Літні шини 235/45 R19
Довго не наважувався взяти бо новинка, відгуків та оглядів практично немає. Тому пишу для тих, хто також планує брати. Поки проїхав біля 500-700км. Після 2000км інформацію доповню. Дуже мʼяка, гарно проходить нерівності, ямки. Гарний зацеп. Авто кермується легко. Доволі тиха. Витрати палива поки не заміряв (також доповню коментарем хочаб після 2000 км).
Переваги: Ціна = якісь. Тиха. Мʼяка. Дуже свіжа 8 тиждень 2026 року.
Недоліки: Наразі не виявлено.
резина оказалась неожиданно хорошей за свою цену. 1. отбалансировалась отлично. 2. на сухой горячей трассе управляемость отличная, даже на 150 км/ч. 3. не шумит, кто пишет о шумности, не забывайте учитывать качество дорожного покрытия. 4. мелкие неровности дороги просто не замечает, тихо проходит даже рельсы, если они не торчат на 5 см над дорогой.
Переваги: цена/качество, тихая, хорошее сцепление с дорогой
Недоліки: хотелось бы более толстую боковину, но это моё субъективное ощущение
Прекрасна шина рекомендую для швидкісних автомобілів. Дороги тримається на відмінно як суху так і в мокру погоду. Калюжі проходить як танк, повороти тримає дуже круто. Мʼяка та відносно не шумна. Дизайн дорого-багато) особливо після мийки, якщо натерти силіконом. Єдиний недолік це трохи вразливі борти, але потрібно розуміти що це шина не для їзди по бардюрам, тому акуратно. В порівнянні з Good year небо та земля, На Good year їздив як на возі) Відїздив сезон майже не стерлась ( 25 тис км.)
Переваги: Маневрненість, стійкість, дизайн, мʼякість
Недоліки: Трішки шумна на поганому асфальті і грунтовці, але це мало відчутно. Слабкі борти.
Скептично відношусь до відгуків, розумію, що у кожного свої потреби, комусь їхати 200 в повороті, а комусь просто хочеться гарної гуми на кожен день. Я відношусь до другої категорії, не катаюсь не по треку, не міряю 0-100 кожні вихідні, і не намагаюсь довести в потоці, що я самий швидкий, але при цьому хочу мати гарну керованість по сухому, в дощ, та помірний рівень шуму. До цього у мене був Michelin PS4, на якому я проїхав біля 40к тому основне порівняння буде з цими шинами. Знімаємо зимові шини Goodyear UltraGrip Performance+ одягаємо нову гуму і отримуємо шок. Гучніше не стало, жорсткіше трохи, але не суттєво, і тут згадаю, що на Michelin була набагато гучніше, і мені всі казали, що це норм, бо літня гума жорсткіше, тому і більше гучна, виявилось що ні, що просто Michelin такий, по всім характеристикам мені ці шини сподобались набагато більше за PS4, дорогу тримають добре, повороти також, а з іншого боку, чи могло бути інакше? Це ж все ж таки преміум сегмент шин.
Переваги: Рівень шуму, ціна, якість
Недоліки: Не виявлено.
Приємно вражений якістю. М’яка, тиха, керованість на високому рівні. За ці гроші кращого мабуть і не знайти, шкода що у нас не навчились робити таку якісну гуму за такі гроші, хотілося б підтримувати вітчизняного виробника
Переваги: Ціна, відносно хороша якість
Недоліки: китай


2025
Закінчується
| Бренд: | Continental |
| Тип Т/З: | легковий |
| Ширина: | 235 |
| Профіль: | 45 |
| Діаметр: | R19 |
| Рік виробництва: | 2025 |
| Країна виробництва: | Португалія |


