Літні шини 195/45 R16


2025
В наявності
| Бренд: | Hankook |
| Тип Т/З: | легковий |
| Ширина: | 195 |
| Профіль: | 45 |
| Діаметр: | R16 |
| Рік виробництва: | 2025 |
| Країна виробництва: | Південна Корея |
Часто їжджу в дощ. Резина не підводить: вода відводиться добре, аквапланування майже не відчувається. Гальмує авто швидко, без неприємних сюрпризів.
Переваги: Керованість в складних умовах, якість
Купляв в розмірі 225/40 R18, резиною повністю задоволений. Хороший малюнок протектора, склад хороший, відбалансувалась без проблем. В ходу дуже класна, їде мʼягенько, руль почав крутитись легше, дорогу тримає добре. За рік пластмасовою не стала, все така ж мʼягенька
Переваги: Не дубова, хороший малюнок протектора, ціна
205.65.16, kia optima. резина отличная. Очень мягкая, не шумная. Не мог подумать, что летняя резина может быть комфортнее дорогой арктической зимней (bridgestone blizzak revo gz). Ямы, лежачие полицейские глотает на ура. На заводской nexen cp 672a проехал 50 000, одна пара до отсечки на другой - 1мм до отметки износа. В управлении корейская резина по субъективным ощущениям не уступает брендовым аналогам. Отдельно стоит отметить управление на мокрой дороге и высокий скоростной порог сопротивления аквапланированию. В разделе цена/качество для комфортной езды очень рекомендую.
Відкатав на них з кінця квітня по кінець вересня, тому можу зробити деякі висновки! Після першого сезону і 6000км на них - питань нема взагалі! Резина за свої гроші супер, ні разу не пожалкував що зупинив вибір на ній. Досить комфортна по шумності, гарно тримає дорогу і на сухому і на мокрому асфальті, стійка до ударів (ловив не маленькі ями), відбалансувалась прекрасно!
Авто приїхало на цій гумі в автосалон з заводу. 205*55*17. Забирав в лютому 2022, тому відразу поставив зимову гуму, питань до авто не було. Весною поставив літню, і відразу помітив погану поведінку авто. Через слабку боковину відчувається горизонтальна розкачка авто, і не дуже комфортно їхати, машину переставляє на дорозі (тиск 2.5). Шумить як всі гудєар. Не підходить для цього авто, треба з посиленою боковиною.
Переваги: Зносостійкість
Недоліки: Бокова розкачка на октавії а8
Покупал шины в этом магазине в марте 17 года. Так же повелся на рекламу и на результаты тестов. Шины хорошие, февраль 17. Венгрия. Но очень шумные. Не понимаю тех кто пишет что они тихие. Во всех тестах они так же шумные. До этого были Конти и Данлоп, не скажу что они были особо тихие, но тише Ханкука однозначно. Если бы Ханкук не хорошо держали трассу по сухому, то уже поменял бы давно. Тормозят нормально, но не как вкопанные. Кстати, насчет тестов. По началу в Интернете было полно тестов где эти шины занимали лидирующие места. И потом практически в тех же изданиях при новых/свежих тестах картинка изменилась. Уже не явный лидер, в лучшем случае в первой 5-ке. Заставило подумать о честности первых тестов. Так как соперники не поменялись, все те же модели.
Переваги: Нормально держат сухую дорогу. Малый износ.
Недоліки: Шумная.
Резина по многом параметрам довольно хорошая, как держит, шумность и т.д. Недостаток в моем случае один, за пол года(летний сезон) передние стерлись до невозможности использовать дальше. Хотя может это и к лучшему. Прошла получеается 20-22тыс. Мой индеск скорости по трассе 150-170 круиз
Придбав комплект шин в березні 2019 , від’їздив за сезон 20 000 км, повністю задоволений, рекомендую.
Переваги: Ціна-якість
Недоліки: Поки не виявив
Так склалося що терміново потрібно було купити комплект гуми, і з того що було по наявності на той час це Habilead s2000. Купив його за смішні кошти. Дуже боявся що гума буде лайном і потрібно буде замінити на більш якісну. Аля я був приємно здивованим , ніякої різниці з мішеліном і континентальним який стояв в мене до того на 2 моїх авто я не відчув. За для справедливості хочу сказати що стиль їзди в мене не екстремальний, екстрене гальмування дуже рідко, ну але й не пенсіонерський. Короче кажучи я відїздив на ній 2 роки і залишився задоволений .
Переваги: Чудова гума
Недоліки: Надпис на шині не Continental ))))
Покупаю резину на все авто в вашем интернет-магазине.
Переваги: Цена качество разнообразие
Недоліки: Не знаю


2025
В наявності менше 4-х шт
| Бренд: | Nexen/Roadstone |
| Тип Т/З: | легковий |
| Ширина: | 195 |
| Профіль: | 45 |
| Діаметр: | R16 |
| Рік виробництва: | 2025 |
| Країна виробництва: | Південна Корея |


