Літні шини 225/40 R19


2026
В наявності менше 4-х шт
| Бренд: | Continental |
| Тип Т/З: | легковий |
| Ширина: | 225 |
| Профіль: | 40 |
| Діаметр: | R19 |
| Рік виробництва: | 2026 |
| Країна виробництва: | Португалія |
резина оказалась неожиданно хорошей за свою цену. 1. отбалансировалась отлично. 2. на сухой горячей трассе управляемость отличная, даже на 150 км/ч. 3. не шумит, кто пишет о шумности, не забывайте учитывать качество дорожного покрытия. 4. мелкие неровности дороги просто не замечает, тихо проходит даже рельсы, если они не торчат на 5 см над дорогой.
Переваги: цена/качество, тихая, хорошее сцепление с дорогой
Недоліки: хотелось бы более толстую боковину, но это моё субъективное ощущение
Отзыв скорее информативный для других кто только думает. о приобретенииТак как ещё зима и резина ожидает установки.Первые впечетление-качественный товар.Производитель заявил прибавление показателей по всем параметрам.Добавили индикаторы по бокам протектора как на хенкуках чтобы было видно износ края.Точек красных и жёлтых нет для определения тяжести. Нашёл один ролик в ютюбе от испанца-он почтавил её в январе.У них там +12 в январе.То показвал тесты на своём електромобиле у него прибавка была 7% заряда от старых контиков премиум 6.Может это из-за того что новая резина а может и правда как заявил производитель что они отличные для електричек. Боковина не тонкая и не толстая,думаю средняя. Изначально выбирал между премиум контакт 7 и примеси4+ заодно поглядыая на хенкук прайм 4. Увидев эту модель решил взять её. Машина ездит очень мало,если бы наматывл много то взял бы хенкук прайм 4. Всё по деньгам конечно.То что резина крутая это однозначно.За эти деньги получаете топкачество лидера рынка.
Переваги: Германия 50 неделя 2024 года.Европоказатели топливо мокрая дорога В\А что очень круто
Прекрасна шина рекомендую для швидкісних автомобілів. Дороги тримається на відмінно як суху так і в мокру погоду. Калюжі проходить як танк, повороти тримає дуже круто. Мʼяка та відносно не шумна. Дизайн дорого-багато) особливо після мийки, якщо натерти силіконом. Єдиний недолік це трохи вразливі борти, але потрібно розуміти що це шина не для їзди по бардюрам, тому акуратно. В порівнянні з Good year небо та земля, На Good year їздив як на возі) Відїздив сезон майже не стерлась ( 25 тис км.)
Переваги: Маневрненість, стійкість, дизайн, мʼякість
Недоліки: Трішки шумна на поганому асфальті і грунтовці, але це мало відчутно. Слабкі борти.
Скептично відношусь до відгуків, розумію, що у кожного свої потреби, комусь їхати 200 в повороті, а комусь просто хочеться гарної гуми на кожен день. Я відношусь до другої категорії, не катаюсь не по треку, не міряю 0-100 кожні вихідні, і не намагаюсь довести в потоці, що я самий швидкий, але при цьому хочу мати гарну керованість по сухому, в дощ, та помірний рівень шуму. До цього у мене був Michelin PS4, на якому я проїхав біля 40к тому основне порівняння буде з цими шинами. Знімаємо зимові шини Goodyear UltraGrip Performance+ одягаємо нову гуму і отримуємо шок. Гучніше не стало, жорсткіше трохи, але не суттєво, і тут згадаю, що на Michelin була набагато гучніше, і мені всі казали, що це норм, бо літня гума жорсткіше, тому і більше гучна, виявилось що ні, що просто Michelin такий, по всім характеристикам мені ці шини сподобались набагато більше за PS4, дорогу тримають добре, повороти також, а з іншого боку, чи могло бути інакше? Це ж все ж таки преміум сегмент шин.
Переваги: Рівень шуму, ціна, якість
Недоліки: Не виявлено.
Хороші шини в лоу сегменті, порвав два задні колеса, в моєму розмірі довго чекати норм. Колеса, взяв перекататись на сезон. Здивувало, але легко балансуються, найбільший груз 15г. Вечором замовив, назавтра забрав. Допишу відгук в серпні, може не зітруться)
Переваги: Швидко доставили, м'яка, легко балансуються, розхід після 4000 не змінився, був Goodyear
Недоліки: Поки немає


None
В наявності
| Бренд: | Matador |
| Тип Т/З: | легковий |
| Ширина: | 225 |
| Профіль: | 40 |
| Діаметр: | R19 |
| Країна виробництва: | Словаччина |


2026
Закінчується
| Бренд: | Barum |
| Тип Т/З: | легковий |
| Ширина: | 225 |
| Профіль: | 40 |
| Діаметр: | R19 |
| Рік виробництва: | 2026 |
| Країна виробництва: | Португалія |


None
В наявності
| Бренд: | Matador |
| Тип Т/З: | легковий |
| Ширина: | 225 |
| Профіль: | 40 |
| Діаметр: | R19 |
| Країна виробництва: | Словаччина |


