі гроші це топ
Олег
Довго обирав недорогі шини, багато відгуків прочитав. Спочатку дуже скептично ставився до китайських виробників, багато товаришів відмовляли. Але в результаті взяв, орієнтувався на відгуки, які були позитивними, і кілька промовідео від виробника ,які дуже важко знайти в інтернеті. Зараз накатався 2000 км, стиль їзди спокійний. У результаті скажу так: чудова гума, навіть без урахування ціни. Для міста дуже тиха, комфортна, по воді не пливе, курсова стійкість суб'єктивно не поступається попередньої гуми Continental PremiumContact 2. Але поки що досвід експлуатації до 90 км/год. На вищих швидкостях не перевіряв
Борис
Нормальні шини, нічим не відрізняються від брендових, тільки відразу трохи жорсткі, але через 500 км вже норм. Багато у мене машин і купую часто гуму і ось уже років зо два беру тільки Китай і не разу не пошкодував. в основному беру 15-16 радіус, але взяв і 20 на бмв х5 теж проблем немає. Хороша якість за невеликі гроші. Від цього бренду отримав більше ніж очікував, у плані позитивних емоцій, раніше його не зустрічав на ринку, ну може шумність би трохи менше на великій швидкості, а так і в дощ і по сухому і поганим дорогам все добре.
Макс
Брал под разноширокие диски, хотел одинаковый рисунок протектора. Держак на заднем приводе уверенный. По сырому асфальту рулится хорошо, не буксует, аквапланирование не ловил даже на больших скоростях.. По глине, жиже и мокрой траве до дачи едет вполне уверенно. В меру тихая. Рисунок направленный, так что она однозначно немного шумнее асимметричных Боковины крепкие, за 12т пробега, в основном по трассе проблем ни разу не было. По первому снегу тоже проехался, не советую повторять 😊
Артур
Якість шин дуже сподобалась. Добре поводять себе на мокрій дорозі, а особливо по калюжах. Гадаю що це завдяки такому протектору, дуже хороші водовідводи зродили. Був не дуже впевнений в китайській гумі, але менеджер переконав що не пожалкую. Поки усім задоволений, але не так багато проїхав щоб казати що це найкращій в світі варіант. Резина не шумна, навіть по бруківці доволі тихо та комфортно їхати, добре тримає дорогу у місті і по трасі. Не великий гальмівний шлях, що для мене дуже важливо.
Андрій
Купив комплект таких шин на Mercedes ML. Хороші шини за хорошою ціною. На швидкості добре тримають автомобіль, були до цього шини іншого китайського бренду , на них після 150 км/год автомобіль просто втрачав керованість, на цих такого не має. Аквапланування не було, не багато їздив по великим калюжам, але думаю що це саме через малюнок протектора, дійсно великі канавки і добре відводять воду. Боковина звичайна, нічого нового в ній не має, просто треба думати головою, дивитися на дорогу і не їздити по великих ямах. В цілому якістю шин залишився задоволений.
Микола
Недорога,але адекватна шина за свій бюджет.Враховуючи стан наших доріг не бачу сенсу брати щось за більші гроші.Придбав з гарантією на 1 рік на всі пошкодження.Подивимось як буде працювати (надіюсь що не скористаюсь цією послугою)
Михаил
Откатал 30 тыс. Передние стерлись понаружи, задние в очень хорошем состоянии. Вполне годная резина
Воздвиженко Тимофей
Не погана якість за не вилику ціну. В міру шумні, краще ніж старі Б.У з Європи.
Ш.Валерій Олександрович
За таку ціну шикарно Значно краще б/у Європейських Просто реально нова гума на кожен день, витримала 200км повного бездоріжжя і вльоти у ями на швидкостях, неочікувано, Така сама аріво стоїть на іншому моєму авто 225/55/19 Теж бімба петарда Рекомендую однозначно
Виталий Виталий Виталий
Приємно здивувала. Балансується ,на дорозі супер. Ціна адекватна. Купив жовтні 2025,зиму відбігала 15 тис. Рекомендую.
Білецький Павло
Резина зимова - гребе на снігу дуже слабенько. На льоду тримається теж не дуже добре. Більш схожа на всесезонку а не зимову
Сметюх Сергей Сергей
За сезон і лиса шина!!!
Володимир
Доброго дня, відкатав з кінця жовтня практично вже березень, яка зима цьогоріч всі знають, вигрібав з любої каші та снігу, на льоду як на льоду 😁😁 , збалансувалась добре, пишуть шумна, особисто я не сказав би, в цілому задоволений. Під кінець зими ціна суттєво зросла, брав по приємнішій ціні👍🏼. В лютому зловив трішки ям все ок.
Олександр
Гарна резина, м'яка, не шумна, дорогу тримай як на снігу так і на мокрому асфальті, на ожеледиці себе веде прогнозовано
Віталій
Після того як встановив, протягом першої 1000 кілометрів на швидкості 60-80км/год довбанувся в величезну яму, погнув диск, шина злегка порізалася (може який міліметр). Думав доведеться купувати нову, але на шиномонтажі заклеїли спеціальним клеєм і вже декілька місяців їжджу без проблем і 100 їхав і більше. Виходить мабуть, що доволі надійні шини в цьому плані. По снігу гребуть непогано, біля яворівського моря по снігах їхав і доїхав, хоч трошки і носило, але жодної живої душі там не було, бо попробуй по тих снігах ще проїдь. 😁 Досвід у мене дуже невеликий на авто, але за цю ціну РЕКОМЕНДУЮ. Зірочки розставив по відчуттях з мізків на швидку руку. Думайте чи орієнтуватися по цьому відгуку, але вважаю, що свою функцію виконують. В основному їжджу по місту та навколо нього.
Александр
Откатал первый сезон,такси ,Прим 15т, в процессе все супер!,вытягивала по лёдянлй корке и каше,торможение тоже норм,износ в норме,не заметил большого,рекомендую однозначно
Базир Віктор
255/55/20 Купив ці шини бо за б/у деруть страшні гроші. А нові преміум брендів коштують космос. Шини виявиль досить хороші. Де інші буксують їду спокійно. По засніженій дорозі тримає добре. На ожиледиці впринципі як і всі. Рекомендую
Микола
Отличные шины. Такие же, только размеры другие,стоят уже третий год на джили. Держат такие удары,острые ямы что брендовым шинам очень далеко до этих.
Семеній Олександр Сергійович
Ціна - якість
Светлана
На сайті з початку вибрала одну марку,але в наявності не було,менеджер зв’язався швидко,підібрали,на наступний день вранці приїхала,без черги оплатила,поміняли,дуже задоволена,їзжу взагалі обережно,не як Шумахер,загалом якістю шин задоволена і можу сказати впевнено що і літню буду замовляти і міняти тут,дякую ще раз
Гончарук Сергій
Гарні шини, по снігу та мокрому асфальті їдуть добре, по льду теж гребуть. Я задоволений! Дякую продавцю за оперативність, гарних продаж!
І. Олександр.
Дякуємо Вам за Shiny-Diski.com.ua!е. Шини Arivo Vanderful A/S 195/70 R15C 104/102R витримали при інтенсивній роботі 2 роки.
Медюк Давид Васильович
За таку ціну хороша резина Шумна Але якщо розглядаєте бюджетну шину, беріть не пошкодуєте
Березовський Артем Олександрович
Коштує своїх грошей. Зимою показала себе супер. Що на снігу, що не леді. Як для все сезонної гуми супер! Рекомендую!
Ростягай Роман Петрович
Резина чудова. Не шумна та тримає дорогу
Свистунов Андрей Иванович
Всем привет)) Брал резину размером 195\55 R15 в прошлом году, а зима в нашем регионе прошло без снега. А сейчас выпал снег и вот первые впечатления. В общем и целом, колёса оправдывают свою цену. По рыхлому, укатанному снегу, снежная каша - нормально, почти отлично. Мокрый асфальт и особенно лёд - уже нужно значительно осторожнее. В любом случае, зима есть зима, плюс машина лёгкая, задний привод - у кого такие составляющие, то нужно осторожнее. Шумность отличная. Резина мягкая, комфортная, в мороз не дубеет. В общем и целом можно рекомендовать, за свои деньги супербюджетный вариант. Удачи на дорогах))
Анатолій Арефьянов
Дуже задоволений ,резиною шум э але мені не заважає
Брага Олексій Іванович
Шина якісна, стійка до пошкоджень. Для міста годиться на всі 💯, але не для заміських грунтових доріг.