None
Немає в наявності
| Бренд: | Kumho (Zetum) |
| Тип Т/З: | легковий |
| Ширина: | 195 |
| Профіль: | 45 |
| Діаметр: | R16 |
Купив DEBICA FRIGO дуже класна гума, не очікував)
Переваги: Тримає дорогу, гарно вигрібає
Недоліки: Немає
Шини супер! Гарна керованість і на сухому і на мокрому асфальті. Топ за свої гроші!
Переваги: Ціна, та якість 👍
Недоліки: Не знайшов.
Рекомендую, минусов нет


None
Немає в наявності
| Бренд: | Kumho (Zetum) |
| Тип Т/З: | легковий |
| Ширина: | 195 |
| Профіль: | 45 |
| Діаметр: | R16 |


None
Немає в наявності
| Бренд: | Nexen/Roadstone |
| Тип Т/З: | легковий |
| Ширина: | 195 |
| Профіль: | 45 |
| Діаметр: | R16 |

Потрібна допомога?
Легко, коли працюєш з експертом
Відгуки наших клієнтів
Рекомендує
13 червня 2026
На Mazda cx5
СТАЖ > 20 років
Покупал лето на Мазда сх5,тихая,дешевая Есть на других машинах и Мишели спорт ,и бриджстоун,капсен за свои деньги топ покупка
Рекомендує
12 червня 2026
На Mazda 626 GF
СТАЖ 7 років
Доброго дня, на сам перед була ціль перевзути свою машину в преміум шини. Після довгого вибору зупинився на цих і не прогадав.
Переваги: Дуже мʼякі , дуже керовані, в дощ навіть краще ніж на сухому асфальті.
Недоліки: За такі характеристики треба заплатити дуже гарно, ось і головний недолік
Рекомендує
12 червня 2026
На Toyota
СТАЖ 8 років
За свої гроші топ. Стоїть на рав4, недоліків немає.
Рекомендує
12 червня 2026
На Опель-зефіра
СТАЖ > 20 років
Супер
Переваги: Ціна, тривалий термін експлуатації, добре тримає дорогу.
Недоліки: Не помітив
11 червня 2026
На Seat
СТАЖ > 20 років
Перед цими шинами використовував Мішелін та Контіненталь. Вважав, що ці шини теж мали б бути на рівні... Насправді їх рівень значно нижчий і шум, як порожньої камери, відчувається кожен найдрібніший камінчик.
Переваги: Нижча ціна
Недоліки: Після якісних шин шкодуєш, що їх придбав.
10 червня 2026
Хороша резина
Рекомендує
10 червня 2026
На Мазда
СТАЖ 14 років
Шукала шини серед преміальних китайців, за рекомендацією консультанта Шини і диски обрала Капсени і залишилась задоволена. Керуються добре, на мокрому асфальті не пливуть, шумність нормальна не скажу що тихі але не заважають. Ціна/якість супер. Рекомендую
Переваги: Не шумна, гарна ккрованість
Недоліки: Не виявила
Рекомендує
10 червня 2026
На Tesla 3
СТАЖ 10 років
Вибирав для електромобіля. Колесами задоволений , автомобіль зберігає гарну керованість на швидкості . Варто відзначити низький рівень шуму від колеса . Хоча наїздив біля 1500 км на цих колесах то нарікань поки не має . В мокру погоду ( авто в мене задній привід ) колеса при різкому старті дорогу тримають !
Переваги: Ціна , керованість авто на швидкості , не значний шум ( на Tesla це важливо через відсутність хорошої шумоізоляції )
Недоліки: 1500 км проїхав на даних шинах , недоліків не помітив .
Рекомендує
10 червня 2026
На Mitsubishi outlander ІІІ
СТАЖ > 20 років
Хороші шини особливо на мокрому асфальті бо на старих трішки заносило на калюжах взагалі задоволена .
Переваги: Ціна якість
Недоліки: Поки не бачу
09 червня 2026
На Jeep Cherokee
СТАЖ > 20 років
Придбав дані шини близько двох тижнів назад, після встановлення почалася не зрозуміла вібрація в кермо а потім по кузову. Міняли зад-перед, вібрація присутня. Тож на підйомнику розігнали до 120 і виявилось що одне колесо просто кажучи як желе в різні сторони, при балансуванні на ньому з внутрішньої сторони дефект у вигляді не рівної кромки….. тож замовив ще одне колесо-встановили і все гуд. Звісно одне колесо відправив назад для експертизи…… і тут почалося: їзда на спущеному, все ок, все ціле….. короче рекламації, або ж якогось повернення чи обміну нема…. Майте на увазі
Переваги: Мʼяка
Недоліки: Шумна
1 рік
розширеної гарантії на всі види пошкоджень
14 днів
на обмін або повернення
Cвої склади
в Києві, Харкові, Одесі, Львові та Дніпрі
98% користувачів
позитивно оцінили нашу роботу




























































