Літні шини 265/35 R18
Скептично відношусь до відгуків, розумію, що у кожного свої потреби, комусь їхати 200 в повороті, а комусь просто хочеться гарної гуми на кожен день. Я відношусь до другої категорії, не катаюсь не по треку, не міряю 0-100 кожні вихідні, і не намагаюсь довести в потоці, що я самий швидкий, але при цьому хочу мати гарну керованість по сухому, в дощ, та помірний рівень шуму. До цього у мене був Michelin PS4, на якому я проїхав біля 40к тому основне порівняння буде з цими шинами. Знімаємо зимові шини Goodyear UltraGrip Performance+ одягаємо нову гуму і отримуємо шок. Гучніше не стало, жорсткіше трохи, але не суттєво, і тут згадаю, що на Michelin була набагато гучніше, і мені всі казали, що це норм, бо літня гума жорсткіше, тому і більше гучна, виявилось що ні, що просто Michelin такий, по всім характеристикам мені ці шини сподобались набагато більше за PS4, дорогу тримають добре, повороти також, а з іншого боку, чи могло бути інакше? Це ж все ж таки преміум сегмент шин.
Переваги: Рівень шуму, ціна, якість
Недоліки: Не виявлено.
Поміняв цього року перед Пасхою, вже наїздив 17500 т.км ( а/ м використовується в робочих цілях, основне траса), за такі кошти ця резина супер, немає сенсу переплачувати.
резина оказалась неожиданно хорошей за свою цену. 1. отбалансировалась отлично. 2. на сухой горячей трассе управляемость отличная, даже на 150 км/ч. 3. не шумит, кто пишет о шумности, не забывайте учитывать качество дорожного покрытия. 4. мелкие неровности дороги просто не замечает, тихо проходит даже рельсы, если они не торчат на 5 см над дорогой.
Переваги: цена/качество, тихая, хорошее сцепление с дорогой
Недоліки: хотелось бы более толстую боковину, но это моё субъективное ощущение
Прекрасна шина рекомендую для швидкісних автомобілів. Дороги тримається на відмінно як суху так і в мокру погоду. Калюжі проходить як танк, повороти тримає дуже круто. Мʼяка та відносно не шумна. Дизайн дорого-багато) особливо після мийки, якщо натерти силіконом. Єдиний недолік це трохи вразливі борти, але потрібно розуміти що це шина не для їзди по бардюрам, тому акуратно. В порівнянні з Good year небо та земля, На Good year їздив як на возі) Відїздив сезон майже не стерлась ( 25 тис км.)
Переваги: Маневрненість, стійкість, дизайн, мʼякість
Недоліки: Трішки шумна на поганому асфальті і грунтовці, але це мало відчутно. Слабкі борти.
Залишу свій відгук потенційним покупцям так як модель нова і відгуків мало. Взяв на заміну Matador MP-47 Hectorra 3 на якій машина приїхала з Німеччини. Брав у розмірі 225/45 R18 95Y XL. Перше враження дуже тиха та комфортна. На дорозі веде себе дуже прогнозовано. Чітко слідує за рухом керма. Для міста ідеальний варіант. По трасі теж все чудово, немає шуму по наростаючій. На швидкості 140-150 так само тихо як на швидкості 90-100. Колію не відчуває. Гальмує прогнозовано, в сторону не кидає. Опір коченню мінімальний, по витарті палива теж буде добре. По мокрому теж все на рівні для цього класу резини. Але об'єктивно резина не для спортивної їзди, а для тих хто цінує комфорт і тишу та часто їздить на довгі дистанції трассою це буде ідеальний варіант. Шини однозначно краще свого попередника MP-47 Hectorra 3.
Переваги: Модель нова, технології теж нові. Адекватна ціна. Тиха, комфортна, економна, балансується добре глибина протектора 8мм+
Недоліки: Не варто очікувати спортивного характеру від цих шин.