Мельник Анатолій Іванович
Добре гребе по снігу м'яка та не шумна поки перший сезон задоволений
Федонюк Віталій Іванович
Прийшли шини 24 року. Залежані, вигнуті в середину. Менеджер який оформляв замовлення міг би і попередити що китайські треба брати не 185/65, а 195/65 ', так як вони суттєво вужчі.
Козяр Вадим Отчество
Один плюс від неї те що вона м'яка,до цього стояли старенькі мішеліни я на них 6 сезонів відїздив ніколи незнав біди,а на цих галімих китайцях вдарив автомобіль на мокрій дорозі при +13 градусів,екстрено дав по тормозу і пішов юзом як на лижах при швидкості 85км/год.По снігу також вона не чіпляється,однис словом дешева рибка ху.....ва юшка,це був перший і останній раз,коли я купив дешевий Китай))))
Сергій Валерійович Дериконь
Придбанням задоволений, використовується при всих погодних умовах (сухо, дощ, сніг, ожеледиця) при дотриманні відповідної швидкості, цілком надійний та безпечний вибір.
Сергей Кучер
Задоволений питань не маю купував не на одне своє авто Аріваr20 Соніяr19 Аріваr16 гума м'яка не шумить 170 км в час дорогу тримає Вдячний менеджеру за підбір
Олексій
Гума дійсно не погана за свої гроші. Дуже добре показує себе по снігу, також непогано веде себе в багнюці. Лід не її стихія, але це і зрозуміло. При замовленні зважайте на те, що вона вужча за інші шини в тих самих розмірах. Маю на увазі ширину саме протектора.
Тітаровський
Брав резину по відгукам, що можу сказати про резину. Напишу нижче в недоліках та перевагах. Але резиною в цілому задоволений, користуюсь 2 місяць. Як раз попав і під сніг, дощ, гололід і суху погоду за цей термін. Тому можу сказати, що резина варта грошей+ є страховка не дорого
Андрій
За свої гроші норм резина
Наталя
Брала для наших захисників. Хлопці задоволені.
Смертін Валерій Володимирович
За свої кошти гума добра, вона не шумна, тримає дорогу добре, на мокрому та сухому асфальті проблем взагалі не буде. Але, як зазвичай є маленьке "але", сніг та лід треба трошки обережніше, тримає нормально але не так добре як зима типу Лауфена. Загалом я задоволений, відбалансувалась нормально, бігова доріжка рівна.
Швидке замовлення
Повністю виправдали очікування за свої кошти. Головна перевага що тихі, гарно відбалансувались. Недоліків не помітив, пізніше буде видно зносостійкість поки 4 тис проїхав жодних питань, рекомендую.
Ластовецький Максим Вадимович
За свою ціну резина нормальна, на снігу не їздив, але мокрий асвальт вона не дуже любить дорогу тримає але залежить від водія
Дмитрий
Доброго времени суток! Резина за свои деньги отличная! За З месяца нареканий нет,балансируется отлично.
Святослав Трофименко
Неожиданно хорошая резина для такого бюджету !!! И тихая и дорогу держет !
Владислав
Приятно удивили ,хороший протектор, на укатаном снегу тормозят отлично. Впечатления пока хорошие, брал по 1688 шт, но за такую цену как они сейчас точно не брал бы. Уж лучше бу или новый бренд купить.
Артем
Резина отбалансировалась без проблем. На шиномонтаже сказали что неплохая как для китая. Держат нормально и на сухом, и на мокром асфальте
Дмитро
Рекомендую.
Швидке замовлення
Шинами дуже задоволений. За невелику ціну, гарна якість. На льоду ще не їздив (не можу нічого сказати) А решта все супер.
Евгений Николаевич
Перший раз купую китайську резину,враження дуже гарні. Не шумить по снігу і мокрому асфальту веде себе чудово,але не для болота. В цілому за свої гроші топ.
Кіян Олександр Григорович
З заміни політ нормальний! Норм себе веде по дощу і по грязі! Снігу ще не бачили тому не скажемо... Розхід авто не збільшився, по гучності не найгірша! За свої кошти норм!
Игорь
Не плохие шины для такого бюджета
Заболотських Олександр Олександрович
Чудові шини,приємна ціна
Масловський Сергій Миколайович
По перше хочу подякувати продавцю за пораду. Зараз відчуття їзди зовсім змінилось, по-перше не чути в салоні гул від шин, по-друге машина дуже добре тримає дорогу при попаданні в калюжу на швидкості. Маю зовсім нові, приємні відчуття від поїздок на своєму авто. Рекомендую!
Владимир Кравчина
Пока двоякие впечатления.Жднм мороз и снег.Управление на сухом асыальте,идеальное,на мокром,машина плавает на скорости за 110.Резина не шумная,мягкая.Посмотрим зимой.
Питель Ярослав Миколайвич
Шини достойні. Є незначний шум по асфальту при швидкості Від 120 км/год,але це особливості АТ шин. Відкатав на них безперервно 1,5 року з пробігом майже 60 тис км - нарікань немає. Сам військовий і по різних дорогах (особливо Дніпропетровських,яких тут просто майже ніде немає,хто розуміє про що я) шини показали дуже добре,ні разу в дорозі не став на будь яких покриттях. Знову замовив на нову машину тому,що достойних аналогів ціна/якість просто немає. Я б навіть сказав,що вони кращі за деякі дорогі брендові шини.
Островський Сергій Йосифович
Машина їде м'яко . Добре тримається дороги .
Холодінов Ігор Дмитрович
Не часто пишу відгуки але це той випадок коли варто. Довірився менеджеру по рекомендації даних шин і не каплі не жалкую. Часто їзжу по шосе,шумність просто бомба,я думав буде гірше. Керованість в порядку,по снігу та ожеледиці ще не їздив. Рекомендую 100%
Сергей
Заказ за 5 минут, всем спасибо
Ельцов Олег Дмитриевич
Гума - супер! Дуже м'яка, керованість чудова. Мені сподобалася краще мого літнього Барума. Ціна дуже гарна за таку якість. Доня купує авто, раджу їй таку саму. В зимових умовах типу снігу/льоду ще не випробував, тому промовчу. Трохи шумить, але ж зовсім нова й зимові шумніші
Сергій Кузнецов
Чудово
Олександр
Чудова резина за свої кошти! корованість не погада в мокру та сніжну погоду.
Олександр
Гарна резина, керованість нормальна на мокрому асфальті та чудово на сухому
Олена Д.
обслуговування супер, менеджер приємний, швидкість доставки на висоті) на шиномонтажі сказали дуже класні шини, будете як королева по льоду їхати😁 ще й здивувалися, що самостійно обрала таку гарну резину) дякую!
Сєрокуров Андрій Миколайович
Дуже гарна резина, но трохи шумна
Дмитрий Харламов
Я хочу поскаржитись на умови сберегання товару. Сёгодні забрав шини 2025 року випуску , але по зовнішньому вигляду вони нагадували 2015рік . Усі борти були сплюснути . Хлопці на шиномонтожі дуже постаралися надіти шини на диски . Це великий мінус . Наступного разу я відразу відмовлюсь від замовлення .
Гаращенко Сергій Анатолійович
Шини за свою ціну хороші, звичайно є шини тихіші але там і ціна в три рази більша, хтось писав за те, що є вібрація у мене на 20 колесах які я тільки поставив і відбалансував та поїхав в Одесу при швидкості 140 трішки була вібрація, приїхавши назад в Київ заїхав на балансування, хлопці все поправили і все нормально. Китайці зараз вже роблять все набагато якісніше, шини можна брати думаю навіть такі візьму на зиму
Віталій
Нормальні шини, один сезон від'їздив добре. Вібрації немає навіть на великих швидкостях (130-140-160)
Олександр
Брав резину пів року назад. За цей час показала себе достойно. На машині їздить дружина то задоволена на всі 100%. Дорогу тримає добре. Керованість відмінна.
Руслан
Шини просто непотріб, поставили, збалансувалися добре, при їзді зі швидкістю від 80 до 110 машиною трясе, таке враження що їдиш на гулях, перебалансували ще раз, одне й теж саме, поїхав на інший сервіс, знову кошти знову демонтаж/монтаж, результат один і той самий, порекомендували заїхати на якийсь модний балансир який балансує до грама, заїхав заплатив в три рази дорожче, результат при швидкості від 115 до 132 машиною трясе до 115 все ок і після 132 все ок. Шини не належної якості, не рекомендую від слова взагалі. На весну буду купувати інші шини.
