Шини Pirelli 225/40 R19
Чудова шина за свої кошти
Переваги: Акустичний комфорт, малюнок протектора, м'яка, лише позитивні емоції від їзди.
Недоліки: Шину розрубав на ямі у двох місцях. Благо була розширена гарантія, подзвонив пацанам, повідомив що так і так повернули гроші за шиномонтажку. Дрібниця а приємно.
Купив собі та батькові на однакові машини. Мені прийшли на зміну GoodYear Ultra grip ice+ Спочатку, щиро кажучи, не сподобалися на льоду. Кілька разів потрапив у неприємну ситуацію. Засмутився, що модель виявилася гіршою. Але мабуть треба було прикотитися добре, щоб добре заробили фрикціони. Наразі знову з'явилася впевненість на дорозі. За шумністю і витратою різниці не помітив, трохи підвивають ледве чутно, але це особливість спрямованої гуми. Варто брати!
Купувала цю гуму разом з машиною 2018-го. Машина проїхала 85 тис. км. Гумою дуже задоволена. У порівнянні з літньою, на асфальті шумна, але основне завдання виконала на всі 100. Найбільше мене здивувало те, що жодної шишки чи проколу. Літню я вже міняла двічі (не рахуючи ремонтів), тому що дороги в області просто жахливі.
Балансування супер, один груз 5гр. на чотири колеса. При +12 на сухому асвальті в місті і поза забув, що їду на зимовій. Далі побачимо.
Недоліки: Поки не має.

Потрібна допомога?
Легко, коли працюєш з експертом
Останні відгуки про Pirelli
Усі відгуки03 березня 2026
На Renault Megane
СТАЖ 7 років
Купила ці шини тільки на ведучі колеса на зиму 2025-2026, задоволена максимально. На льоді звичайно слизько, але возила з собою пісок, тому проблем не було жодних. На вкатаному снігу їздила спокійно, жодного разу не застрягла. Мягка резина, за свою ціну топ варіант. На наступну зиму планую купити ще й на ведені, щоб мати повний комплект👍
Переваги: Ціна- якість. Мені сподобались
Недоліки: Не знайшла
Рекомендує
07 лютого 2026
На AUDI Q8
СТАЖ > 20 років
Дуже гарні шини,відмінно керуються і безшумні.Задоволений дуже сильно!
Переваги: Відмінна керованість на льоду і мокрому асфальті
Недоліки: Трохи слабша керованість на снігу
Рекомендує
02 січня 2026
На Хюндай Тюксон
СТАЖ > 20 років
Хто ті всі люди, які пишуть що це гарна шина??? Не тримаю машину ні на снігу ні на льоді, проблеми виникають на любому підйомі, ще й шумить... Найгірші шини, на яких я їздив, а їздив я на багатьох від Хаккапеліти до Белшини.
Переваги: нема
Рекомендує
05 жовтня 2025
На Toyota
СТАЖ 18 років
Pirelli є Pirelli, це вам не Tigar
Переваги: Тиха, довговічна
Недоліки: Відсутні
Рекомендує
05 вересня 2025
На Mercedes GLS
СТАЖ > 20 років
Перед цим купував Michelin Pilot Alpin PA5 SUV - не витрачайте дарма кошти. Щодо Pirelli PZero PZ4 Sports Car - РЕКОМЕНДУЮ, дійсно якісна гума.
30 червня 2025
На Honda Accord 2016
СТАЖ 1 рік
Загалом задоволена вибором, купила шини 2025 року. Приємно шумні, виглядають гарно. Для сухої погоди - чудові шини; для вологого покриття - теж все окей; для мокрого покриття - хотілося б більшої впевненості, але не критично.
Переваги: На сухому асфальті шини поводяться відмінно: мають гарне зчеплення, керованість упевнена, рівень шуму мінімальний навіть на трасі. Автомобіль їде стабільно, без зносів і ривків.
Недоліки: На мокрій дорозі помітне пробуксовування, особливо, якщо є калюжа: не завжди, не критичне, але відчутне, особливо під час розгону чи маневру. Один раз навіть спрацювала система стабілізації. Також була ситуація на мокрому піску - авто також пробуксовувало, але проїхати я змогла нормально.
Рекомендує
20 квітня 2025
На SantaFe2 2011рік
СТАЖ > 20 років
Добрий день. На своєму авто їзжу не богато,але резиною задоволений,керується добре,не шумна середньої жосткості,гідна своїх коштів. Щіра подяка всій Вашій команді !Все буде Україна!
Переваги: Все гаразд,задоволений.
Недоліки: Не знайшов. Час покаже.
Рекомендує
09 березня 2025
На Hyunda i30
СТАЖ > 20 років
Порівнюю з Nokian Hakapelitia та Henkook (заводські). Неймовірно м'яка, тиха і дуууже чіпка. Тормозив різко, спрацювала ABS, затормозила плавно і без "юза". За свої гроші - це TOP. Однощначно рекомендую. На мокрому асфальті, нажаль, не випробовував, бо суха і тепла погода.
Переваги: М'якість Тиша Цупкість
Недоліки: Не виявлено. Треба вмпробувати на мокрому асфальті.
Рекомендує
16 березня 2024
На BMW X3 f25
СТАЖ 20 років
Вітаю! Поставив тиждень назад і результат: дуже тихі, тримають дорогу добре, особливо в поворотах! З мінусів: моментально ловлять горби та виїмки на дорозі тому руль треба тримати міцно :) дуже тверді (розумію що ран фдед і +6 на вулиці, але). Якщо ви катаєтесь виключно по місту - не рекомендую! Якщо буває траса і любите дати газку - рекомендую! Важкі, тому на авто з конями менше 200 ставити не має сенсу, в мене 245 і відчувається! Попередні були Goodyear, трохи шумніші та менше реагували на проблемні дороги.
Переваги: Тихі, контроль при хорошій дорозі (дуже керовані, тормозять супер).
Недоліки: Не помітив для таких шин
Рекомендує
12 лютого 2024
На Audi Q5
СТАЖ 10 років
Вже не перша ауді на яку ставлю цю резину, і літню і зиму, задоволений цією фірмою на всі 100%
1 рік
розширеної гарантії на всі види пошкоджень
14 днів
на обмін або повернення
Cвої склади
в Києві, Харкові, Одесі, Львові та Дніпрі
98% користувачів
позитивно оцінили нашу роботу