None
В наявності
| Бренд: | Matador |
| Тип Т/З: | легковий |
| Ширина: | 265 |
| Профіль: | 35 |
| Діаметр: | R18 |
| Країна виробництва: | Словаччина |

2026
В наявності менше 4-х шт
| Бренд: | Grenlander |
| Тип Т/З: | легковий |
| Ширина: | 265 |
| Профіль: | 35 |
| Діаметр: | R18 |
| Рік виробництва: | 2026 |
| Країна виробництва: | Китай |
Відкатав на них з кінця квітня по кінець вересня, тому можу зробити деякі висновки! Після першого сезону і 6000км на них - питань нема взагалі! Резина за свої гроші супер, ні разу не пожалкував що зупинив вибір на ній. Досить комфортна по шумності, гарно тримає дорогу і на сухому і на мокрому асфальті, стійка до ударів (ловив не маленькі ями), відбалансувалась прекрасно!
Резиной доволен на все 100%.Не шумная,в меру мягкая,балансируется прекрасно.При 200 км/ч ведёт себя отлично.За эти деньги лучший вариант!
Переваги: Цена-качество.
Дуже толкова гума... Враховуючи її прайс вона перевершує мішлен
Все супер, тільки робіть, будь ласка, більші знижки%
Отличная резина! Никаких нареканий, очень тихая, дорогу держит замечательно в сухую погоду и в ливень, езжу очень агрессивно.

None
В наявності
| Бренд: | Vredestein |
| Тип Т/З: | легковий |
| Ширина: | 265 |
| Профіль: | 35 |
| Діаметр: | R18 |


None
В наявності
| Бренд: | Nexen/Roadstone |
| Тип Т/З: | легковий |
| Ширина: | 265 |
| Профіль: | 35 |
| Діаметр: | R18 |
| Країна виробництва: | Південна Корея |


None
В наявності менше 4-х шт
| Бренд: | Bridgestone |
| Тип Т/З: | легковий |
| Ширина: | 265 |
| Профіль: | 35 |
| Діаметр: | R18 |
Так склалося що терміново потрібно було купити комплект гуми, і з того що було по наявності на той час це Habilead s2000. Купив його за смішні кошти. Дуже боявся що гума буде лайном і потрібно буде замінити на більш якісну. Аля я був приємно здивованим , ніякої різниці з мішеліном і континентальним який стояв в мене до того на 2 моїх авто я не відчув. За для справедливості хочу сказати що стиль їзди в мене не екстремальний, екстрене гальмування дуже рідко, ну але й не пенсіонерський. Короче кажучи я відїздив на ній 2 роки і залишився задоволений .
Переваги: Чудова гума
Недоліки: Надпис на шині не Continental ))))
Просто огонь!!!
Поставив на 5й сезон, за 4 попередні проїхав близько 50-60 тис км. Протектора залишилось 4.5-5 мм, але на сезон думаю ще вистачить. На швидкості до 150 тримає дорогу(більше не жену), в зливу 110-120 також норм. По шумці не сказав би, що гучна, але порівнювати треба на одній машині, а я на своїй їздив тільки з цією на літній. Загалом на наступний рік можливо також візьму цю гуму, якщо не витягну по фінансам, то візьму більш бюджетну

None
Немає в наявності
| Бренд: | Vredestein |
| Тип Т/З: | легковий |
| Ширина: | 265 |
| Профіль: | 35 |
| Діаметр: | R18 |