Александр
На новых колесах глубина протектора 7,8 мм. На следующий раз присылайте с глубиной протектора миллиметра 3. Будет в самый раз...
Олександр
Резиною задоволений, за свою ціну цілком відповідає.
Семенов Андрей
Мененджеру велика подяка. Шины міняв замість матадора.шумність ушла.гольф 5.жінцін.
Василенко Галина
Шина на дорозі веде себе дуже непогано, покупкою задоволена. Рекомендую👍
Чебилис Николай Антонович
Отличная резина хорошая цена зацеп нормальны.елинмвенное рисунок как у всесезонки.а так резиной доволен.для бмвl3 очень хороший вариант
Віктор
Шины мне понравились. Очень хорошо держат дорогу на сухом и мокром асфальте. Честно говоря собираюсь такие же купить на зиму.
Закревський Андрій Ігорович
Дуже гарно вере себе на дорозі, в спеку тримається класно. Проїхав вже більше 1000 км на ній, враження хороші, не шумить , все клас
Olexander Yukhymenko
Приємно вразили. Гарно відбалансувались. Мʼякенькі, не шумні, керовані.
Євген
Дуже задоволений цими шинами. В тому році купував на своє авто по рекомендації менеджера, в цьому році такі ж самі купив на авто батьку. Зовсім не шумна, дорогу тримає добре, гальмування на мокрому асфальті не гірше ніж у дорогих брендів.
Олег
Резина шикарна, відправка швидка, на наступний день вже забрав на новій пошті
Артем
Довго обирав між кількома моделями, менеджер порадив все ж таки ці, велике йому дякую, 2 місяці їжджу поки тільки позитивні враження і на трасі і в сильних зливах шини виконують свої функцї на все 101%
Роман Ільків
Брав ці літні колеса – дуже задоволений. М’які, ідеально підходять для сільських доріг та ям, добре тримають дорогу і реально бережуть підвіску. За свою ціну – топ варіант, однозначно рекомендую!
Микола
Хотів спочатку взяти Premiori, але менеджер відмовив і переконав взяти цю модель. Менеджеру моя подяка, шини виявились чудові, хоч і бюджетні, трасу на швидкості тримають просто бездоганно, сильного шуму в салоні не помітив
Ігор
Моєму здивуванню немає меж, їжджу третій місяць не можу натішитись,за ці гроші за мабуть найкраща резина в світі
Виктор
Резина хорошая обслуживание отличное Рекомендую продавца и обслуживание тоже хорошее сразу же заменили (переобули) так что рекомендую.
Дмитрий
Нормальна резина. Мʼяка, дорогу тримає, як що не відкривати вікна шуму майже немає. Після першої 1000-1500 км треба провірити на балансировку, бо трохи вібрує. В загальному все добре, включаючи ціну :)
Штомпель Вячеслав Михйлович
Точно гарні шини на першому році, далі побачимо:)
Дмитрий Игоревич
В целом хорошие шины за свои деньги, влетел в яму +-80 км в час, яма глубокая порезало боковину, диск целый без царапин.. В целом рекомендую, очень мягкие , дорогу держат как в сухую погоду так и в дождь.. Из минусов шумноваты, но это мелочь за такие деньги . До этого стояли шины Pirelli Cinturato P7
Кузнецов Ярослав Володимирович
Досить гарна модель. Влітку дорогу тримає добре, шумність в більшості звлежить від якості афальта. Подивимось що буде взимку.
Дудник Олексій Олексій
За таку ціну дуже гарна гума,поконкурує навіть з дорогими
Молчанов Вячеслав Николаевич
Не плохая резина за свои деньги. Тихая. Мягкая. Прекрасно отбалансировалась. По износа покажет время.
Стороженко Павло Ооександрович
Резина відверте гівно, повівся на відгуки, не повторюйте моїх помилок, шумна, швидко зношується, погано балансується, крива, погано влягається через що треба періодично балансувати наново бо зявляється бій руля, коротше - не раджу! На шиномонтажки вже викинув коштів, що можна було б взяти середньостатистичний бренд, але не Китай!
Когут Б.В.
Шини за свою ціну добрі. Керованість чудова і в суху і в мокру погоду якщо з розумом обирати швидкісний режим. При 130км/г невеликий шум. Трохи дубова. Якщо 2.6 кг/см2 накачати то як на возі.
Краєв О.С
Шикарная дорогу тримає,і дощ і по бездорожью,рекомендую
Скоробагатько Іван Іванович
Відверто кажучи , шини дуже гарні за свої гроші !!!
Грищенко Віталій Віталійович
Гума гарно керується як по сухій так і по мокрій дорозі
Роман
Была нокия взял эти ничем не хуже
Орловський Ігор
Найкращі шини за критерієм ціна-якість
Олександр
Шини добре балансувались на СТО, гарно тримають дорогу як на сухій так і мокрій дорозі (аквапланування не було і гальмують на мокрій добре). На ями кілька разів попадав - все витримали.
Павло
Гарні шини за свої гроші
Сергій
Чудова гума за свої гроші
Пазій Костянтин
Три місяці катаю,все добре.М'яка не шумить ,керованість добра. Більше 140км/ч не пробував, до 140 км/ч нарікань не маю
Рогальов Олександр Олександрович
Чудова резина за свої гроші. Вміру шумна, добре керована на сухому і вологому асфальті. Одне з двух коліс навіть витримало боковий удар на швидкісті об бардюр.
Пересічанський Андрій Вячеславович
Спочатку була вібрація на кермі, після балансування на іншому шиномонтажі зникла. Розбалансування було 20гр. Шини гарні на свою ціну, а от до професійності штатного шиномонтажу великі питання.
Ігор
Мене цілком влаштовують. Знайшов те що шукав.Ціна якісь. Надіюсь що і взимку теж не підвидуть. Рекомендую. Дякую магазину і менеджеру з яким спілкувався. Все на висоті.
Сергей
Купив по відгукам з шини-диски, як по мене дуже добра гума, дуже м'яка, добре підходить до машин з Жорсткою підвіскою, наприклад для корейців, дуже сподобалось як вона амортизуе маленькі нерівності і брущатку, на мокрому асфальті веде себе добре, але на рівному трошки шумна, ну якщо шумка вашого авто нормальна, то і шуму від гуми буде менше, я задоволений покупкою, рекомендую
Бричко Павло
Ціна якість відповідає. Сайт чудовий не перший раз замовляв.
Столярчук Евгений Александрович
Чудова резина за свої кошти. Мʼяка. Не шумить. Балансується без проблем. Я качаю 2.4
Булич Віктор Сергійович
Адекватна ціна і якість.
Володимир
Задоволений
Сергей
Отличная резина за свои деньги. На скорости дорогу держит, оттормаживается хорошо. Не вижу смысла покупать такой же размер за 20к.
Дмитро
Шини приємно здивували своєю керованістю та гальмуванням. За таку ціну очікував набагато менше.
Українець Інна Віталіївна
Наче машина і їде нормально,після перевзування не відчула різницю, по мокрій дорозі не заносить ( але я їхала поволі), але бісить шалено що в них постійно забиваються камінці у протектор, під час їзди ті камушки цокають а потім вилітають по дніщу авто. Планую взяти два колеса іншої марки і поміняти ці назад а фантома наперед, але переймаюсь що цей щебень буде вилітати в їдучі позаду авто якщо поставити цю гуму назад.
Дмитро Шатула
+++
Швидке замовлення
Шини хороші ціна супер,я задоволений на 💯.
Моторний Іван
Купив цю резину, проїздив десь тижні 2. Поки що враження позитивні. Відбалансувалась без проблем. Резина достатньо тиха, мʼяка, не дубова. Не знаю як веде себе в дощ, бо дощів не було і не мав можливості протестувати, але на сухому асфальті веде себе добре. По ціні-якості мабуть один з найкращих варіантів.
Игорь
Катаю другий місяць) тиха,керуєтся добре, !!!!
Микола
За таку ціну.добрі шини
Маланій Микола
Цілком нормальна гума. Малошумна, керованість гарна.