2025
Закінчується
| Бренд: | Continental |
| Тип Т/З: | легковий |
| Ширина: | 235 |
| Профіль: | 45 |
| Діаметр: | R19 |
| Рік виробництва: | 2025 |
| Країна виробництва: | Чехія |
Гума дуже тиха та комфортна, гарно тримає дорогу на сухому та мокрому асфальті. Після зимньої гуми виробника бріджстоун ця прям топ. Тойота стала знову м'якою та комфортною. А також рекомендую цей магазин ціна була найкраща і гума свіжа і відправили швидко
Переваги: Дуже, дуже тиха, комфортна м'яка і в цей же час добре керується . І має захист диску. Загальному гума Continental це - топ
Недоліки: Немає.
Приємна резина( після зимових), коли підбирав, побачив на них індекс швидкісний-V. Вирішив спробувати, чи має вплив на відчуття при їзді))) мабудь, таки має! Впевнено і прогнозовано керується авто, при повному навантаженні також. По мокрому поїду сьогодні додому, тож, можливо, додам ще відгук. Дякую продавцю- зробили знижку під час акції- я трохи обігнав -але поспілкувавшись з операторами, таки отримав знижку, майже в ціну доставки. Рекомендую продавця і товар!
Отзыв скорее информативный для других кто только думает. о приобретенииТак как ещё зима и резина ожидает установки.Первые впечетление-качественный товар.Производитель заявил прибавление показателей по всем параметрам.Добавили индикаторы по бокам протектора как на хенкуках чтобы было видно износ края.Точек красных и жёлтых нет для определения тяжести. Нашёл один ролик в ютюбе от испанца-он почтавил её в январе.У них там +12 в январе.То показвал тесты на своём електромобиле у него прибавка была 7% заряда от старых контиков премиум 6.Может это из-за того что новая резина а может и правда как заявил производитель что они отличные для електричек. Боковина не тонкая и не толстая,думаю средняя. Изначально выбирал между премиум контакт 7 и примеси4+ заодно поглядыая на хенкук прайм 4. Увидев эту модель решил взять её. Машина ездит очень мало,если бы наматывл много то взял бы хенкук прайм 4. Всё по деньгам конечно.То что резина крутая это однозначно.За эти деньги получаете топкачество лидера рынка.
Переваги: Германия 50 неделя 2024 года.Европоказатели топливо мокрая дорога В\А что очень круто
Залишу свій відгук потенційним покупцям так як модель нова і відгуків мало. Взяв на заміну Matador MP-47 Hectorra 3 на якій машина приїхала з Німеччини. Брав у розмірі 225/45 R18 95Y XL. Перше враження дуже тиха та комфортна. На дорозі веде себе дуже прогнозовано. Чітко слідує за рухом керма. Для міста ідеальний варіант. По трасі теж все чудово, немає шуму по наростаючій. На швидкості 140-150 так само тихо як на швидкості 90-100. Колію не відчуває. Гальмує прогнозовано, в сторону не кидає. Опір коченню мінімальний, по витарті палива теж буде добре. По мокрому теж все на рівні для цього класу резини. Але об'єктивно резина не для спортивної їзди, а для тих хто цінує комфорт і тишу та часто їздить на довгі дистанції трассою це буде ідеальний варіант. Шини однозначно краще свого попередника MP-47 Hectorra 3.
Переваги: Модель нова, технології теж нові. Адекватна ціна. Тиха, комфортна, економна, балансується добре глибина протектора 8мм+
Недоліки: Не варто очікувати спортивного характеру від цих шин.
Вперше зважився на купівлю китайських шин. По відгукам в неті вибрав цю модель. Перші враження - на вигляд дорожча, ніж вартує насправді, тактильно гума м"яка та приємна. Боковина міцна, має відбортовку для захисту диска, але при тому шина їде м"яко та комфортно (2.2атм.) Збалансувалась ідеально, одна 0/20грам, друга 20/25грам. Малюнок протектора виглядає сучасно, по сухому асфальту все ок, по дощу протестувати ще нагоди не було. Якщо в процесі експлуатації виявлю мінуси, буду дописувати тут же, поки що обкатую.
Переваги: М"яка, комфортна, не шумна, балансування мінімальне, зовнішній вигляд, міцна боковина.
Недоліки: На разі не виявив, можливо пізніше повилазять.


2026
Закінчується
| Бренд: | Nokian Tyres |
| Тип Т/З: | легковий |
| Ширина: | 235 |
| Профіль: | 45 |
| Діаметр: | R19 |
| Рік виробництва: | 2026 |
| Країна виробництва: | Румунія |


None
В наявності
| Бренд: | Nexen/Roadstone |
| Тип Т/З: | легковий |
| Ширина: | 235 |
| Профіль: | 45 |
| Діаметр: | R19 |
| Країна виробництва: | Південна Корея |


