Зимові шини 215/40 R17
Резина гребе непогано. Доволі тиха. По зимі особливих проблем не було. R17 215/50
Переваги: Не шумна
Недоліки: Жахливо мʼякі борти. Впоймав 3 невелих ямки як результат-один скат викинув(порвався в три пальці) один з гулькою і ще один латали(( так що якщо катаєтесь по неякісним дорогам-не рекомендував би брати.
Перед покупкою зимової гуми у жовтні 2020р. облазив багато форумів, прочитав безліч відгуків. Завжди око зупиняється на рейтингу - хоча це дуже суб'єктивно зрозуміла справа (скільки людей - стільки думок). Зупинився на Альпін 6 у розмірі 215/60/16 на VW Passat B8. Читав відгуки людей, що шина "гребе" по повній і по снігу і по льоду і по зимовій "каші" - ну що можу сказати - шини показали себе на всі 100%. ковзали" в снігу в тому числі побратими мого авто на іншій гумі - мій фольц ліз уперед як танк без сторонньої допомоги (ніж невимовно мене дивував і радував). Гума впевнено гребла як свіжий сніг, так із снігову кашу. По льоду – без нарікань. Мінімальні пробуксовки та впевнена їзда практично без знесення. Міцні, тихі, комфортні по їзді. Підсумок – раджу брати однозначно.
Переваги: все вище
Недоліки: нема
Купляв на Е91 ,дану резину ,так би мовити,а би що небудь не сильно кончене,бо планував продавати резину.Коли встановлював,бачив цей глибокий здоровенний протектор,думав буду їхати з шумом колес ,як на УАЗику. Продавець запевняв,що резина супер і я буду приємно здивований.І що ви думаєте,я все ж таки був приємно вражений,при такому протекторі ,вона тиха,по снігу гребе дай боже(хоча в нас снігу таке собі)Так от ,в мене вже як рік нова машина (е60 ХDrive) і я знову купив цю резину,вона мені дуже сподобалась.Рекомендую,беріть не пожалкуєте.А і дуже гарно відбалансувалась.Перший раз купував на базарі по трасі Одеса Київ ,біля Білої Церкви,другий в тирнеті. Всім нам Перемоги!!! Слава Україні!!! Слава ЗСУ!!!!
Переваги: не шумна при глибокому протекторі ціна якість
Недоліки: нема
Дістались шини з машиною. Був дуже здивований на ходу. До цього були нові Контіненталь то мені здались вони хуже хоч ціна в них вища була! Дуже класна резина всім знайомим і рідним рекомендував всі задоволені на снігу взагалі супер. Раз виїхав на льодову горку де мужик час не міг виїхати з першого разу! Короче рекомендую! Ціна якість на найвищому рівні! Передні стер купив такі самі нові!
Брал 215/55/17, отъездил зиму не понравилась. Ощущение как на всесезонке. При торможении на снегу сунется. Это моё личное мнение.


None
Немає в наявності
| Бренд: | Continental |
| Тип Т/З: | легковий |
| Ширина: | 215 |
| Профіль: | 40 |
| Діаметр: | R17 |


None
Немає в наявності
| Бренд: | Nexen/Roadstone |
| Тип Т/З: | легковий |
| Ширина: | 215 |
| Профіль: | 40 |
| Діаметр: | R17 |
Взял колёса в размере 205\55\16 в ноябре 2021 года, производство Германия (октябрь 2021 г.). Брал на складе "Шины-Диски" в Одессе. Всё, как всегда, на уровне, за что спасибо)) Дождался хорошего снега в Одессе и по результатам эксплуатации сообщаю: резина отличная, по всем дисциплинам отработала хорошо. Мягкая и очень тихая, что приятно удивило. Рыхлый снег во дворах, сугробы, каша на дороге, слякоть, чуть-чуть льда...всё проходит на уровне. Претензий нет. Чистая "европейка", для одесской зимы что надо. Что касается "топовых" брендов, наверное смысла нет переплачивать. Какую-то разницу в городе Вы не почувствуете. Рекомендую))
Переваги: Сбалансированные характеристики, комфорт, экономичность, цена
Недоліки: Отсутствуют
В рази краще за Росаву, чудовий бюджетний варіант. Дорогу тримає, навіть в ожеледь. По зносу не підскажу.
Переваги: Ціна-якість
Недоліки: Як на мене для зимової шини твердувата