Игорь
Топ резина за эти деньги. Харьков-Сазновщина, Харьков-Золочев резина прошла 50к за прошлый сезон, взорвал 2 колеса, на пробеге 55к. Купил новый комплект резиной доволен на все 200%
Бондаренко Євгеній Володимирович
Швидко прийняли замовлення, швидко відправили все чудово, дякую
Онипченко Андрій Сергійович
Приємно здивований цією гумою. За 2500 грн - ідеальний варіант.
Микита
Шини за перший сезон показали себе дуже добре
Олександр
Катаюсь декілька днів. Не шумна, мʼяка. Не очікував такого за ці гроші. Рекомендую!
Швидке замовлення
👍👍👍
Олександр
Перший мій досвід китайської резини,довірився відгукам і не пожалкував! Резина досить добре веде себе на дорозі,не шумить на трасі,мʼякенька,керованість теж на високому рівні.Приємно вражений.З подібним малюнком була в мене Hankook Ventus Prime,різниці не помітив якщо чесно)) так що,не бачу сенсу переплачувати за бренд!Китай вже дуже виріс за останні 10 років + однозначно!!
Віталій
Тихая - основной был критерий для выбора резины, созванился с консультантом посоветовал эту модель в целом очень доволен, соотношения супер цена/качество.
Андрій
Купував дані шини на Bmw i3, резина всесезонна використовую в літній сезон. На мою думку топ за свої гроші порівгяно з Контіненталами чи Мішелінами. Резина мяка, чудово тримає дорогу, як в суху так і в мокру погоду. Трішки шумніша за європейські бренди, але ціна дуже приємна. Хороший бюджет варіант плюс можна експлуатувати цілий рік.
Бреславец Е.А.
Отличная резина без лишних слов
Незбжицький Олексій Юрійович
Резина непогана,тримає дорогу,виїхати зі снігу-не проблема.ставлю 4.5 з 5. Дуже гучна коли їхати по бруківці.
Баранченко Андрей Александрович
Дякую вашій компанії. Швидко прислали. Приємний менеджер.
Руслан Циганін Руслан
Норм
Новосельцев Максим Валерьевич
Ціна/Якість 100%. Мінімум шуму. Дуже гарно тримає дорогу.
Семенов Юрий Алексеевич
Резина в меру шумная. Единственная проблема быстро стирается хоть машина ездит и без перегрузов
Амелін Олександр Вікторович
Супер
Інна
Дуже задоволена. Ціна + якість дуже влаштовує.
Савицький Федір Миколайович
Дякую за шини,все чудово.
Садовий Олексій Юрійович
Це якась магія,перша покупка китайської гуми і враження це пушка👌
В'ячеслав
Відносно непогана
Быстрый заказ
Шини бомба ,пробувала по грчзюці,навіть не буксують,Для села це знахідка.
Водій
Трохи хвилювався,що взяв 'дешеву' гуму на дороге авто, але після 2.5 місяців, спробувавши всі поверхні , погодні умови і режими- можу рекомендувати! Досить тиха, м'яка (порівнював з good year, ті твердіші) З мінусів: не надто глибокий 7мм і не агресивний протектор. По льодові на швидкості 40км/год , гальмує до зупинки , певно, метрів до 5. А в усьому остальному , звичайно суб'єктивно,мало чим відрізняється по поведінці від того ж goodyear ultra grip.. Враховуючи, що 19-ті шини купив за 15к з доставкою - то дуже задоволений.☺️
Богдан
Саме той випадок, коли це якісний Китай. Купив на зиму 2024-2025. Гарно поводить себе на мокрому асфальті. Був сніг, за містом без заносів. По трасі- не шумна. Чесно кажучи не очікував такої якості за такі кошти. Не пожалкував жодного разу що купив.
Дядечко Павел Александрович
Шина балансується відмінно, малошумна, після -10 втрачає еластичність, по снігу їде добре, але на льоду тримає дорогу слабо. Однозначно своїх грошей вартує.
Мицик Максим Миколайович
Шини чудові, за таку ціну просто бомба, мякенька як зефір, шуму від неї нема ніякого. В цілому все чьотко. Рекомендую !
Петро.
Шини супер, на снігу навіть не пробуксовують, на леді тримаються добре.
Валерія
Резина чудова,переживала що Китай буде не дуже гарна ,але я помилялася,на дорозі дуже гарно себе веде,у чоловіка на іншому авто така сама резина вже 2 рік і на мій подив вона ніби вчора куплена ,хоч чоловік працює водієм ,протектор не стертий ,по льоду та снігу має гарне зчеплення.Тому дуже раджу!!!!
Дмитро
Шини прийшли сильно злежані, була проблема під час установки на диски. 1 шина була овальна, але сказали їздити можна, + нада було через пару днів їхати а чекати заміни не було часу... Яка ціна така і якість...
Oleg
Майже жах… Розводяги з «відгуками»… Залишок менше 5мм (і це за 2 місяці листопад-грудень 2024р.)… Брав в кінці вересня - стояли спереду, обкатку проходили. 210 км/год витримали. Коли в листопаді перекинув на зад.. Просто жах. ESP працює постійно… трохи водить на мокрій дорозі… 224 коняки і 500 Нм крутного - гума передати не може. При температурах вище 4-6 градусів тепла - плаває як холодець … Стїть друга пара Goodyear - так вона за цей час як мала 6мм протектор, так і має… Втрата 4мм протектора за 2 місяці - це просто пи8дець…
Романов Костянтин Сергійович
Резину як такову рекомендую але є пару нюансів, на снігу веде себе передбачувано але в затяжну гору з льодом не тягне, по сухому та мокрому асфальту веде себе дуже гарно, шуму мінімум, баланс в 0.
Сергій Анатолійович
Для міста вважаю не поганим варіантом. Мякенькі, не гудуть, на асфальті поводять себе нормально. Все це при найзвичайнісінькій експлуатації авто. Пару разів буксував у не великому снігу та в трохи підмокшій землі, з попередніми шинами такого в цих місцях не було. Хоча може то і збіг. Для експлуатації в місті можна купувати, нормальні покришки. Чи придбаю ще раз - не впевнений, буде залежати від різниці у вартості з аналогічними європейськими варіантами.
Илюшка Александр Петрович
Хорошая резина за свои деньги. Хорошо от балонсировалась.
Игорь
Цілком відповідні шини на свою ціну
Дмитрий
Цена качество
Трушкина Елена
Куплено 6.12.2024 в користуванні мало, але задоволена за ці дні ( був і дощ і сніг і ожеледиця). Раніше була резина дорожчого бренду, Китай беру вперше, бо сподобалась ціна. Правда коли відкрила сайт писати відгук, побачила , що ціна ще нижча.....? Попала на 600 грн... За чотири дні пока задоволена, доповню як ще покатаюсь.
Антон
Гарна кероватість
Сергій Сущенко
Ідеальні шини за відношенням ціна-якість. Трохи занадто м'які та ніжні.. в міру шумні, прогнозовано поводяться на слизькій дорозі, для снігу не дуже, адже мають не агресивний малюнок протектора. Для міста і чищених доріг - те, що треба.
Андрей Чмиль
рекомендую. резина супер
Олександр
Пройшли іспит на снігу та льоду на 5*
Игорь
Клиентоориентированная компания. Была ошибка с доставкой,исправили отправили за свой счет. Резина хорошая,отбалансировалась хорошо. Цена- качество. Рекомендую.
Максим
Дуже сподобались ці шини. Не очікував такого від китайця. Дуже добре тримають дорогу. У дощ тримає добре. М'яка і зовсім не шумить на різних швидкостях.
Валерий Козырев Владимирович
Наверное лучший вариант за эту цену.
Тарас
Хороша резина за свої гроші.
Трач Тарас Зеновійович
Баланс ціни та якості.
Руслан
Гарний варіант за такі кошти!Стоїть на малованажному груз.авто Foton як ведучка,все нормально.Відпрацював на ній 2 місяці без питань.Рекомендую
Бончковский Александр Павлович
Швидко зв'язалися, швидко прийшла резина. Збалансувалася чудово в болоті та на мокрому асфальті нарікань не маю гребе добре буду чекати зими
Турас Юрий Васильевич
Шини купувались для авто, що поїхало на фронт. Зауважень нема, дякуємо. Слава Україні! Смерть москалям!