2026
Закінчується
| Бренд: | Nexen/Roadstone |
| Тип Т/З: | легковий |
| Ширина: | 235 |
| Профіль: | 45 |
| Діаметр: | R19 |
| Рік виробництва: | 2026 |
| Країна виробництва: | Південна Корея |
Замовляв шини Continental PremiumContact 6 225/55 R19 103V XL в лютому 2024, дата виготовлення теж 2024 рік, при встановленні відбалансувались ідеально, це єдиний плюс, перші 500+км проїхав по місту спочатку тиск був 2.6, таке враження що на каменях їхав, спустив трішки до 2.4 стало мʼякше, але коли виїхав за місто на довгу відстань, це був треш* на ділянках бетонного покриття (нова дорога) наче взлітає літак, по звичайному покриттю шум теж дуже не приємний, в порівняні з TOYO, які стояли минулим літом ці просто як наша Білоцерківська, є практика на різній резині і корейській і китайські. Зимову ставив Триангл Китай так вона набагато тихіша, хоча дуже погано балансувалась. Висновок: на мою думку дуже переоцінена гума і не відповідає своїй ціні. А ще забув про керованість, на невеликих нерівностях машину на швидкості кидає по сторонам, на минулій резині такого не було, авто 2020 року, ходова в ідеальному стані
Переваги: Добре балансується
Недоліки: Дуже шумна і тверда в ходу
Відкатав на них з кінця квітня по кінець вересня, тому можу зробити деякі висновки! Після першого сезону і 6000км на них - питань нема взагалі! Резина за свої гроші супер, ні разу не пожалкував що зупинив вибір на ній. Досить комфортна по шумності, гарно тримає дорогу і на сухому і на мокрому асфальті, стійка до ударів (ловив не маленькі ями), відбалансувалась прекрасно!
Шины очень хорошие. Авто Субару форестер 40 000 и никаких вопросов. Идеально держит дорогу, и на низких и на высоких скоростя, мокрая дорога без проблем. ВСЕМ СОВЕТУЮ !!!.
Недоліки: пока невижу
Шини класні, але весь комплект виявився з дефектом транспортування чи зберігання — овальної форми
Переваги: Гарно тримають дорогу (особливо в дощ), досить тихі, на великих швидкостях не перегріваються (пробував максимально 235км/г)
Недоліки: Весь комплект овальної форми, вже два рази перевстановлював на диски та балансував (на різних шиномонтажах) — до 70-80км/г норм, а потім вібрація
Народ той хто пише про шумність та м'якість, я перепрошую ви що хворі, або без слуху? Катаю 2й сезон, йшла з заводу на мерседес, хочу добити її та забути як страшний сон. Це не гума, це пародія. Зимова в мене "мішка" в 10 разів тихіша, та зрозуміло що м'якіша (хоча звичайно порівнювати не зовсім коректно), тим неменш конті це дерево. НІКОМУ НЕ РЕКОМЕНДУЮ
Переваги: Тримає гарно дорогу
Недоліки: ШУМНА, ЖОРСТКА, НЕ КОМФОТРНА.


2026
В наявності
| Бренд: | Bridgestone |
| Тип Т/З: | легковий |
| Ширина: | 235 |
| Профіль: | 45 |
| Діаметр: | R19 |
| Рік виробництва: | 2026 |
| Країна виробництва: | Польща |

2025
Закінчується
| Бренд: | Lanvigator |
| Тип Т/З: | легковий |
| Ширина: | 235 |
| Профіль: | 45 |
| Діаметр: | R19 |
| Рік виробництва: | 2025 |
| Країна виробництва: | Китай |

Потрібна допомога?
Легко, коли працюєш з експертом
Відгуки наших клієнтів
14 червня 2026
На Golf 4
СТАЖ 10 років
Шини добрі, не є шумні. Дороги тримаються добре в дощову погоду все супер!)
Переваги: Доступна ціна, хороша резина
Недоліки: Протектор як на нову резину маловатий, знайомі мене перепитували чи це точно нова резина)) 6.2мм
Рекомендує
14 червня 2026
На Мітсубісі
СТАЖ > 20 років
👍
Рекомендує
14 червня 2026
На Ford s-max
СТАЖ 18 років
За таку ціну просто бомба. Проїхав ни них 3400км. При швидкості до 120 км без шуму, потім трішки шумлять. Стійкі на сухому асфальті. На мокрій дорозі трішки ковзають. Загалом добрі.
Переваги: Ціна, якість
Недоліки: Суттєвих немає
Рекомендує
13 червня 2026
На Рено
СТАЖ 20 років
Не очікувано добра гума. М'яка, в дощ не кидає, гарно тримає дорогу. На сухому асфальті теж добре, не шумить.
Переваги: Ціна - якість
Недоліки: Не знайшов
Рекомендує
13 червня 2026
На WV T5
СТАЖ 5 років
Чудово себе зарекомендувала,добре тримає авто на поворотах,як на сухому покритті так і в дощ.
Переваги: Добре зчеплення з дорогою,особливо в дощ та на калюжах на швидкості
Недоліки: Не виявив
Рекомендує
13 червня 2026
На Сузуки сх4 2017
СТАЖ > 20 років
Достаточно тихие.хорошо тормозят.
Рекомендує
13 червня 2026
На Mazda cx5
СТАЖ > 20 років
Покупал лето на Мазда сх5,тихая,дешевая Есть на других машинах и Мишели спорт ,и бриджстоун,капсен за свои деньги топ покупка
Рекомендує
12 червня 2026
На Mazda 626 GF
СТАЖ 7 років
Доброго дня, на сам перед була ціль перевзути свою машину в преміум шини. Після довгого вибору зупинився на цих і не прогадав.
Переваги: Дуже мʼякі , дуже керовані, в дощ навіть краще ніж на сухому асфальті.
Недоліки: За такі характеристики треба заплатити дуже гарно, ось і головний недолік
Рекомендує
12 червня 2026
На Toyota
СТАЖ 8 років
За свої гроші топ. Стоїть на рав4, недоліків немає.
Рекомендує
12 червня 2026
На Опель-зефіра
СТАЖ > 20 років
Супер
Переваги: Ціна, тривалий термін експлуатації, добре тримає дорогу.
Недоліки: Не помітив
1 рік
розширеної гарантії на всі види пошкоджень
14 днів
на обмін або повернення
Cвої склади
в Києві, Харкові, Одесі, Львові та Дніпрі
98% користувачів
позитивно оцінили нашу роботу























