None
Немає в наявності
| Бренд: | Bridgestone |
| Тип Т/З: | легковий |
| Ширина: | 215 |
| Профіль: | 40 |
| Діаметр: | R17 |


None
Немає в наявності
| Бренд: | Vredestein |
| Тип Т/З: | легковий |
| Ширина: | 215 |
| Профіль: | 40 |
| Діаметр: | R17 |


None
Немає в наявності
| Бренд: | Nokian Tyres |
| Тип Т/З: | легковий |
| Ширина: | 215 |
| Профіль: | 40 |
| Діаметр: | R17 |

Потрібна допомога?
Легко, коли працюєш з експертом
Відгуки наших клієнтів
Рекомендує
13 червня 2026
На Mazda cx5
СТАЖ > 20 років
Покупал лето на Мазда сх5,тихая,дешевая Есть на других машинах и Мишели спорт ,и бриджстоун,капсен за свои деньги топ покупка
Рекомендує
12 червня 2026
На Mazda 626 GF
СТАЖ 7 років
Доброго дня, на сам перед була ціль перевзути свою машину в преміум шини. Після довгого вибору зупинився на цих і не прогадав.
Переваги: Дуже мʼякі , дуже керовані, в дощ навіть краще ніж на сухому асфальті.
Недоліки: За такі характеристики треба заплатити дуже гарно, ось і головний недолік
Рекомендує
12 червня 2026
На Toyota
СТАЖ 8 років
За свої гроші топ. Стоїть на рав4, недоліків немає.
Рекомендує
12 червня 2026
На Опель-зефіра
СТАЖ > 20 років
Супер
Переваги: Ціна, тривалий термін експлуатації, добре тримає дорогу.
Недоліки: Не помітив
11 червня 2026
На Seat
СТАЖ > 20 років
Перед цими шинами використовував Мішелін та Контіненталь. Вважав, що ці шини теж мали б бути на рівні... Насправді їх рівень значно нижчий і шум, як порожньої камери, відчувається кожен найдрібніший камінчик.
Переваги: Нижча ціна
Недоліки: Після якісних шин шкодуєш, що їх придбав.
10 червня 2026
Хороша резина
Рекомендує
10 червня 2026
На Мазда
СТАЖ 14 років
Шукала шини серед преміальних китайців, за рекомендацією консультанта Шини і диски обрала Капсени і залишилась задоволена. Керуються добре, на мокрому асфальті не пливуть, шумність нормальна не скажу що тихі але не заважають. Ціна/якість супер. Рекомендую
Переваги: Не шумна, гарна ккрованість
Недоліки: Не виявила
Рекомендує
10 червня 2026
На Tesla 3
СТАЖ 10 років
Вибирав для електромобіля. Колесами задоволений , автомобіль зберігає гарну керованість на швидкості . Варто відзначити низький рівень шуму від колеса . Хоча наїздив біля 1500 км на цих колесах то нарікань поки не має . В мокру погоду ( авто в мене задній привід ) колеса при різкому старті дорогу тримають !
Переваги: Ціна , керованість авто на швидкості , не значний шум ( на Tesla це важливо через відсутність хорошої шумоізоляції )
Недоліки: 1500 км проїхав на даних шинах , недоліків не помітив .
Рекомендує
10 червня 2026
На Mitsubishi outlander ІІІ
СТАЖ > 20 років
Хороші шини особливо на мокрому асфальті бо на старих трішки заносило на калюжах взагалі задоволена .
Переваги: Ціна якість
Недоліки: Поки не бачу
09 червня 2026
На Jeep Cherokee
СТАЖ > 20 років
Придбав дані шини близько двох тижнів назад, після встановлення почалася не зрозуміла вібрація в кермо а потім по кузову. Міняли зад-перед, вібрація присутня. Тож на підйомнику розігнали до 120 і виявилось що одне колесо просто кажучи як желе в різні сторони, при балансуванні на ньому з внутрішньої сторони дефект у вигляді не рівної кромки….. тож замовив ще одне колесо-встановили і все гуд. Звісно одне колесо відправив назад для експертизи…… і тут почалося: їзда на спущеному, все ок, все ціле….. короче рекламації, або ж якогось повернення чи обміну нема…. Майте на увазі
Переваги: Мʼяка
Недоліки: Шумна
1 рік
розширеної гарантії на всі види пошкоджень
14 днів
на обмін або повернення
Cвої склади
в Києві, Харкові, Одесі, Львові та Дніпрі
98% користувачів
позитивно оцінили нашу роботу




























