Сергій
Співвідношення ціна і якість на 5+
Чешківський Олександр Валерійович
Чудові шини за свої гроші. Зимові буду брати також цього виробника. Дуже вдячний консультанту який мені їх порекомендував
Колинько Владислав Николаевич
Чудова гума в даному ціновому сегменті. Не шумна, в міру м'яка, комфортна при їзді та з гарною керованістю. Я на мене нічим не уступає моїх попередній гумі Nokian Normand SX2, як виявилось Arivo Ultra ARZ5 не така шумна.
Голубовський Олександр
добре тримае дорогу,по шумності на 4 с плюсом вцілому гарна гума за такі гроші
Владимир
Майже все влаштовує ціна якість
Ромашов Антон Володимирович
Взяли на літо, гарно тримають дорогу. Керованість добра
YURII
Приємні відчуття
Быстрый заказ
Менеджеры магазина сработали идеально принимаю внимание то что я не смог вовремя забрать колеса тем не менее они пошли на уступку и ещё подождали 5 баллов
Грінько Юлія Анатоліївна
Швидко отримала замовлення. Зауважень не має. Перед цим на авто була резина Hankook , то різницю поки не відчула. Дякую
Шевченко Андрій Олександрович
Резина начебто не погана. Проїхали біля 3 тис. місто за містом, швидкість до 140 км/год. Машина для душі 31150 двигун Крайслер
Яременко Роман
Чудова гума, однозначно рекомендую.
Белик Алексей
За свою цену пойдёт
Горбачов Андрій Андрій
Катаюсь пару місяців на цій резині, не шумна, не тверда, для міста абсолютно підходить, на трасі теж дорогу тримає норм
Андрей Воровченко
Ціна і якість продукції на рівні.
Ковбаса Юрій Миколайович
Не очікував такої якості за таку ціну. Залишилося визначити яка зносостійкість
Аркадий Аркадий Аркадий
Перший сезон гума, за ці гроші сподобалась.
Білецький Віктор Павлович
Шини по якості дуже гарні, обслуговування швидке та професійне
Колесник Сергей Иванович
За таку ціну супер.
Чайковський Петро Михайлович
Хороші шини
Настоящий Ігор Миколайович
Ціна,якість все сподобалось!
Яцина Ірина Василівна
Ціна опис відповідають з даними і інтернет магазині.Віправили швидко.
Обухов Владислав Вікторович
Даже гарнитура резина не гудит и мягко едет ,советую
Волошин Сергій Андрійович
Гарні шини за свою ціну,рекомендую
Карий Михайло Олександрович
Чудова гума!
Рибальченко Олександр
По управлении на дороге она лучше чем Goodyear eagle spotr
Мирошниченко Алексей
Чудова гума за свої кошти. Не шумить, тримає дорогу нормально як в дощ так і суху погоду. Дякую.
Валерий
Добра резина за адекватну ціну.
Вєтчінкін Володимир Володимирович
Дуже сподобалося, ціна і якість відповідають, не поганіше за більш дорогі бренди
Нагуляк Сергій В'Ячеславович
Обслуговування на відмінно, шини хороші.
Андрій
Резина добра,але трішки жорсткувата,але для наших доріг саме те.
Артур
Хорошая резина очень мягкая
Семиошко Евгений Петрович
Нормальные шины,не хуже ханкука На трассе держит отлично В дождь вытормаживался,справилась отлично Цена качество отличное
user99555
Купив гарні шини, задоволений. Відправили досить швидко. Дякую.
Олександр
Резина мені сподобалась дякую
Виталий
Шины супер
Дмитрий
Три месяца пользуюсь полет нормальный😀
Дмитро
Дуже вражений якістью шин!!! Рекомендую, зрозуіло що вагався але - задоволений вибором.
Катерина
Резина сподобалась. Зараз планую брати літню теж цієї марки
Ярослав
Замовив на цьому сайті вже другий комплект гуми Arivo, один для паркетника, інший для легкового універсала. Дуже задоволений якістю шин, не чекав такої поведінки на дорозі в суху і мокру погоду, ще й за таку вартість. Однозначно рекомендую цей магазин і шини цього виробника.
Антон Сергійович
Непогана резина, не вонюча, м'яка. Гарно рулиться. Подивимось через місяць. Їжджу 4 дні. Поки все норм. Шумновата, як тролейбус) Но за такі гроші, я вимимикаю слухавку резини!))) За ціною одного мишлена, купуєш два колеса! Клас! Мені поки подобається.
user49696
Дуже гарнi шини на свою цiну! Дуже комфортнi як для Харькова! Катаю другий комплект, перший пройшов40т , купив новый вже поставив! Режим такси!
Руслан
Шини тихі, м'які. Відбалансувались дуже добре, за словами майстра. Сподіваюсь, будуть стійкими до зносу.
Андрій
Довго вирішував які придбати шини.Попередні були Nexen, відслужили добре. Прочитавши відгуки, на цей раз вирішив взяти Arivo..Шини сподобались,помірно мягкі, виготовлені якісно, балансуються відмінно. На дорозі ведуть себе чудово.. Поки що задоволений. Навіщо переплачувати за бренд?? Хоча вирішувати собі має кожен... Дякую менеджерам компанії за оперативність та професіоналізм.
Тарас
Нормальна резина, нічим не гірша наприклад за корейський Nexen. Рекомендую. Балансується ідеально.
client69394
👍
client05527
Резина супер, за такие деньги класс!
Ірина
Добре гребе, жодного разу не застрягли в критичних ситуаціях. Хлопці дякують за пораду в підборі.👍
Юрий
Отличная резина из недорого бюджета, не думал что китай может так порадовать та ещё за такую цену. Самое приятное что она мягкая и ямы гдотает на ура.
Ігор
Поставив 1 березня після зимових. Перших кілька кілометрів відчуття, що звикає автомобіль до шин, шумність більша ніж у зимових, проте день-два за рулем, звик. Виявилось, що цілком пристойні шини за невеликі гроші.
Андрій
Сайт рекомендую. Менеджер порекомендував шини Arivo,,доставка 2 дні. В їзді побачимо..
Ігор
Супер дякую
Руслан
Нормальна резина,по снігу,каші їдуть добре.Рекомендую!
Марина
Рекомендую
Татьяна
Вот и снег и лед и гололед:-итог 5баллов. Резина отличная,а цена еще лучше. Рекомендую берите и не раздумывайте!!!
Михайло
Шины просто кайфовые! За такую стоимость просто ТОП! Мягкие, шума нет, дорогу держит на столько уверенно, что складывается ощущение, что это какой то премиум!!!!
Сергій
Обслуговування на вищому рівні. Про резину насправді тихо в авто як на літній. Мокра дорога керованість та гальмування добре.По льоду або по накатаному покриті дуже непогано здивувала.По снігу пока не можу нічого сказати.
Александр
На моё удивление шины просто супер, на снегу себя ведут просто прекрасно. На льду нужно дружить с здравым смыслом и не давить на газульку и все будет прекрасно лезут на подъем как положено. За эту цену шины просто сказка. Посмотрим на их прочность по износу на сколько сезонов их хватит. Прошлую зиму ездил на кумхо также липучка но они были не много шумноватые по сравнению с этими.
Костянтин
Зимова гума за свої гроші -чудова. Поки що не потрапив в великий сніг, але з маленьким снігом та ожеледицею справляється. Калюжі тримає без планування, досить тиха. Ще і антібардюр є. Чекаю на великий сніг для тестування. На балансуванні не був присутній, але звернув увагу що багато грузків навісили.
Удовиченко
Делал заказ первый раз всё понравилось оперативный подход менеджера заказ доставлен быстро и вовремя успели обуть до не погоды большое спасибо менеджеру за скидку для ЗСУ есть ещё люди которые понимают что война ещё продолжается до нас это важно спасибо большое вам за помощь, резиной довольны.
Віталій
Начну с сервиса,все отработано четко!!!Связались быстро, отправили ещё быстрей.Поставил и сразу мокрый снег выпал для тест-драйва)))Температура за бортом -4,шумность нулевая, немного появляется при 120(может даже это асфальт такой, а не резина), аквапланирование-отличное, в руль не отдает.Снежную кашу и грязь проходит на ура.Тормозит отлично на снегу, за лед не скажу, будем пробовать дальше, отпишусь.Резина отличная,а если учитывать приятным бонусом скидку и супер быструю доставку,то смело могу рекомендовать для покупки.