2026
Закінчується
| Бренд: | Nokian Tyres |
| Тип Т/З: | легковий |
| Ширина: | 225 |
| Профіль: | 40 |
| Діаметр: | R19 |
| Рік виробництва: | 2026 |
| Країна виробництва: | Румунія |
Шина хорошо подойдёт для тех кто любит экстремально и быстро ездить. Трассу держит изумительно,на виражах сцепление отличное. Под дождём едешь как по сухой трассе. Износ умеренный,шина комфортная,лежачие полицейские стали мягче. Вытормаживает изумительно,придраться не к чему,тем более за такие деньги. Не Мишлен конечно,но очень достойная замена.
Поміняв цього року перед Пасхою, вже наїздив 17500 т.км ( а/ м використовується в робочих цілях, основне траса), за такі кошти ця резина супер, немає сенсу переплачувати.
Довго не наважувався взяти бо новинка, відгуків та оглядів практично немає. Тому пишу для тих, хто також планує брати. Поки проїхав біля 500-700км. Після 2000км інформацію доповню. Дуже мʼяка, гарно проходить нерівності, ямки. Гарний зацеп. Авто кермується легко. Доволі тиха. Витрати палива поки не заміряв (також доповню коментарем хочаб після 2000 км).
Переваги: Ціна = якісь. Тиха. Мʼяка. Дуже свіжа 8 тиждень 2026 року.
Недоліки: Наразі не виявлено.
Приємна резина( після зимових), коли підбирав, побачив на них індекс швидкісний-V. Вирішив спробувати, чи має вплив на відчуття при їзді))) мабудь, таки має! Впевнено і прогнозовано керується авто, при повному навантаженні також. По мокрому поїду сьогодні додому, тож, можливо, додам ще відгук. Дякую продавцю- зробили знижку під час акції- я трохи обігнав -але поспілкувавшись з операторами, таки отримав знижку, майже в ціну доставки. Рекомендую продавця і товар!
Чудові шини, не очікував! Тихі, мʼякі, тримають дорогу ідеально, випробував під сильний дощ на трасі і задоволений.
Переваги: Ціна, якість, тихі, мʼякі, чудово тримають дорогу.
Недоліки: Не має захисту ободу диска.


None
В наявності 1 шт
| Бренд: | Nexen/Roadstone |
| Тип Т/З: | легковий |
| Ширина: | 225 |
| Профіль: | 40 |
| Діаметр: | R19 |
| Країна виробництва: | Південна Корея |


2025
В наявності
| Бренд: | Uniroyal |
| Тип Т/З: | легковий |
| Ширина: | 225 |
| Профіль: | 40 |
| Діаметр: | R19 |
| Рік виробництва: | 2025 |
| Країна виробництва: | Португалія |
Залишу свій відгук потенційним покупцям так як модель нова і відгуків мало. Взяв на заміну Matador MP-47 Hectorra 3 на якій машина приїхала з Німеччини. Брав у розмірі 225/45 R18 95Y XL. Перше враження дуже тиха та комфортна. На дорозі веде себе дуже прогнозовано. Чітко слідує за рухом керма. Для міста ідеальний варіант. По трасі теж все чудово, немає шуму по наростаючій. На швидкості 140-150 так само тихо як на швидкості 90-100. Колію не відчуває. Гальмує прогнозовано, в сторону не кидає. Опір коченню мінімальний, по витарті палива теж буде добре. По мокрому теж все на рівні для цього класу резини. Але об'єктивно резина не для спортивної їзди, а для тих хто цінує комфорт і тишу та часто їздить на довгі дистанції трассою це буде ідеальний варіант. Шини однозначно краще свого попередника MP-47 Hectorra 3.
Переваги: Модель нова, технології теж нові. Адекватна ціна. Тиха, комфортна, економна, балансується добре глибина протектора 8мм+
Недоліки: Не варто очікувати спортивного характеру від цих шин.
Вперше зважився на купівлю китайських шин. По відгукам в неті вибрав цю модель. Перші враження - на вигляд дорожча, ніж вартує насправді, тактильно гума м"яка та приємна. Боковина міцна, має відбортовку для захисту диска, але при тому шина їде м"яко та комфортно (2.2атм.) Збалансувалась ідеально, одна 0/20грам, друга 20/25грам. Малюнок протектора виглядає сучасно, по сухому асфальту все ок, по дощу протестувати ще нагоди не було. Якщо в процесі експлуатації виявлю мінуси, буду дописувати тут же, поки що обкатую.
Переваги: М"яка, комфортна, не шумна, балансування мінімальне, зовнішній вигляд, міцна боковина.
Недоліки: На разі не виявив, можливо пізніше повилазять.
Відкатав на них з кінця квітня по кінець вересня, тому можу зробити деякі висновки! Після першого сезону і 6000км на них - питань нема взагалі! Резина за свої гроші супер, ні разу не пожалкував що зупинив вибір на ній. Досить комфортна по шумності, гарно тримає дорогу і на сухому і на мокрому асфальті, стійка до ударів (ловив не маленькі ями), відбалансувалась прекрасно!
Резиной доволен на все 100%.Не шумная,в меру мягкая,балансируется прекрасно.При 200 км/ч ведёт себя отлично.За эти деньги лучший вариант!
Переваги: Цена-качество.
Шини класні, але весь комплект виявився з дефектом транспортування чи зберігання — овальної форми
Переваги: Гарно тримають дорогу (особливо в дощ), досить тихі, на великих швидкостях не перегріваються (пробував максимально 235км/г)
Недоліки: Весь комплект овальної форми, вже два рази перевстановлював на диски та балансував (на різних шиномонтажах) — до 70-80км/г норм, а потім вібрація

