Шини 315 R22.5
Замовляю тут вже не перший раз, та не один рік, рекомендація та якість товару дуже чудовий, замовляв постійно на легкові автомобілі, маючі автобус БОГДАН вирішив замовити задню гуму, зателефонував Адміністратору ШИНИ ДІСКІ, зарекомендували один з варіантів KAPSEN HS928, гумою дуже задоволений вже проїхав більше 20000 км, ніякіх нарікань, рекомендую кожному хто має такі автомобілі, протектор високій, не гуде, та дуже добре веде себе на дорозі, дякую всим працівникам за рекомендацію.
Переваги: Дуже чудова якість товару, швидка доставка, та чудова консультація працівниців, ДЯКУЮ ВАМ.
Недоліки: Відсутні
Купував минулого року, шинами залишився задоволений. Менеджер мені їх порадив замість китайських варіантів, які я с самого початку розглядав. В порівнянні , їх навіть неможливо порівнювати , ці шини роблять на заводі гудьер як я потім дізнався, і китайські навіть поруч не стояли. До цього на різних китайських брендах їздив, основна різниця - краща зносостійкість + на мокрому асфальті краща керованість ніж у китайських
Переваги: Керованість , зносостійкість!
Недоліки: Немає
Самі перші партії було все гуд! Ходили гарно 170тисяч мінімум. Але зараз не РЕКОМЕНДУЮ 73 тисячі і мусор! І це все з грузом 22 тони в один бік, тобто реальний пробіг з завантаженням 37 тисяч.
Недоліки: Ізносостойкість = 0
Груз тримають чудово
достойна резина рульова проїхала 240 000км. ще і далі можна катати

None
В наявності 1 шт
| Бренд: | Bridgestone |
| Тип Т/З: | вантажний |
| Ширина: | 315 |
| Профіль: | 70 |
| Діаметр: | R22.5 |
Замовляв на цьому сайті декілька разів комплекти гуми (літньої та зимової). Я задоволений покупками. Все пройшло швидко і якісно. Всім рекомендую цей магазин.
Переваги: Ціна товару, якість обслуговування.
Недоліки: Відсутні
Первые 40000 стояла. На руле. Показала себя плохо из-за сильной мягкости. На плохих дорога гнул диски, резина при этом оставалась целая. Переставил на ленивец там она проработала ещё 60000 км. Это за 2 года. Стёрлась,ресунка почти не осталось у одного колеса повело корт. Повторно не возьму из-за сильной мягкости. Вот вам реальный отзыв за всю жизнь колеса в работе. И перегрузы не вожу.
Покупаю уже не первый комплект шин этого бренда не подводили, качество заводское сразу видно.
Брал на пряник. Отходила 250 тыс километров. Нареканий не было. Очень хорошая резина. Вот хочу взять такую же.
Покупка прошла на отлично.
Для карьера то что нужно, агрессивный протектор.
Из недорогого китая, этот бренд выхаживает пожалуй больше чем его конкуренты в примерной цене.
Прекрасно держат нагрузку, перегрузы очень часто на машине, не боятся.
Цена на эти шины в этом магазе самая демократичная,
Ходят хорошо, уже 50 тыс. прошли, и примерно половина протектора осталось

2026
В наявності
| Бренд: | Matador |
| Тип Т/З: | вантажний |
| Ширина: | 315 |
| Профіль: | 70 |
| Діаметр: | R22.5 |
| Рік виробництва: | 2026 |
| Країна виробництва: | Словаччина |


2026
В наявності
| Бренд: | Matador |
| Тип Т/З: | вантажний |
| Ширина: | 315 |
| Профіль: | 80 |
| Діаметр: | R22.5 |
| Рік виробництва: | 2026 |
| Країна виробництва: | Словаччина |