Вячеслав
Непогана резина, доволі тиха, мʼяка. Були питання по 2 колесам при балансуванні, за свої гроші непоганий варіант
Mykhailo
Что за диски на первом фото?))
Антон
Шини хороші, безшумні, але коли їдеш по мокрому асфальті на швидкості близько 110 км/г є невеликий гул, коли набираєш швидкість десь до 115 км/г або скидаєш до 100 км/г цей гул зникає, можливо це щє залежить від асфальту, на мокрій траві теж не сковзить та виїжджає під гору добре, на швидкості 80 км/г проїхав по калюжі машину не кинуло дорогу тримало, цю резину купив вперше, після перевірки на льду доповню своє враження, а зараз поки задоволений ціною та якістю шин. Замовив у неділю, мені зателефонували десь за 10 хвилин, а може і менше, дали відповіді на всі питання, у понеділок відправили, враження приємні від сайту та менеджерів, усім рекомендую замовляти тут.
Євген
Резина хорошая, мягенько и плавно машина идёт, только переобул, 2 колеса без проблем, а два еле отбалансировали, а так ждём снег и лёд.
Петро
Дуже хороші шини за свою ціну . Таких ніде не знайлеш
Валерій
Вчера (3.11.) поставил на заднюю ось (отзывов мало, поэтому не стал рисковать ставить на перед). Первые впечатления: мягкая, не шумная, неровности проезжает мягко и комфортно. Спереди стоит зимняя дебика, в такой комбинации дорогу машина на скорости держит хорошо. После обед был дождь, ехал по трасе, задок не кидало и в повородах не заносило.
Роман
Можна купити в оплату частинами, це добре
Олександр
Дякую за увагу і швидку доставку. Шини тихі. Випаде сніг, доповню відгук.
Максим
Складає враження набагато вищої цінової ланки, тихіша ніж літній матадор. Оцінка 10 з 10, рекомендую.
Ваня
Хороша резина рекомендую
Олексій
Резина за свою ціну підійде тільки в дощ не хватає щеплення
Влад
Цієї фірми була літня резина яка мені сподобалася вирішив на зиму замовити і зимову !!один день поїздив наразі можу сказати що не шумна !!сайт рекомендую краще чим інфошини!!швидка доставка приємні і ввічливі менеджери порадили пояснили !!!
Макс
Чудові шини!
Юрий
Купил данную резину уже вот под конец сезона, так как та что стояла сильно износилась, понравилась цена и по отзывам почитал что неплохая. Первые ощущения приятные - машина едет мягко и резина вроде как бы тихая в ходу. На мокром асфальте пока не проверял. Более детально отпишусь уже по весне.
Валерій
Шинами задоволений,після старих Firestone набагато кращі,менш шумні,м'якші і краще тримають дорогу. На сухому асфальті проблем з керованість і тормозінням не мають. Стійкість до ударів прошли зразу після покупки (їздив до тещі на Вінниччину, туди й назад 600км. Відрізок дороги Бердичів-Хмільник витримали без пошкоджень,хто їздив знає яка там дорога. За 1,5 місяці проїхав на них 1700км,зносу протектора поки немає. На даний момент шинами задоволений. Єдина неприємність спіймав саморіз,але купляв шини з додатковою гарантією і компанія Шини&диски компенсувала ремонт.
Melnik
Вчера купил резину на Славуту, по цене огонь 🔥🔥🔥 , балансировка тоже все ок, шума нет. Но на мокром асфальте немного стрёмно.. может это дело привычки. Я рекомендую резину
Макортецкий
На фото четко видна отбортовка по канту. По факту ее нет.
Влад
Гарна гума користуюся недавно все подобається!!вибирав із не дорогіх не пожалів що вибрав китай
Олександр
Дуже задоволений гумою , Відповідно якість відповідае заявленим коштам. Окремо велика вдячвість менеджерам за своечасні підказки.
Александр
После покупки авто, на нем стояли wredestein всезезонка. Был шум, как от подшипника и слегка тянуло в сторону. Грешил на ходовую,но на сто проблем не нашли. Брать дорогую смысла не было, поэтому решил рискнуть с Китаем. Не пожалел. Ушёл шум и перестало вести. Трассу держит хорошо, в дождь не ездил. За свои деньги резина хорошая.
Евгений
Супер! Сначала сомневался! Приехала резина на следующий день после заказа) Поставили. Нарадоваться не могу, дорогу держит лучше чем я руль двумя руками))) РЕКОМЕНДУЮ!
Олег
Замовив весною цього року дану гуму, спочатку вагався про те вирішив спробувати. Дуже вразила якість в позитивну сторону! Гума не дуже шумна, тримає авто на дорозі і в поворотах. Потрапив у дорожню пригоду, влетів у вибоїну на дорозі, погнуло диск про те гума витримала, не повело, гуль немає. По зношеності поки що норм(не дріфтую, в повороти зі свистом не входжу). Їздив в гори, по пересіченій місцевості також веде себе не погано. Цікаво на скільки часу її вистачить, час покаже)
Руслан
Задоволений дякую!
Валерій
Дуже задоволений покупкою. За невелику ціну отримав резину, якою повністю задоволений.
Володимир
Чудова гума. Їздив на різній, і дешевій та дорогій. Та тут консультант порадив якби "китайську" прекрасна гума, тихенька, навіть тихіша за ціновою політикою до 1800 грн. Замовлення надійшло вчасно. Менеджери магазину, вам респект. Все швидко та якісно
5496204
Якість краща за ціну...
Артем
Я задоволений своїм вибором - надійність, якість і доступна ціна. Рекомендую
Денис
Брали на бусік який їздить переважно містом , встали без проблем, водій задоволений, нарікань не було за 3.5 місяці використання.
Артем
Купував по пораді менеджера, потрібні були бюджетні шини але як то кажуть не найгірщі, до цього їздив на тріанджел до того як на ним підвищилась ціна, різниці між ними не помітив
Андрій
Бюджетність цих шин не вплинула на їх продуктивність. Вони гарно гарно балансуются, та не шумлять при їзді.
Євген
Відмінні шини за помірну ціну! Виконують свої функції на п'ятірку.
Михайло
Колеса справді для неспішної їзди, і на мокрому і на сухому асфальті- очікував кращого . Колеса м'які, по шуму- терпимо. перші 300 км трошки шуміли, далі суб'єктивно шум ніби зменшився.
Валентин
Мені сподобались, шини стійкі до зношування.
Тарас
Висока якість та доступна ціна. Вони добре тримаються на дорозі навіть при дощі
Анатолій
Гума не шумить, мягка, ціна файна. Подивимось скільки прослуже, неділю їжу все добре. Магазину лайк!
Богдан
Купувались шини для польових умов, все надійно, гарно відбалансувалися , використовую вже декілька місяців, нарікань немає, думаю ще 2 брати в найближчий час
Марк
Шини мають надійне зчеплення з дорогою, навіть на мокрій дорозі.
Олександр
За таку ціну відмінно. Гума мяка. Протектор ціпкий. Як будуть експлуатуватися подивимось.
Денис
Я задоволений покупкою цих шин. Вони дуже тихі та комфортні під час поїздок на тривалий відстані
Віктор
Шини дуже сподобалися. По перше не висока ціна, по друге гума дійсно якісна, хоч і виробник Китай. По трасі не шумні + є впевненість при їзді за містом, бо по малюнку протектору видно що з невиким бездоріжжям вони впораються без проблем
Віталій
Шини м'які, комфортні. Боковина м'яка, але не тонка. Для комфортної, не агресивної, їзди відмінно підходять. На сухому та мокрому асфальті гальмують добре, машина керується впевнено. Підвищеного шуму від шин не помітив. Єдиний мінус - всі 4 шини не змогли нормально одягнутись на диски, щоб одягнути качали до 6-8 атм.
Дмитро
Шини класні. Вперше брав Китайскі, трохи переймався, але коли потримав їх в руках - всі сумніви розвіялися. По місту зовсім не шумні. На великій швидкості на трасі шум трохи додається, але я навіть не можу зрозуміти то від шин чи від вітру. Магазин відпрацював на 5,через 10 хвини після замовлення мені перетелефонували, підтвердили замовлення, а через годину я вже забрав шини
Олександр
На мою думку гарна якість за доступну ціну. Рекомендую. Також одобрили хлопці з сервісу шиномонтажу.