2025
Закінчується
| Бренд: | Grenlander |
| Тип Т/З: | легковий |
| Ширина: | 225 |
| Профіль: | 40 |
| Діаметр: | R19 |
| Рік виробництва: | 2025 |
| Країна виробництва: | Китай |


2025
Закінчується
| Бренд: | Continental |
| Тип Т/З: | легковий |
| Ширина: | 225 |
| Профіль: | 40 |
| Діаметр: | R19 |
| Рік виробництва: | 2025 |
| Країна виробництва: | Португалія |

Потрібна допомога?
Легко, коли працюєш з експертом
Відгуки наших клієнтів
Рекомендує
13 червня 2026
На Mazda cx5
СТАЖ > 20 років
Покупал лето на Мазда сх5,тихая,дешевая Есть на других машинах и Мишели спорт ,и бриджстоун,капсен за свои деньги топ покупка
Рекомендує
12 червня 2026
На Mazda 626 GF
СТАЖ 7 років
Доброго дня, на сам перед була ціль перевзути свою машину в преміум шини. Після довгого вибору зупинився на цих і не прогадав.
Переваги: Дуже мʼякі , дуже керовані, в дощ навіть краще ніж на сухому асфальті.
Недоліки: За такі характеристики треба заплатити дуже гарно, ось і головний недолік
Рекомендує
12 червня 2026
На Toyota
СТАЖ 8 років
За свої гроші топ. Стоїть на рав4, недоліків немає.
Рекомендує
12 червня 2026
На Опель-зефіра
СТАЖ > 20 років
Супер
Переваги: Ціна, тривалий термін експлуатації, добре тримає дорогу.
Недоліки: Не помітив
11 червня 2026
На Seat
СТАЖ > 20 років
Перед цими шинами використовував Мішелін та Контіненталь. Вважав, що ці шини теж мали б бути на рівні... Насправді їх рівень значно нижчий і шум, як порожньої камери, відчувається кожен найдрібніший камінчик.
Переваги: Нижча ціна
Недоліки: Після якісних шин шкодуєш, що їх придбав.
10 червня 2026
Хороша резина
Рекомендує
10 червня 2026
На Мазда
СТАЖ 14 років
Шукала шини серед преміальних китайців, за рекомендацією консультанта Шини і диски обрала Капсени і залишилась задоволена. Керуються добре, на мокрому асфальті не пливуть, шумність нормальна не скажу що тихі але не заважають. Ціна/якість супер. Рекомендую
Переваги: Не шумна, гарна ккрованість
Недоліки: Не виявила
Рекомендує
10 червня 2026
На Tesla 3
СТАЖ 10 років
Вибирав для електромобіля. Колесами задоволений , автомобіль зберігає гарну керованість на швидкості . Варто відзначити низький рівень шуму від колеса . Хоча наїздив біля 1500 км на цих колесах то нарікань поки не має . В мокру погоду ( авто в мене задній привід ) колеса при різкому старті дорогу тримають !
Переваги: Ціна , керованість авто на швидкості , не значний шум ( на Tesla це важливо через відсутність хорошої шумоізоляції )
Недоліки: 1500 км проїхав на даних шинах , недоліків не помітив .
Рекомендує
10 червня 2026
На Mitsubishi outlander ІІІ
СТАЖ > 20 років
Хороші шини особливо на мокрому асфальті бо на старих трішки заносило на калюжах взагалі задоволена .
Переваги: Ціна якість
Недоліки: Поки не бачу
09 червня 2026
На Jeep Cherokee
СТАЖ > 20 років
Придбав дані шини близько двох тижнів назад, після встановлення почалася не зрозуміла вібрація в кермо а потім по кузову. Міняли зад-перед, вібрація присутня. Тож на підйомнику розігнали до 120 і виявилось що одне колесо просто кажучи як желе в різні сторони, при балансуванні на ньому з внутрішньої сторони дефект у вигляді не рівної кромки….. тож замовив ще одне колесо-встановили і все гуд. Звісно одне колесо відправив назад для експертизи…… і тут почалося: їзда на спущеному, все ок, все ціле….. короче рекламації, або ж якогось повернення чи обміну нема…. Майте на увазі
Переваги: Мʼяка
Недоліки: Шумна
1 рік
розширеної гарантії на всі види пошкоджень
14 днів
на обмін або повернення
Cвої склади
в Києві, Харкові, Одесі, Львові та Дніпрі
98% користувачів
позитивно оцінили нашу роботу















