Потрібна допомога?
Легко, коли працюєш з експертом
Відгуки наших клієнтів
Рекомендує
05 червня 2026
СТАЖ 14 років
Гума як для Китая, то показала себе дуже гарно!!!
Недоліки: Немає
Рекомендує
04 червня 2026
На Mitsubishi Grandis
СТАЖ 20 років
Хочу придбати данну модель в розмірі 215/60r17, підкажіть будь ласка, яка глибина протектора?
Рекомендує
04 червня 2026
На Audi A4 B9 Avant Quattro
СТАЖ 20 років
Усім вітання! Є досвід експлуатації різної преміальної гуми на Ауді у розмірі 245/40 R18 (Hankook S1 Evo3 AO, Michelin Pilot Sport 4 AO). Можу сказати, що дана гума виправдовує усі очікування. Зрозуміле поводження, як на сухому та к і мокрому покритті, по шумності не гірше за інших конкурентів. Щодо зносу шин, досвіду поки що немає, гуму тільки встановлено на авто (виробництво 16 тиждень 2026). Обирав між Continental PremiumContact 7 та Michelin Pilot Sport 5, вирішив зупинитися на Continental (97Y). Ті хто вважають, що ця гума не дає спортивноті у порівнянні з Michelin, помиляються. Тестував уже на різних швидкостях 100, 150, 180, 200 - відпрацьовує на 100 відсотків. Як на мене ця гума дещо м"якша та комфортніша за Michelin, а щодо швидкостей навряд чи у повсякденному житті хтось їздить постійно "газ в підлогу". Балансується ідеально. З досвіду експлуатації - Michelin дійсно зношується мінімально, навіть при інтенсивній експлуатації. По цій гумі поки що досвід відсутній. Рекомендую до купівлі.
Переваги: Контрольований хід на малих та високих швидкостях, на сухому та мокрому покритті, комфортна, помірно шумна, ідеально балансується
Недоліки: не знайшов
Рекомендує
03 червня 2026
На Тойота
СТАЖ > 20 років
Повністю задоволений шинами. Встановлені на Toyota Camry 3.5. За приблизно 4000 км пробігу показали себе дуже добре. Тихі, комфортні, впевнено тримають дорогу як на сухому, так і на мокрому асфальті. Аквапланування не помітив. Стиль їзди у мене активний, але шини справляються відмінно. Знос за цей час практично непомітний. Покупкою задоволений.
Переваги: Тихі, добре тримають дорогу на сухому та мокрому асфальті, комфортні в русі, повільно зношуються, хороше співвідношення ціни та якості.
Недоліки: Поки не виявив.
Рекомендує
03 червня 2026
На Шкода
СТАЖ 20 років
Резина супер рекомендую
Рекомендує
03 червня 2026
На Фольксваген
СТАЖ > 20 років
Купив новi шини. Поки шо недолiкiв немае. Перед цим iздив на тойо проксес рiзницi не мае
Рекомендує
03 червня 2026
На Skoda Superb
СТАЖ 7 років
Дуже гарна гума, м'яка але не желеподібна, тиха і передбачувана.
Переваги: Не поступається іменитому Micheline
Недоліки: Не побачив
Рекомендує
03 червня 2026
На Тийота
СТАЖ 3 роки
Все сподобалось
Рекомендує
03 червня 2026
На Ford Mondeo
R18 235/45 Резина мʼяка , достатньо комфортна. Шумний ефект не відчув. Обережно на ямах! Нерівності ковтає. Зчеплення тверда 4+. Ціна / якість - відповідають! Раджу використовувати
Переваги: Ціна! Комфорт
Недоліки: Мʼяка боковина. Трохи ,,танцює»
Рекомендує
03 червня 2026
На Jeep
СТАЖ > 20 років
Осінню спочатку придбав комплект на jeep patriot. Зважаючи на важку зиму, жодного разу не підвела: ні в снігу, ні в гололедицю. Щодня маю брати підйом, зимою жодного разу не вмикав повний привід. По шуму - до цього були BFBridgstone, вони були шумніші. На весну купив ще комплект на Cherokee. Використовую як для повсякденного використання так і по гірському бездоріжжю. По ямам - гарно проходить без особливих відчуттів. РЕКОМЕНДУЮ як для зими так і для все сезонного використання.
Переваги: Ціна, тримає дорогу на снігу і гололедиці. В болоті взагалі АСС.
Недоліки: Поки не знайшов
1 рік
розширеної гарантії на всі види пошкоджень
14 днів
на обмін або повернення
Cвої склади
в Києві, Харкові, Одесі, Львові та Дніпрі
98% користувачів
позитивно оцінили нашу роботу
























