Сергій
Нормальна резина за не великі гроші. Азіацькі бренди давно на нашому ринки витісняють європейські. До цього їздив і на інших китайскіх шинах, ці здалися кращі за попередні. Навантаження тримають добре, кілька разів доводилося вантажити авто по максимуму на невеликі поїздки, з шинами нічого не відбулося, все витримали. На трасі також все ок як на сухому асфальті так і в зливу. На даний момент в мене питань чи претензій до резини не має ніяких, зроблені на совість.
Олег
Купив шини Arivo Premio ARZ 1 в цьому магазині, одразу і перевзувся на місці. Одразу ж поїхав на дачу. Шини дуже добре тримають дорогу навіть без обкатки. Шуму взагалі не виявив. Гальмують добре, хоча температура була тоді близько 5 градусів тепла. Гальмував з побоюванням, але потім зрозумів - гальмують чудово навіть при такій температурі. Після того багато вже поїздив, враження тільки позитивні. Однозначно рекомендую ці шини до покупки.
Андрій
Хотів поставити на перше місце ціну, але все-таки перша з переваг це дуже міцні боковини і самі покришки якраз для наших доріг, особливо якщо їздити по колдобинах і грунтових дорогах де гравій і каміння. Гума показала себе дуже витривалою, пару разів влітав в "окопи" гриж немає. Для SUV або 4х4 непогано прохідна, але не треба її переоцінювати (це все-таки дорожня гума) Не шумна. Воду відводить відмінно. Як на мене так трохи жорстка. Сильною колією буває гуляє трохи, але не критично. Довго бентежив напис маде ін китай, але ризикнув і не шкодую. Шинами дуже задоволений
Сергій
Проехал уже 2т км. Вот что могу сказать – шина показала себя достойно. Конечно, это не премиальный бренд, но за этц цену сложно найти что-то лучше. Боковина довольно крепкая, шишки не набил, хотя довольно часто ездил по очень разбитым дорогам. На мокром асфальте ведёт себя хорошо, не буксует при резких старта. Аквапланирования на скорости тоже не ловил, хоть и ехал пару раз в дождь на большой скорости по трассе. По итогу за свои деньги – отличные шины, если бюджет позволяет – можно взять что-то подороже, но вопрос в том, стоят ли другие шины что бы за них переплачивать.
Марк
Шини працюють чудово на різних типах доріг: від снігу до льоду. Навіть на слизькому асфальті, я відчуваю повний контроль над автомобілем.
Максим
Шины просто пушка, поставил комплект разношироких на БМВ Х5. У протектора большие канавки, интересный рисунок на мой взгляд. Шины отводят на 5+ Зацеп лютый, люблю иногда с места тапок в пол, пробуксовки не было, вгрызаются в асфальт как в сухой, так и в мёртвый просто мёртвой хваткой. Та скорости 150+ критического шума в сало нет, проверено на трассе Харьков-Днепр. По крепости пока замечаний нет, в ямы хоть и попадал, но они были небольшие. Плохо что маленький выбор размеров, так бы поставил ещё и на второе легковое авто.
Владислав
Запобігають ефекту ковзанки)) на засніженій дорозі. є ефективними, а мої поїздки в зимові умови стали безпечнішими.
Віктор
Придбав ці шини у 2022р. За цей час проїхав на них асфальтом і піском і щебенем. Для своєї ціни шини відмінні. На мокрій дорозі поводяться непогано. Зчеплення з дорогою (будь-яке покриття) - відмінне. На швидкості в 150 км/год жодних проблем. Відбалонсувалися на ура, 2 шини без грузів, на дві інші невеликі грузи причепили. Друг купив собі такі ж на інше авто, йому здаються галасливими, але думаю тут проблема у різній шумоізоляції автомобілів.
Олег
Зупинився на цих шинах після консультації з менеджером. Потрібні були надійні, але не дуже дорогі. Поки проїхав не дуже багато, але враження тільки позитивні. По перше ціна, вона значно нижча ніж на інші бренди. Сама гума виглядає доволі добре, хоч і Китай, але одразу видно що робили на хорошому обладнанні, не якийсь ширпотреб. Збільшення шуму на трасі не відчув, до цього були Хенкуки. Як на мене – стало навіть тихіше. На мокрому асфальті машина веде себе добре, може це поки нові, але це покаже лише час. Шина хоч і жорстка, але кожну яму я не відчуваю, невеликі шина гасить, тому доволі комфортна. До цього на китайських не їздив, поки все подобається, подивимось що буде далі.
Артем
Шини мають відмінну стійкість до зношування, навіть після тривалого використання структура протектора залишається незмінною.
Борис
Хороша гума за свої гроші. По місту на 5, якщо по трасі на великій швидкості їхати, як на мене уступає європейським брендам, але і ціна в неї не така як у них.
Максим
По бруду дуже гарно себе показали
Олег
По бездоріжжю на 5, по трасі на швидкості гучні, але майже всі АТ такі 😊
Олег
Обирав по ціні. Дуже здивували
Артем
Ці шини пропонують надійну та покращену тягу на снігу. Я вже не стресую, коли доводиться проїжджати по завалених дорогах.
Миколай
Я дуже задоволений вибором цих зимових шин. Вони надійно виконують свої функції і допомагають мені подолати будь-які зимові перешкоди на дорозі.
Игор
Очень не плохие шины за свои деньги! Бездорожье-отлично. Не МТ конечно,,но на каждый день более чем! На разных дорогах был. Асфальт - отлично. Снег рыхлый - хорошо. Снег умятый - нормально. При низких температурах (до -15) сохраняет достаточную для торомжения эластичность.. Песок – хорошо. На полном приводе по песку нормально тащили. Грязь – хорошо, на мой взгляд недостаточно цепкий рисунок, а может я просто хочу что бы они вели себя как МТ и по этому придираюсь.
Анатолій
Шини гарантують відмінне гальмування на мокрій і засніженій дорозі. Це робить їзду безпечною і забезпечує додатковий спокій під час зимових поїздок.
Сергій
В теплий період зарекомендували себе дуже непогано, навіть по снігу трохи поїздив, але дуже не раджу таке робити, особливо при ожеледиці. Все ж таки вони розраховані на асфальт + бездоріжжя.
Іван
Мій автомобіль став набагато більш стійким і маневреним після встановлення цих зимових шин. Я відчуваю повну контроль над керуванням в будь-якій ситуації.
Ігор
Вдячний виробнику за чудову роботу з хорошим гумовим сплавом, який не затвердіється при низьких температурах і зберігає еластичність.
Денис
Шини мають відмінне зчеплення на різних швидкостях. Це дозволяє мені безпечно рухатися як в міських умовах, так і на шосе.
Максим
Дуже гарно себе показали на трасі
Богдан
Вражений керованістю цих шин на засніженій дорозі. Вони чудово реагують на мої команди і забезпечують стабільність під час поворотів.
Сергій
Почав експлуатувати вже ближчий до осені. Купив гуму за рекомендацією менеджера магазину та ціною до цього катався на Goodyear. При експлуатації отримав масу задоволення дуже адекватна м'яка гума добре тримає дорогу суху і мокру. Аквапланування помітив на швидкості більше 80 км. З приводу зносостійкості чітко сказати не можу прокатав тільки сезон По шуму теж я не естет мене влаштовує. Читав відгуки що слабкий борт і на великих ямах з'являється грижа вибачте але і на Goodyear у мене на ямі була грижа так що це не показник, все залежить від розміру ями та сили удару. Вважаю, що гума повністю виправдовує свою ціну по відношенню до якості. Це моя суто особиста думка надалі Вам вирішувати мені дуже сподобалася.
Артур
Дуже сподобалися ці шини. Бюджет був невеликий. Зупинив вибір на цих шинах за рекомендацією магазину. І чесно кажучи, не розчарувався жодного разу. В міру м'які, зручно їздити. Тихі. Дуже добре поводять себе як на сухому, так і мокрому асфальті. Дуже стійкі до аквапланування. На трасі на досить великій швидкості влітаєш у калюжу. Чітко йде прямою. Жодного натяку на знос убік і на втрату керованості. За три місяці експлуатації недоліків не виявив. Однозначно можу рекомендувати до покупки.
Тарас
Я вражений відмінною стійкістю цих шин на льоду. Вони зберігають відмінний контроль над автомобілем навіть у найскладніших зимових умовах.