Потрібна допомога?
Легко, коли працюєш з експертом
Відгуки наших клієнтів
Рекомендує
12 червня 2026
На Toyota
СТАЖ 8 років
За свої гроші топ. Стоїть на рав4, недоліків немає.
Рекомендує
12 червня 2026
На Опель-зефіра
СТАЖ > 20 років
Супер
Переваги: Ціна, тривалий термін експлуатації, добре тримає дорогу.
Недоліки: Не помітив
11 червня 2026
На Seat
СТАЖ > 20 років
Перед цими шинами використовував Мішелін та Контіненталь. Вважав, що ці шини теж мали б бути на рівні... Насправді їх рівень значно нижчий і шум, як порожньої камери, відчувається кожен найдрібніший камінчик.
Переваги: Нижча ціна
Недоліки: Після якісних шин шкодуєш, що їх придбав.
10 червня 2026
Хороша резина
Рекомендує
10 червня 2026
На Мазда
СТАЖ 14 років
Шукала шини серед преміальних китайців, за рекомендацією консультанта Шини і диски обрала Капсени і залишилась задоволена. Керуються добре, на мокрому асфальті не пливуть, шумність нормальна не скажу що тихі але не заважають. Ціна/якість супер. Рекомендую
Переваги: Не шумна, гарна ккрованість
Недоліки: Не виявила
Рекомендує
10 червня 2026
На Tesla 3
СТАЖ 10 років
Вибирав для електромобіля. Колесами задоволений , автомобіль зберігає гарну керованість на швидкості . Варто відзначити низький рівень шуму від колеса . Хоча наїздив біля 1500 км на цих колесах то нарікань поки не має . В мокру погоду ( авто в мене задній привід ) колеса при різкому старті дорогу тримають !
Переваги: Ціна , керованість авто на швидкості , не значний шум ( на Tesla це важливо через відсутність хорошої шумоізоляції )
Недоліки: 1500 км проїхав на даних шинах , недоліків не помітив .
Рекомендує
10 червня 2026
На Mitsubishi outlander ІІІ
СТАЖ > 20 років
Хороші шини особливо на мокрому асфальті бо на старих трішки заносило на калюжах взагалі задоволена .
Переваги: Ціна якість
Недоліки: Поки не бачу
09 червня 2026
На Jeep Cherokee
СТАЖ > 20 років
Придбав дані шини близько двох тижнів назад, після встановлення почалася не зрозуміла вібрація в кермо а потім по кузову. Міняли зад-перед, вібрація присутня. Тож на підйомнику розігнали до 120 і виявилось що одне колесо просто кажучи як желе в різні сторони, при балансуванні на ньому з внутрішньої сторони дефект у вигляді не рівної кромки….. тож замовив ще одне колесо-встановили і все гуд. Звісно одне колесо відправив назад для експертизи…… і тут почалося: їзда на спущеному, все ок, все ціле….. короче рекламації, або ж якогось повернення чи обміну нема…. Майте на увазі
Переваги: Мʼяка
Недоліки: Шумна
Рекомендує
09 червня 2026
На Volvo XC 90 (2008р.)
СТАЖ 13 років
Як на китайську резину - непогано. Пробіг ще по суті не великий (до 2000 км - 2 міс.) але перше враження вже є: Ціна гарна як на такий радіус. Шумності особливої - не відчуваю, відклик на кермо - слабкувата, але загалом передбачувана за такі кошти, по жорсткості - середнячок, ями - перетравлює непогано, покищо без нюансів. Відбалансувалась теж без нюансів. Коли підбирав - десь писало, що це китайська копія якогось мішеліну (візерунком) і що непогана на легкому бездоріжжю. Якщо щось ще зміниться - допишу.
Переваги: Гарна шина по ціна/якість, по відгуках - добре тримає ями.
Недоліки: трішки жорсткуваті
Рекомендує
09 червня 2026
Обслуговування магазину просто жахливе. Мені надійшли бруднючі шини (не просто брудненькі, а реально з кожного боку бружнючі). На моє зауваження менеджер сказав, що їм плювати. Я довго вмовляла його пакувати шини у пакет, але він у грубій формі почав відповідати щось на кшталт:"відвали, тобі все одно ставити їх на колеса". А я просто хотіла нормальні шини. Я їх не монтую одразу біля пошти. Мені їх потрібно покласти до багажника і перевезти, брати руками, врешті решт. Ніхто не попереджав, що вони приїдуть бруднючі, щоб я взяла рукавиці, щоб підготувала багажник...
1 рік
розширеної гарантії на всі види пошкоджень
14 днів
на обмін або повернення
Cвої склади
в Києві, Харкові, Одесі, Львові та Дніпрі
98% користувачів
позитивно оцінили нашу роботу


























