Дмитро
Купляв в липні, по асфальту в міру гучні, на мокрій дорозі нормально тримають, по бездоріжжю не гірше європейських брендів.
Артем
Після Мішлена трохи шумнувата, але ціна перебиває цей недолік. Трасу тримає добре, аквапланування не помітив, на мокрій дорозі майже як на сухій поводиться
Віктор
Прикольні шини, не очікував такого від Китая. В порівнянні з іншими шинами, які були до цього – трохи жорсткіші, але на мою думку це на краще, не так сильно будуть стиратися. Дискомфорту не помітив, дехто каже що на жорстких шинах відчутно кожну нерівність, в мене такого не має, навпаки, коли потрапляю у великі ями менша вірогідність шо вилізе шишка. Дорогу тримають добре і по місту і на трасі. По мокрій дорозі теж чудово себе показали, машина не пливе, добре слухається керма
Євген
Добрый день! Скажу честно и прямо не стоит покупать дорогие бренды . На этой резине езжу 4-й месяц . Абсолютно все в ней устраивает. Мягкая, безшумная , износ нормальный . режим скорости от 40- 160 км/ч . по сухой дороге ведёт себя отлично .При спокойной езде хватит на долго . Торможение отличное. Да и в повороты входит хорошо. До этого ставил Премиори , разница ощутима. За свои деньги действительно отличный вариант, если не гнаться за понтами и именными брендами.
Віктор
Їжджу на Рено Трафик, пробіги приблизно 70-80т км на рік, траса місто у співвідношенні 70/30. Шини показали себе добре, в міру жорсткі, не сильно стираються, тут дуже важливо не перевантажувати авто. Боковина добра, по нашим дорогам шишок досі не набив. Тріщинами не пішла, як це буває у деяких інших брендів. На цей час вибором шин залишився задоволений. Менеджеру магазину хочу подякувати, що порадив звернути увагу на цю модель, до цього не чув такий бренд взагалі.
Гриша
Хорошие крепкие шины. Очень понравились
Андрій
Не чекав від цієї гуми такої якості та комфорту. Супер ціна, доставка вчасно та без проблем, дякую менеджеру та самому магазину. Шум понад 100 км/год. помірний, м'який хід по мокрому асфальту, калюжі ріже на ура. Добре поводяться на ґрунті, піску, скрізь проїжджає без проблем. По полям та в лісі на них їздити одне задоволення, але при цьому не має дискомфорту на асфальті. Жодних пошкоджень шин за весь час не виявлено. При зміні на зимову гуму провів огляд – візуально задоволений зносостійкістю.
Богдан
За свої гроші і неї жодних мінусів. Пробував різні китайські шини, ці в списку кращих. Але якщо розраховуєте що во замінить вам Мішку чи Контік, які коштують в двічі більше – то ви сильно помиляєтесь.
Никита
За свои деньги лучше не найти
Андрей
Пробег на них пока что только 11 тыс. км., но за это время были как короткие, так и длинные поездки в разных погодных условиях. Торможение, управляемость, поведение на мокрой дороге - все в порядке. В отзывах читал, что шумные, но я бы так не сказал - на низких и средних скоростях шума нет, на высокой скорости шумят шины любого производителя. До этого ездил на именитом европейском бренде и единственная принципиальная разница, которая бросается в глаза - это разница в цене. Возможно, износостойкость в итоге будет хуже, но за эту цену можно менять их раз в 2, а не в 4 года, при этом оставаясь в плюсе. Резюмируя, скажу, что за свои деньги это нормальные шины для человека со спокойной манерой вождения.
Іван
Чудова гума, трохи жорсткувата на мій погляд, зовсім не шумна, малюнок дуже схожий на Піреллі
Юрій
Пользуюсь 3 месяца. Резина понравилась. Тихая, мягкая, в движении комфортна. При экстренном торможении на асфальте не проскальзывает. Качество изготовления - на уровне, при монтаже для балансировки потребовалось всего пару небольших грузиков. В лужи при большой скорости не влетал, а при небольшой (60 км/ч) аквапланирования нет. По моим ощущениям эта резина определенно лучше заводской. Купил бы еще? Определенно - ДА. тем более по такой цене. Покупкой остался доволен, спасибо магазину.
Юрій
Вперше купую китайську гуму, і чесно сказати здивований. За таку ціну мені здається їй рівних нема. До цього їздив на мішлен прімасі hp, яка із заводу стояла на машині і була вже стерта в нуль. Що можу сказати-проїхав на ній вже більше 5000 км і дуже задоволений, так це не мішлен, та трохи жорсткуватий у порівнянні з мішленом (але в моєму випадку це плюс) доводиться дуже багато їздити по трасі, де якість доріг інколи жахлива, проте скільки разів влітав у великі ями жодного разу не гнув диски і не псував гуму (при тому, що колеса у мене зараз на 16" а до цього їздив на 15" на мішлені, так вмотав два диски і одну покришку) Висновки робить кожен сам, ну а я для себе вирішив, що в майбутньому буду брати ще такі шини.
Вова
По грунтовке просто топ
Артур
Не дуже сподобалось поводження на мокрій дорозі на швидкості 150+, мабуть вона на таке не розрахована. Для їзди по місту – дуже хороший варіант
Сергій
Дуже сподобалось що майже не гудять на швидкості, боковина міцна, за свої гроші – топ
Максим
Дуже міцна, в мене 40 профіль, потрапляв у дуже великі ями, але жодних шишок чи порізів не було.
Євген
Їздив на шині досить мало, але зацей час можу зробити кілька висновків: - Шина чудово керується на сухому асфальті, на мокрому не їздив, але думаю теж не гірше. Шум є, але не критичний. За ці гроші – чудовий варіант
Гриша
За свои деньги топ
Олег
Для міста чудовий варіант, шуму не помітив, керованість навіть по великим калюжам досить хороша.
Никита
За такие деньги просто супер
Юрій
Хороші шини, по бездоріжжю гребуть на 5
Максим
Були побоювання, перший раз купив Китай, але в моєму розмірі були лише ці і треба було терміново їхати. Проїхав вже 8т, поки задоволений на всі 100
Вова
По грунтовке аналогов
Олег
По трассі дуже здивували.
Олександр
2 місяці на них їзджу, враження тільки позитивні. Не очікував такого від Китаю
Коца Роман Олегович
Чудова гума, після дюнлоп- відчуття набагато кращі. По співвідношенні ціна якість це топ.
Берегун Александр Вікторович
Резина того не варта іхня літня ще +- а от зима жахливо стерлась за сезон і 10000км
Alf
Пересівши з м'якої гуми Goodyear, на цю гуму arivo, так перше враження що вона тверда, але до цього звикаєш.. Керованість в принципі адекватна.. Але коли на швидкості 130км, моє авто почало труханети, наче це вібромасажор або землетрус... Якось ссикітно далі розгоняти взагалі.. Тому враження не певні, наступного разу не буду вестися на Китай((
Евгеній Григорович
Як на мене то не дуже
Едуард
Для зимы не очень
Олександр
Резина огонь
Владимир
Для такой цены резина удивила, мягкая чуть шумновата
Володимир
Якщо їздити 60-80 і плавно розганятись то норм резина. Краща за преміорі
Неля
За рекомендаціями менеджера придбала arivo дуже задоволена. Живу в гірській місцевості і шини поводяться нормально, не знаю, як на льду, але в сніговій каші заносів нема.
Ігор
Цінна- якість! Це той варіант коли не шкодуєш грошей .! Резина міцна . Ніяких зауважень не маю !
Быстрый заказ (моб)
Резина небезпечна на мокрому асфальті
Чистякова Ольга Олександрівна
За свої гроші гарна резина. Але не на всіх поворотах впевнена у своєму авто. Все ж таки на зиму треба брати надійнішу.
Тарас
Ці шини мають тривалий термін служби, їхній протектор ще залишається глибоким після кількох сезонів використання.
Євген
Нові зимові шини зменшили шум під час їзди. Тепер я можу насолоджуватись тихою і комфортною поїздкою в зимовий період.
Артем
Підвищене зчеплення зі снігом і льодом допомагає мені впевнено рухатися по крутих підйомах без будь-яких проблем.




























































